Microsoft Word Apk İndir -Dosyaları Basit ve Hızlı Oluştur

Cihaza göre değişir
Microsoft Word apk, dosyaları basit ve hızlı bir şekilde oluşturmanıza, düzenlemenize, okumanıza ve başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanıyan iyi bilinen bir araçtır. Ayrıca, e-postalara eklenmiş Office belgelerini okuyabilir ve değiştirebilirsiniz. Word, iş yerinizi gittiğiniz her yere yanınızda taşımanıza olanak tanır. Kağıtlarla uğraşmak zorunda olan bir blog yazarı, yazar, gazeteci, köşe yazarı, öğrenci veya proje yöneticisi olun, Word hayatınızı çok daha kolaylaştırabilir. PDF okuyucu işlevi sayesinde artık PDF dosyalarını ve e-kitapları hareket halindeyken, uyumadan önce veya istediğiniz herhangi bir yerde zahmetsizce okuyabilirsiniz. Başarılı olan metin belgeleri, komut dosyaları, bloglar, makaleler ve özgeçmişlerin oluşturulması kolaydır. Belgenizi, mektubunuzu, özgeçmişinizi veya notlarınızı piyasadaki en esnek biçim seçeneklerini sağlayan gelişmiş araçları kullanarak uygun gördüğünüz şekilde kişiselleştirerek en iyi makalenizi oluşturun.
APK indir
4.4/5 Oylar: 6,316,273
Geliştirici
Microsoft Corporation
Güncellendi
5 Ekim 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
Cihaza göre değişir
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Microsoft Word apk, dosyaları basit ve hızlı bir şekilde oluşturmanıza, düzenlemenize, okumanıza ve başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanıyan iyi bilinen bir araçtır. Ayrıca, e-postalara eklenmiş Office belgelerini okuyabilir ve değiştirebilirsiniz. Word, iş yerinizi gittiğiniz her yere yanınızda taşımanıza olanak tanır. Kağıtlarla uğraşmak zorunda olan bir blog yazarı, yazar, gazeteci, köşe yazarı, öğrenci veya proje yöneticisi olun, Word hayatınızı çok daha kolaylaştırabilir. PDF okuyucu işlevi sayesinde artık PDF dosyalarını ve e-kitapları hareket halindeyken, uyumadan önce veya istediğiniz herhangi bir yerde zahmetsizce okuyabilirsiniz.
Başarılı olan metin belgeleri, komut dosyaları, bloglar, makaleler ve özgeçmişlerin oluşturulması kolaydır. Belgenizi, mektubunuzu, özgeçmişinizi veya notlarınızı piyasadaki en esnek biçim seçeneklerini sağlayan gelişmiş araçları kullanarak uygun gördüğünüz şekilde kişiselleştirerek en iyi makalenizi oluşturun.

Word Apk İle Yazılarınızı Güvenle oluşturun

Görsel olarak çekici ve iyi tasarlanmış mevcut şablonlarla başlayarak projelerinize, ödevlerinize, mektuplarınıza, bloglarınıza, komut dosyalarınıza, notlarınıza, makalelerinize veya özgeçmişlerinize bir adım önde başlayın. Not almak ve düşüncelerinizi yazılı olarak iletmek için belgelerinizde bulunan birçok biçimlendirme ve stil seçeneğini kullanın….Word apk farklı cihazlarda görüntülendiğinde, belge biçimi ve stili mükemmel görünümlerini korur.

Yazılarınızı Rahatça okuyun, yazın ve düzenleyin

Okuma görünümü ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden büyük kağıtları, PDF’leri, mektupları, komut dosyalarını ve diğer içerik türlerini hızlı ve basit bir şekilde okuyabilirsiniz. PDF’nizi bir Word belgesine dönüştürmek, değişiklikleri daha kolay yapmanızı sağlar. Ardından, birkaç tıklamayla çalışmanızı PDF’ye dönüştürebilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyun: Secure VPN Apk

Word Apk İle Herkesle, her yerde işbirliği yapın

Boşlukları yorumlarınızla doldurun ve tartıştığınız metnin hemen yanında paylaşın. Bu, tartışma ilerledikçe herkesin metin, düzen ve biçimlendirmedeki değişiklikleri hızlı bir şekilde takip etmesini sağlayacaktır. Microsoft Word’deki gelişmiş sürüm geçmişi özelliği, sizin ve ekibinizin belgenizde değişiklik yaparken geri dönüp önceki taslakları görmenize olanak tanır.

Yazılarınızı Kolayca paylaşın

Birkaç dokunuşla PDF ve belge dosyalarınızı başkalarıyla paylaşabilir ve onlardan içeriklerinizi değiştirmelerini veya görmelerini isteyebilirsiniz. İzinleri kolaylıkla yönetin ve tek bir tıklamayla şu anda sayfada kimin çalıştığını görün.

PDF dosyalarınızı ve belgelerinizi e-postalara ekleyerek kolayca paylaşabilir veya Word dosyalarınızın metnini biçimlendirmeyi etkilemeden doğrudan iletinin içine yapıştırabilirsiniz.

WORD APK SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

• İşletim sistemi sürümü: Android’in desteklenen sürümlerinden birini çalıştıran ve ARM tabanlı ya da Intel x86 işlemciye sahip olan cihazlar. Kitkat ve Lollipop sürümlerini çalıştıran cihazlar Haziran 2019’a kadar desteklenir.
• 1 GB veya üzeri RAM

Ekran boyutu 10,1 inç veya daha az olan cihazlarda belge oluşturmak ya da düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın.
Uygun bir Microsoft 365 aboneliğiyle telefonunuzda, tabletinizde, PC ve Mac bilgisayarlarınızda eksiksiz Microsoft Office deneyimine kavuşun:

Uygulama içinden satın alınan Microsoft 365 aboneliklerinin ücreti Play Store hesabınıza yansıtılır ve otomatik yenileme özelliğini devre dışı bırakmamışsanız geçerli abonelik döneminin bitmesinden önceki 24 saat içerisinde otomatik olarak yenilenir. Aboneliklerinizi Play Store hesap ayarlarınızdan yönetebilirsiniz. Abonelikler, etkin abonelik dönemi sırasında iptal edilemez.
Bu uygulama, Microsoft ya da üçüncü taraf bir yayımcı tarafından sunulmaktadır ve ayrı bir gizlilik bildirimi ile hüküm ve koşullara tabidir. Bu mağazanın ve bu uygulamanın kullanımı aracılığıyla sağlanan verilere Microsoft veya üçüncü taraf uygulama yayımcısı tarafından erişilebilir ve bu veriler Amerika Birleşik Devletleri’ne ya da Microsoft, uygulama yayımcısı veya bunların yan kuruluşlarının veya hizmet sağlayıcılarının tesislerinin bulunduğu diğer ülkelere aktarılabilir, buralarda depolanabilir veya işlenebilir.

WORD APK İNDİR

Android’de Office’in Hizmet Kullanım Koşulları için lütfen Microsoft’un EULA belgesine bakın. Uygulamayı yükleyerek şu adreste yer alan hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz: http://aka.ms/eula

Görüntüler

Yenilikler

Word uygulamasını kullandığınız için teşekkür ederiz.

Uygulama için düzenli olarak güncelleştirmeler yayınlıyoruz. Bu güncelleştirmeler, yepyeni özelliklerin yanı sıra hız ve güvenilirlikle ilgili geliştirmeleri de kapsıyor.

Microsoft 365 abonesi olduğunuzda Office’in gücünden tüm cihazlarınızda yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Özel teklifleri uygulama içinde bulabilirsiniz.