Ludo Star 2

1.28.187

Ludo Star 2, günün veya gecenin herhangi bir saatinde kullanıcılara karşı Ludo turlarının keyfini çıkarmanızı sağlayan çok eğlenceli bir oyundur.
Download APK
4.3/5 Votes: 559,987
Developer
Gameberry Labs
Updated
17 Mart 2021
Size
84M
Version
1.28.187
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Ludo Star 2, günün veya gecenin herhangi bir saatinde kullanıcılara karşı Ludo turlarının keyfini çıkarmanızı sağlayan çok eğlenceli bir oyundur. Bu popüler masa oyununu oynamak için bir uygulama arıyorsanız, bu seçenek özel oyunlarda yapay zekaya, gerçek kullanıcılara veya kendi arkadaşlarınıza karşı oynamanıza izin verir.

Ludo Star 2‘nin sunduğu ana avantaj, çok sayıda kullanıcı ve solo oyun sayesinde tam olarak herhangi bir zamanda oynama imkanıdır. Hangi oyun modunu seçerseniz seçin, yüzleşmek istediğiniz kullanıcı sayısını özelleştirebilirsiniz – iki veya dört. Oyunu oynarken, zarınıza tıklamanız ve fişlerinizi tahtada hareket ettirmeye başlamanız gerekir. Ludo’nun temel kurallarını bilmiyorsanız, AI’ya karşı oynamayı öğrenebilirsiniz.

Odadaki diğer kullanıcılarla konuşmak için çok oyunculu modu kullanın ve onlara uzun bir seçenek listesinden emojiler gönderin. Ludo Star 2‘nin en komik yönlerinden biri de oyunlarınıza göre seviye atlayabilmeniz; Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar çok deneyim puanı kazanırsınız ve o kadar hızlı seviye atlayabilirsiniz. Ancak, yukarı çıktıkça oyunların daha karmaşık hale geldiğini unutmayın. Şans ve eğlence dolu oyunlarda dünyanın her yerinden kullanıcılara veya yapay zekaya karşı yüzlerce Ludo oyununun tadını çıkarın.

Son olarak, Ludo Star 2, en fazla üç arkadaşınızı davet edebileceğiniz kendi odalarınızı yaratmanıza izin verir. Kızma Birader becerilerinizi gösterin ve şansınız yanınızda olduğu sürece süren oyunlarda hepsini yenin.

Images

What's new

Ludo Star 2, günün veya gecenin herhangi bir saatinde kullanıcılara karşı Ludo turlarının keyfini çıkarmanızı sağlayan çok eğlenceli bir oyundur.

Video

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *