Love Sick Apk Para Hileli Mod

1.77.4
Love Sick, gerçekçi bir hikaye deneyimi sunan bir mobil oyunudur. Oyuncular, kendilerine özgü karakterler yaratıp, verdiğiniz kararlara göre değişen olayların içerisine girme imkanına sahiptir. Oyun, kullanıcıların gerçek hayatlarından ilham alarak çeşitli seçenekler sunarak kendilerini ifade etmeyi teşvik ediyor. Oyunda aşk, romantizm, fantezi veya gerçekçi hikayelerden birini seçerek karakterinize hayat verebilirsiniz. Oyunu para hilesiyle indirerek oynayabilirsiniz. Love Sick Hikayeler Okumayı seven biriyseniz, sizin için her şey çok daha muhteşem olacak demektir! Gizli aşıkların ve kıskanç rakiplerin, özenle seçilmiş kadın karakterlerimizin başrolünde, özgün bir dille yazılmış olan interaktif kitaplarımızda hayat bulduğunu göreceksiniz! KENDİ tarzınızı, KENDİ ilişkilerinizi ve KENDİ kaderinizi belirleyerek okuma deneyiminizi kendine göre kişiselleştirin!
APK indir
4.1/5 Oylar: 111,097
Geliştirici
SWAG MASHA
Güncellendi
May 4, 2021
Boyut
69M
Sürüm
1.77.4
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Love Sick Apk (Para ve Elmas Hilesi İndir)

Love Sick, bir hikaye tarama oyunudur. Tüm hikayeler farklı karakterler ile başlayacaktır. Oyuncular seçtikleri karakterin özelliklerini, arkadaş ilişkilerini ve diğer karakterlerle olan ilişkilerini kontrol edebilir. Oyunda farklı seçimler yaparak hikayenin değişmesini sağlayabilirsiniz. Oyunu para hilesiyle indirerek oynamak isterseniz, hikayelerin tamamlanmasını hızlandırabilirsiniz. Oyunu sevdiklerinizle birlikte veya tek başınıza oynayabilirsiniz. Love Sick, çoklu seçimleriyle size keyifli bir oyun deneyimi sunacaktır.

Love Sick APK Mobil Oyunu, sanal dünyanın gerçek hayata en yakın deneyimini sağlıyor. Kendinize özgü hikayenizi yaşayabileceğiniz bu oyun, size zengin olma ve aşk yaşama imkanı sunuyor. Tüm sevgiliye duyduğunuz aşkı sizin hikayenizle bir araya getirerek kendinize özgü bir dünya inşa edebilirsiniz. Love Sick, size keyifli zaman geçirmenin ve arzu ettiğiniz hayatı yaşamanın kapılarını aralıyor.

Love Sick The Series, interaktif bir oyun olarak kullanıcılarının hayal gücüne ve kendi seçimlerine dayalı bir yapıya sahip. Kullanıcılar diledikleri kimliğe hayat verebilirler, aşık olabilir, hamile kalabilir, prens rolünü üstlenebilir ve istedikleri herhangi bir kimliğe hayat verebilirler. Oyunun gidişatını değiştirebilmek için kullanıcıların kendi seçimlerini yapması gerekiyor. Kullanıcıların dilediği kimliği seçebilmesi, oyunun herkes için farklı sonuçlar üretmesini sağlıyor. Oyunun kullanıcılarının hayal gücünün sınırlarını zorladığını gözlemlemek mümkün.

Love Sick Elmas Hilesi ile oyunun tüm kilitli özelliklerini ücretsiz olarak açabilir ve eğlenceli bir romantik maceraya katılabilirsiniz. Oyunun gizemli ve heyecan verici oyun mekaniklerine yolculuk edecek ve oyunun kilitli gizemlerini çözmeye çalışacaksınız. Oyununuz sırasında sevgi ve keder arasındaki zorlu yolculukta size yardımcı olacak olan arkadaşlarınızı keşfedecek ve onların güçlerini kullanarak tüm gizemleri çözebilirsiniz.

Love Sick Apk

Love Sick Apk Son Sürüm

Love Sick Game, ücretsiz olarak sitemizden indirilebilen bir oyun olarak, kullanıcılarına kendi tarzlarına uygun romantik bir tecrübe yaşama imkanı sunuyor. Oyunda, kullanıcılar kendi karakterlerini oluşturabilecek ve kendi tarzlarını oluşturabilecekler. Oyunda, kullanıcıların romantik ilişkileri geliştirmeleri, karakterlerini geliştirmeleri ve kendi hikayelerini yazmaları için birçok fırsatları var. Oyunun arka planında, Love Sick Serge oyunu kullanıcılarına uzun, keyifli saatler geçirme fırsatı sunuyor.

Hilelipc android oyun sitemizden indirdiğiniz Love Sick apk ile en son sürümüne (1.100.2) sahip olmanın avantajlarından faydalanabileceksiniz. Bu sürüm, oyunu oynarken daha fazla eğlence ve keyif yaşamanıza olanak sağlıyor. Ayrıca, bu sürümün çok daha fazla özelliği ve yeni güncellemeleri var. Oyunu daha verimli ve kolay kullanabilmek için, bu sürümü kullanmanızı öneriyoruz.

Love Sick Hileli Apk MOD Özellikleri

Love Sick Hileli Apk MOD, bir Android kullanıcıları için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcıya kendi telefonlarını özelleştirme, kişiselleştirme ve daha fazlasını sunar. Uygulama, özel temalar, ekran koruyucuları, özel temalar, daha fazla özelleştirilmiş uygulamalar ve daha fazlasını sunar. Uygulama, Android cihazlarınızda daha yüksek performansı, daha hızlı cevapları ve daha düşük pil harcamasını sağlamak için tasarlanmıştır. Uygulama, kullanıcıların istedikleri her şeyi yapabilmeleri için kolaylık sağlar. Uygulama, kullanıcılara aynı zamanda çoklu özellikleri de sunar.

Love Sick Apk Nasıl İndirilir?

Love Sick oyunu ücretsiz indirmek için hilelipc.com’u ziyaret edebilirsiniz. Android cihazınıza uygun Apk uzantılı dosyayı indirmek için ilgili sayfada bulunan Apk İndir butonuna tıklayın. Ardından yönlendirilen sayfada birkaç saniye beklemeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz Love Sick Apk Para ve Elmas Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş ile cihazınıza kolayca kurulum yapabilirsiniz. Love Sick oyununun keyfini çıkarırken, Apk Para ve Elmas Hilesi ile oyunu daha kolay ve hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Oyunun tadını çıkarmak için, Love Sick Apk indirme işlemini hemen başlatın.

Love Sick Apk Nasıl Yüklenir?

Aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Love Sick Apk dosyasını indirin.
  2. Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  4. Kurulum düğmesine tıklayın.
  5. Arkadaşlarınızla paylaşın.

Görüntüler

Yenilikler

Great news! Your favorite game Love Sick gets a new look and offers an improved user experience! Now available in the app: - Track your progress - chapters read in every book - Theme and genre tags were added to all books - A new Recommendations section based on your preferences - You can view all the books in every series This and more in the new and improved app design! We've also fixed some minor technical issues and introduced an achievements system to reward your progress in the game!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir