Make Em Apk Son Sürüm İndir

1.27
Make Em APK İndir seçeneğini kullanarak en güncel oyun dosyaları ile Android telefonlarınızda oynamaya başlayabilirsiniz. Simülasyon oyunları oynamayı sevenler hemen şimdi bir araya gelsin. Supersonic Studios LTD'nin 13 yaş üstü oyunculara yönelik simülasyon oyunu, kısa sürede milyonlarca oyuncuyu kendine çekti. Karakterinizi eklemlerinde tutarak, onları bölümde bakmaları gereken şekle sokarsınız. Bu eğlenceli oyun size ana karakterin geçmişini öğretecek. Eski sürüm dosyalarını indirirseniz oyun çalışmayacaktır. Aynı zamanda, hileli bir sürüm arayan oyun tutkunları için araştırmamızın sonuçlarını aşağıya ekledik. Yasadışı dosya paylaşımcılarının gerçek hedeflerini deşifre ederek, gerçek normal sürümün oyuncular için önemini belirleyebiliriz. Make Em APK İndir hakkında bir sorunuz varsa yorum bırakmanız yeterlidir.
APK indir
3.9/5 Oylar: 38,042
Geliştirici
Supersonic Studios LTD
Güncellendi
21 Eylül 2021
Boyut
113M
Sürüm
1.27
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Make Em APK İndir seçeneğini kullanarak en güncel oyun dosyaları ile Android telefonlarınızda oynamaya başlayabilirsiniz. Simülasyon oyunları oynamayı sevenler hemen şimdi bir araya gelsin. Supersonic Studios LTD’nin 13 yaş üstü oyunculara yönelik simülasyon oyunu, kısa sürede milyonlarca oyuncuyu kendine çekti. Karakterinizi eklemlerinde tutarak, onları bölümde bakmaları gereken şekle sokarsınız. Bu eğlenceli oyun size ana karakterin geçmişini öğretecek.

Eski sürüm dosyalarını indirirseniz oyun çalışmayacaktır. Aynı zamanda, hileli bir sürüm arayan oyun tutkunları için araştırmamızın sonuçlarını aşağıya ekledik. Yasadışı dosya paylaşımcılarının gerçek hedeflerini deşifre ederek, gerçek normal sürümün oyuncular için önemini belirleyebiliriz. Make Em APK İndir hakkında bir sorunuz varsa yorum bırakmanız yeterlidir.

Make Em APK İndir

İlk çıkışından bu yana Make Em oyunu, milyonlarca oyuncunun indirdiği popüler bir Android oyunu haline geldi. Aynı zamanda iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’lerde oyunu uygulama mağazalarından yeniden indirebilirler. Make Em APK Download adı altında oyundan gerçek dosyaların nasıl indirileceğini anlatıyoruz. En son sürüm dosyalarını telefonunuza indirebilecek ve bu şekilde oynamaya başlayabileceksiniz.

“Nasıl İndirilir?” sorusuna verdiğimiz cevaba bakarak indirme aşamalarına yazımızın devamında bakabilirsiniz. Daha önce APK dosyası içeren bir oyun indirdiyseniz ve aşina iseniz, uygulama mağazasının bağlantısını kullanabilirsiniz.

Make Em APK uygulaması ile karakterinizin eklemlerini değiştirmek ve istediğiniz şekle sokmak için kullanabilirsiniz. Kuklaları çeşitli durumlarda gözlemlemeli ve istenen duruma ulaşmalarına yardımcı olmalısınız. Bölümün başında size hikaye ile orantılı bir istek verilecektir. Örneğin, karakteriniz için bir evlilik teklifi yapın. Bu bölümde karakterinizin eklemlerini tutup onu dizlerinin üzerine gelinin önünde sürüklemeniz gerekecek, burada yüzüğü onun eline yerleştirip geline uzatacaksınız.

Bölümü başarıyla tamamlayan oyuncular bir sonraki bölüme geçebilirler. Paylaşılan Make Em APK İndi seçernekleri dışında bu keyifli oyunu oynamak isteyenler için daha fazla araştırma yaptık.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler oyunlar bile hileli APK çalışmalarına konu oluyor. Oyunun on milyonlarca kopyası indirildikten sonra yetkililer, oyunun yasa dışı dosyalarını incelemeye başladı. Oyun dosyalarını, farkında olan diğer ülkelerle sanki sahte bir oyunmuş gibi paylaşıyorlar. Takıldığınız veya anlamadığınız bir şey olursa yorum bırakabilirsiniz. Tüm yorumlara aynı gün içinde cevap verilecektir.

Görüntüler

Yenilikler

New awesome levels!
Love story continues!