Mafia City Sınırsız Para Hileli Mod Apk

1.5.867
Mafia City Sınırsız Para Hileli Mod Apk Android mobil oyunu oynamayı sevenler için güncel sürüm Mafia City Mod APK İndir .Diğer oyunculara karşı rekabet etmeye hazır isen bu aksiyon dolu strateji oyununda Vaftiz babası olacaksın.
APK indir
4.4/5 Oylar: 1,097,934
Geliştirici
YottaGame
Güncellendi
5 Kasım 2021
Boyut
85M
Sürüm
1.5.867
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mafia City Hile Mod Apk Android mobil oyunu oynamayı sevenler için 2021 yılı güncel sürüm dosyasını indir. Diğer oyunculara karşı rekabet etmeye hazır isen bu aksiyon dolu strateji oyununda Vaftiz babası olacaksın.

Vaftiz babası ol ve oyunda Mafia Cityaderini yaşa. YottaGames’in bu esprili ve akıllı strateji oyununda çetenizi kurmak ve şehri ele geçirmek için Mafia City APK uygulamasını Android cihazlar için ücretsiz indirin. Diğer oyuncularla ittifaklar kurabilir ve Godfather olmak için gücünüzü artırabilirsiniz. Ateşli hatunlarla çık ve organize suç dünyasında basamakları tırmanırken senin için tezahürat etmelerini sağla.

Mafia City apk

Mafia City Hile

Oyunda başınıza gelebilecek bir çok problemler var ama bir problem olduğunda her zaman bir çözüm de vardır. Oyunda kimsenin boy ölçüşemeyeceği bir imparatorluğu nasıl yaratacağınızı öğrenmek istiyorsanız, o zaman bir Mafya patronunun yapacağı gibi düşünmeniz gerekir. Oyunda güç için mücadele etmeye çalışmalısın.

Casus Telefon Dinleme Programı başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Mafia City Sınırsız Para Hile

Mafia City’de kararlar alırken ve suç hiyerarşisindeki konumunuzu sağlamlaştırmak için eylemler gerçekleştirirken zekanıza ve müttefiklerinizin sadakatine güvenmeniz gerekecek. Bölge savaşlarına katılın, bankaları nakit için soyun ve servetinizi ve gücünüzü sergilemek için lüks mülkler ve araba koleksiyonunuzu oluşturun.

Büyüdükçe düşmanlarınız sizi daha çok fark edecek ve sırtınızdaki hedef büyüyecek. Oyunda rakiplerinizi alt ederken, önünüzdeki zorluklarla başa çıkmaya hazır olduğunuzdan emin olun. 

HİLE – MOD AÇIKLAMASI:

– Sınırsız PARA Hilesi
– Sınırsız Altın Hilesi

Görüntüler

Yenilikler

【Tamamen Yeni İçerikler】 1. Asiler: (1) Asiler sezon haritası dışında da kullanılabilir! (2) Savaş Raporu: Asiler villaya saldırırken, savaş raporuna Asilerin becerilerinin ayrıntıları eklendi. 2. Yeni Etkinlik: (1) "5. Yıl Dönümü Çarkı" (Türkiye Zamanı ile 31 Ekim 03:00 başlayacak) (2) "Yeraltı Dünyası 5. Yıl Dönümü Kutlaması" (Türkiye Zamanı ile 3 Kasım 03: 00 başlayacak) (3) "5. Yıl Dönümü Kutlaması - Zafer Kumarhanesi" (Türkiye Zamanı ile 3 Kasım 03: 00 başlayacak)