Lords Mobile Hileli APK v2.73 (Sınırsız Para/Mücevher) İndir

2.43

LORDS MOBILE, arkadaşlar edinebileceğiniz, onlarla konuşabileceğiniz ve hatta onlarla savaşabileceğiniz bir açık dünya MMO oyunudur.
Download APK
4.3/5 Votes: 6,395,354
Developer
IGG.COM
Updated
April 8, 2021
Size
80M
Version
2.43
Requirements
4.0.3 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Lords Mobile APK : Düşmanlarla yüzleşin ve huzur içinde yaşayabileceğiniz bir dünya yaratın. Yeteneklerinizi savaş alanında kullanmak istiyorsanız hemen Lords Mobile oynamaya başlayın. Tüm stratejilerinizin işe yaraması için güçlü bir zihniyet oluşturun. Ayrıca çarpıcı karakterler, savaş sahneleri, sayısız mekan ve RPG öğelerini bu oyunda göreceksiniz.

Oyunun her bölümünü çekici hale getirmek için çevrimiçi oyun düzenleyin ve en iyi grafiklerin keyfini çıkarın. Sayısız özellik ile oyuncular tamamen yok edilmiş bir imparatorluk kurmaya başlayacaklar. Düşüncelerinizi benzersiz bir şekilde kullanmanıza izin verecek, hızla popülerlik kazanan bir oyun.

Bugünkü yazımızda size Lord’s Mobile’ın tüm detaylarını ve özelliklerini tanıtacağız.

Lords-Mobile-Mod-APK
Lords-Mobile-Mod-APK

Barışı Koruyun ve Destansı Savaşlara Atlayın

Lords Mobile, oyuncuların mükemmel bir strateji ile savaşlarda yer almayı ve düşmanların intikamını almayı hedeflediği savaş sistemleri hakkında harika bir oyundur.

Her yönden tamamen güvenli sayılabilecek ideal bir imparatorluk kurun. Oyuncular ordularını tüm zorluklara karşı hazırlayacak ve her tehdide karşı her zaman sahada olacaklar.

Lords Mobile APK’da krallığın karşı karşıya olduğu tehlikeleri belirlemeniz gereken bir liderin duygularından çıkacaksınız.

Düşman, kaosu yaymanız ve krallığınızı ele geçirmeniz için bir tuzak kurdu. Başarılı olmalarına izin vermeyeceksiniz. Düşmanı güç kullanarak durdurabilecek bir ordu getirmek için güç kullanacaksınız.

Oyuncuların asıl amacı, kralın ölümünden sonra düşmanın tüm krallığın huzurunu bozmaya çalışmasıyla başlıyor.

Senin görevin imparatorluğun kaybolan itibarını geri getirmek. Düşman krallığınız için savaşmaya hazır, ancak her komployla savaşabilecek kahramanlar geliştireceksiniz. Lords Mobile Mod APK’da barış için her türlü fedakarlığı yapacak ve düşmanın her saldırısını durduracaksınız.

Oyuncular, mümkün olan her şekilde savaşacak ve krallarının liderliğinde ilerleyecek savaşçılar gibi saflarını güçlendirmek için savaşçılar ekleyecek. Oyuncular, yıkılan imparatorluk yerlerini yeniden inşa etmek için ilerlemek zorunda kalacaklar ve tamamen faydalı olan stratejiyi göstermelisiniz.

Birlikleri eğittiğinizde, kesinlikle savaş alanında becerilerinizi geliştirebilecek bir konumda olacaksınız.

Düşmanların Amacı

Bu oyundaki düşmanların tek amacı, her zaman komplolara girecekleri imparatorluğu devirmektir.

Muhalefet güçleri de tam güçle saldıracak, ancak başarılı bir strateji her türlü komployu önleyecektir. Lords Mobile Mod APK’da oyuncular tehlikeli olabileceğini düşündükleri unsurlara odaklanmalıdır.

Düşman, zayıflıklarınızın farkındadır, ancak onların üstesinden gelmelisiniz.

Her yönden izliyorlar ama onları baştan zayıflatmak, tüm komplolarla yüzleşmek zorundasınız. Bütün bunlarda başarısız olursanız, krallık düşmanın eline geçecek ve onu ele geçirecekler.

Bu yüzden düşmanı yenmek için tüm gücünüzü kullanmalısınız, krallığınızı kurtarmalısınız. Elbette bunu ancak tüm güçlü yönlerinizi olumlu yönde kullanırsanız yapabilirsiniz.

Tam oyun kesinlikle size harika bir macera verecek, bu yüzden oyunu açın ve uluslarınızı kurtarın. Bu önem göz önüne alındığında, Lords Mobile APK + OBB’yi indirmeniz gerekecek.

Büyük Bir İmparatorluk Nasıl İnşa Edilir?

Yararlı şeyleri keşfedin

Lords Mobile Mod APK’da oyuncular, bir umutsuzluk dalgasının olduğu açık bir dünyada imparatorluğun prestijini yükseltmeyi amaçlıyor.

Krallığa adım attığınızda kesinlikle her şeye erişebileceksiniz. İmparatorluğunuzun büyümesine yardımcı olacak yerler bulmanız gerekiyor.

Krallık için iyi olan şeyleri keşfettiğinizde, imparatorlukların temelini kesinlikle güçlendireceksiniz. Böylece, Oyuncular harika bir hakem inşa etmek için kalelerini inşa etmek zorunda kalacaklar. Oyuncular, yollarını güçlendirmek için her eylemde özgürdür.

Bağımsız kararlar verin

Büyük bir kral kesinlikle önce gücünü en iyi şekilde kullanır. İmparatorluğunuzu harika hale getirmede rol oynayabilecek fırsatlar yaratın.

Halkınızı düşünmeli ve onlara özgür ve güvenli bir devlet vermelisiniz. Bu kesinlikle size birliklerinizi artırma fırsatı verecektir. Savaştan önce binalar inşa edin ve krallığınız için üsler kurun.

Aynı şekilde düşmanın kontrolündeki tüm toprakları elinden alın ve krallığınıza yeni topraklar ekleyin.

Özel Kuvvetler

Oyuncular oyunda kendilerini sürekli olarak çatışmalar ve savaşlar içinde bulacaklar. Kralın tahtına bir kez oturduğunuzda, kesinlikle her şeyden siz sorumlu olacaksınız. Bu yüzden tüm yerel ve yerel olmayan insanları eğitmek zorundasınız.

Bu adımınız kesinlikle ordunuzun büyümesine yardımcı olacak. Her konuda etkili olan özel bir ekip oluşturmanız gerekecek.

Oyuncular, özel kuvvetlerinin yanı sıra tüm birliklere silahların ön plana çıkacağı modern tesisler sağlamak zorunda kalacaklar, böylece herkes düşmanlarla yüzleşmeye hazır hissedecek.

Güçlü Kahramanlar

Oyun, oyunculara sayısız kahraman tanıtır. Her karakterin güçlü yönleri ve yetenekleri benzersizdir. Herhangi birini seçebilirsiniz. Bu kahramanlar, kesinlikle oyuncuları düşmanı bastırmada özel bir rol oynayacaktır.

Oyuncular Lords Mobile Mod APK’da en sevdikleri karakteri seçecekler, elbette kendilerini düşmandan daha güçlü görecekler ve krallığın yolundaki her engeli mutlaka kaldırmayı başaracaklar.

Oyuncular, kahramanları ile canavarları yakalayabilecekler. Onları kontrol ediyorsun ve ekibine ekliyorsun.

Ekipmanların Önemi

Ekipmanın önemi her yönden çok önemlidir. Birliklerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için temel teçhizata erişim kolaylaştırılmalıdır. Yiyecek, taş, odun, kışla, silahlar, bunların hepsi savaş alanında kullanılabilecek araçlardır, bu nedenle bunların bol miktarda mevcut olduğundan emin olmak önemlidir.

Savaş yakındır; Düşmanı kuşatmak için birliklerinizi kuvvetle sahaya getirin. Her durumda, düşmanı yok edecek ve düşmanın topraklarında krallığınızın bayrağını yükselteceksiniz.

Birliğin Gücünü Artırma Adımları

Oyuncular, kesinlikle birliklerinizin gücünü test etme şansı verecek olan oyunda gerçek hayattaki harika savaşlarda yer alabilirler. Özellikle bu tür savaşlar size düşmanla başa çıkmadaki zayıflığınızı gösterecektir.

Lords Mobile Hileli APK’da oyuncular mobil ekranlarını düşman çatışmalarına girerken görecek ve düşmanların elindeki gücü ele geçireceksiniz.

Dövüş ve Dünyanın Her Yerinden Oyuncularla Bağlanın

Gerçek bir savaş oyununda bile, oyuncuların savaşa katılan tüm askerlerle bir arada olması gerekir. Dünyanın her yerinden oyuncularla ittifaklar kurabilirsiniz.

Bu şekilde, onları ortadan kaldırabilecek ve sahip oldukları tüm alanı ele geçirebileceksiniz. Ayrıca oyuncular diğer oyuncularla ittifak kurduğunda, kesinlikle birbirleriyle mal paylaşabilecekler.

Aynı şekilde bu harika kısım da binalarınızı en hızlı şekilde inşa etmenize yardımcı olacaktır.

Misyon ve Zorluklar

Oyunda her yönden savaşlarla dolu sayısız görev ve mücadele olduğu için oyuncular oklarını her zaman hazır tutmalıdır.

Onlara katılın ve yeteneklerinizi savaş alanında kullanın. Aynı şekilde, her savaşta oyunun ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmanız gereken değerli ödüller alacaksınız.

Her zaman karakterinizi ve silahlarınızı veya ekipmanınızı yükseltmeniz gerekiyor ve bu durumda kesinlikle sınırsız mücevher alma fırsatınız olacak.

Lords Mobile APK OBB

Tam oyun deneyimi kesinlikle size ilginç bir eğlence sunacak. Yani burada, oyunu nasıl düzgün bir şekilde kullanabileceğiniz konusunda oyunculara rehberlik edecek kolay bir süreçten bahsediyoruz.

OBB DOSYASINI İNDİRİN

  • Önce APK dosyasını indirin ve ardından işlemin geri kalanına gidin.
  • Ardından Obb dosyasını indirin.
  • Bir sonraki adımda, OBB dosyasını /SDCARD/Android/obb/com.igg.android.lordsmobile konumuna çıkarın.
  • OBB dosyasını gerekli oyun klasörüne yerleştirin. Bu, oyunu daha verimli oynamanızı sağlayacaktır.
  • Son adım ise oyunu açıp maceranıza başlamak ve keyfini çıkarmaktır.

Oyunda bu kadar özel olan ne?

Modifiye edilmiş versiyon, kesinlikle oyuncular için özel ihtiyaçların mevcudiyetini sağlar. Bu yüzden bu oyunu oynamaya başladığınızda; önemli kabul edilen her şeye kolayca erişebileceksiniz.

Lords Mobile Mod APK’da, oyununuzun önemli bölümlerinin kilidini kesinlikle açacak olan sınırsız para ve sınırsız mücevher tesisi alacaksınız. Böylece, Otomatik Savaş PVE’ye erişim, Vip 15 Özelliklerinin Kilidini Açın. Oyunu indirin ve savaşlarda her şeyi Sınırsız edinin ve daha iyi bir krallık için hedefinize başlayın.

Sonuç

Lords Mobile kesinlikle oyuncular için özel bir oyundur. Oyunun popülaritesi ve hikayesi onu harika bir oyun yapıyor. Benzer şekilde, 3D grafikler size kalede olduğu kadar savaş alanında da harika bir deneyim yaşatacak.

Oyuncular savaş alanına adım attığında, karakterlerin sesleri savaşı yoğunlaştırıyor. Bu oyun sizi, mücadele etmeniz gereken belirli bir eğlence seviyesine götürecek ve tamamlamak için tüm gücünüzle sahaya gireceğiniz hedefe ulaşacaksınız.

Hiç şüphe yok ki krallığın büyük kralı olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncuları davet edin ve savaş alanında birbirlerinin maceralarını test edin.

 

Images

What's new

lords mobile apk,
lords mobile hileli,
lord mobile indir,
lords mobile hileli apk,
lord mobile apk mod,
lords mobile apk indir,
hileli lords mobile

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *