Make More Para Hileli Mod Apk

3.0.11

Make More! - Daha Fazlasını Yap! Make More hileli mod apk son sürümünü indirmek istiyorsanız doğru sayfaya geldiniz.
Download APK
4.5/5 Votes: 674,691
Developer
Bad Crane
Updated
5 Kasım 2021
Size
29M
Version
3.0.11
Requirements
4.1 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Make More Apk Hakkında

İki oyun modunu karışımının elle çizilmiş görseller ve bolca mizah içeren ilginç ve eğlenceli bir oyundur. Sonuç olarak, yalnızca bir çalışanı olan mütevazı bir fabrika ile başlamalı ve geniş bir teknik komplekse kadar ilerleyerek iş gücünüzü genişleterek, ek binalar inşa ederek ve çeşitli faaliyetler gerçekleştirmelisiniz. Oyun, ekonomik strateji oyunlarından, simülatör oyunlarından ve arcade tıklayıcılardan bileşenlerin bir kombinasyonu olduğu için, bu tür oyunların hayranları sonuçlardan memnun kalacak.

Yoğun çalışan işçileriniz üzerinden en yüksek karları elde edeceğiniz fabrika oyununa hoş geldiniz! Evet artık bir fabrika sahibisiniz! Make More apk.

Bu yazımızı da okuyun: Mech Arena Mod Apk

ÖZELLİKLER:

* Tembel işçileri işe alın.
* Daha hızlı çalışmaları için işçilerinizi eğitmeye başlayın.
* Yeni çılgın ürünler üretmek için yeni fabrikalar oluturun.
* Harika ödüller kazanmak ve BÜYÜK PATRONU mutlu etmek için yeni fabrikalar inşa edin.
* Oyundaki tüm aptal işçileri BULABİLİR MİSİNİZ?

Make More Para Hileli

İnşa ettiğiniz her fabrikanın kendine özgü bir karakteri var. Sirk Fabrikası tatlı pastalar ve lolipoplar yapar! Çiftlik Fabrikası inekler gibi çiftlik ürünler üretir.

Sürpriz ödül kutuları verimliliğinizi artıracak. Patronunuz kahvesini içerken siz daha hızlı bir şekilde servet elde edeceksiniz! Motive eden disko müzikleriyle işçileriniz çılgınca oynamasına tanık olun! Sadece bir yolu izleyin: DAHA FAZLASINI YAP! MAKE MORE!

HİLE – MOD AÇIKLAMASI

  • Sınırsız Para Hilesi

Images

What's new

* Two new Time Challenge Factories: Space Station and Art Factory * Autoclicker! Tired of clicking? This permanent upgrade is for you. The old autoclicker power-up is now called Turbo Boost. * Megaphone! Motivate your workers with a nice shout through a megaphone! * Golden robots! Double the speed of your robots! * 20 New workers! * Collectible products now increase permanent click multiplier for all factories. Tip! Get one trophy in the game to unlock Time Challenges and Product Collection Make More Apk indir, Make More apk hile, Make More apk : oyun indir Club, Make More hile apk dayı, Make More para hilesi, Make More para ve altın hilesi, Make More apk Son sürüm, Make More İndir,

Video

Comments closed.