Lost Signal Hileli APK (Sınırsız Para)

1.67.4
APK indir
4.6/5 Oylar: 307,404
Geliştirici
Volcano Force
Güncellendi
20 Ekim 2021
Boyut
97M
Sürüm
1.67.4
Gereksinimler
4.3 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lost Signal Hileli APK 1.67.4 (Sınırsız Para) Oynaması en zevkli oyun türlerinden biri hayatta kalma türüdür. Lost Signal Mod APK ile çeşitli yırtıcıların yaşadığı ıssız bir adada hayatta kalmakla görevlendirileceksiniz. Bir şeyler yapın, onlar için savaşın ve umut arayın!

Günümüz dünyasının en iyi ve en popüler türlerinden biri hayatta kalma oyun türüdür. Günümüzde bu oyunların birçoğu erişilebilir olduğu için, birçoğundan zevk alabiliriz. Bu oyunlar aynı zamanda yeni şeyler keşfetmenizi ve keşfetmenizi sağlayan bir 3D oyun ile eğlenmenizi sağladığı için popülerdir.

Günümüzde birçok hayatta kalma oyunu olmasına rağmen, Lost Signal en merak uyandıranlardan biridir. Paranormal olayları keşfedebilecek, hayatta kalanları bulabilecek ve nihayetinde bu ortamda hayatta kalabileceksiniz.

Bu 3D oyunda, günümüzde hayatta kalma yeteneği de dahil olmak üzere seveceğiniz birçok aktivite var. Burada hayatta kalmak için çantanızda bulundurabileceğiniz çeşitli silah, eşya ve yiyecekleri keşfedebileceksiniz.

Buradaki büyüleyici anlatıyı takip edin ve oyunda ilerlerken virüs bulaşmış insanlar da dahil olmak üzere canavarlara karşı savaşın. Yapacak çok sayıda ilginç şey olduğu için bu adada gizemleri çözerken çok eğleneceksiniz. Ayrıca hayatta kalanlarla tanışma ve onlarla bağlantı kurma fırsatına sahip olacaksınız.

Bilmediğiniz Bir Adada Nasıl Hayatta Kalırsınız?

Uzun yıllar boyunca piyasaya sürülen çok sayıda tuhaf ve eğlenceli hayatta kalma oyunu oldu. Bir hayatta kalma oyununda çeşitli harika şeylerle çok eğlenebilirsiniz çünkü yaşamak istediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz.

Bu oyunlar, oyunculara zafere ulaşmak için keşfetme, kendini koruma ve hayatta kalma yöntemleri geliştirme özgürlüğü sunar. Günümüzde bu kadar çok hayatta kalma oyununun olmasının nedeni budur. Lost Signal, oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biridir ve türünün tek örneği bir deneyimdir!

Volcano Force’un bu oyununda uçağınız bir adaya düştükten sonra oynamaya devam etmek için yaşamanız gerekir. Bu bölümde, bugün mutantlara karşı savaşmak zorunda kalacağınız ilgi çekici bir anlatı ile devam ederken biraz kendinizi savunmanız gerekecek!
Burada hemen kullanabileceğiniz çok sayıda silah ve eşyanın yanı sıra merak uyandıran hayatta kalanlar bulacaksınız. Bu ada bir yanardağa, bir nehir vadisine, bir yağmur ormanına, bir buzul ve diğer doğal özelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Görülecek çok sayıda ilginç yer ve çözülecek bulmacalar var.

Diğer karakterlerle etkileşime girebilecek ve oyun boyunca onları nasıl algılayacağınıza karar verebileceksiniz. İnsanlara inancınızı koyarken dikkatli olun.

Lost Signale Hayatta Kalma Oyununun Önemli Noktaları

Bir hayatta kalma oyununda farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Lost Signal oynamalısınız. Bu çılgın adada hayatın için savaşmalısın.

Ormanda hayatta kalın – Hayatta kalma oyunları alanında yaşanacak çok sayıda harika şey var. Birçok farklı nesne bulunabilir, birçok farklı aktivite yapılabilir ve hatta her türlü ev yapılabilir. Oyuncular bu oyunları severler çünkü geleneksel oyunlarda başaramayacakları şeyleri başarmalarını sağlarlar.

Lost Signal ise sırlarla dolu bir adada yaşamanızı sağlayan bir oyun oynarken eğlenmenizi sağlıyor. Buradaki her şey seni elde etmeye çalıştığı için, bunu atlatmak için bir yöntem bulman gerekecek.

Bu oyunda bir uçak bir adaya düştüğünde, hayatta kalan birkaç kişiden birisiniz. Bundan sonra, yaşamak için gereken her şeyi yapmanız gerekecek, bu da size yardımcı olacak şeyleri aramanız gerektiği anlamına geliyor.

Ancak ada, mutantlara ve ölümcül yaratıklara ev sahipliği yaptığı için göründüğü kadar basit değil! Bu durumda her zaman tetikte ve odaklanmış kalmanız gerekecek.

Silahları ve eşyaları bulun – Lost Signal’da ateşli silahlar, sopalar, sopalar ve diğer benzer şeyler gibi farklı silahları keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Ayrıca giysi, ekipman, işçilik masaları ve çeşitli başka şeylere de ihtiyacınız olacak.

Buradayken bulabildiğin her şeyi toplaman ve çantana tıkman gerekecek. Adada yaşamak için ihtiyaç duyacağınız pek çok eşyayı bu lokasyondan temin edebileceksiniz.

Gizemleri çözmeye çalışın – Lost Signal apk ile, tuhaf nesnelerle dolu bir dünyada gizemleri çözmeye çalışabileceksiniz.

Bir adada keşfedeceğiniz birçok anlaşılmaz şey var ve yolculuğunuz sırasında çeşitli tuhaf hayvanları gözlemleyebileceksiniz. Daha önce insan olan birçok mutantla karşılaşacaksınız, ki bu çok ilginç.

Bir barınak inşa et – Bu adada bir hayatta kalma barınağı inşa etmek de gereklidir. Bir tane oluşturmak için temel araçları kullanacaksınız ve oradan daha gelişmiş araçlara geçebileceksiniz.

Lost Signal mod apk en yeni versiyonu
Sizi ele geçirmeye çalışan mutant ordularından korunduğunuzdan emin olun. Şimdi silahlarınızı yükseltme ve sürekli olarak farklı binalar inşa etme zamanı.

Hayatta kalanlarla tanışın – Oyun boyunca, arkadaşınız veya düşmanınız olacak hayatta kalanlarla karşılaşacaksınız. Bu oyunda kime güveneceğinizi dikkatlice seçmeniz önemlidir, çünkü arkadaşlarınız da size sırt çevirebilir!

Lost Signal Hileli APK indir – Sınırsız para

Lost Signal oynadığınızda rahatlayabilir ve sırlarla dolu gizemli bir adada yaşamanıza izin veren bir hayatta kalma oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

lost signal mod apk,
lost signal ios,
lost signal game,
lost signal cheats,
lost signal game walkthrough,
lost signal game multiplayer,
lost signal game ios,
lost signal gameplay,