Limbo Apk 1.2.0 İndir

1.20
What the press said:
APK indir
4.7/5 Oylar: 57,711
Geliştirici
Playdead
Güncellendi
January 27, 2021
Boyut
28M
Sürüm
1.20
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

LIMBO APK Full Version’ı indirdiğinizde başka bir dünyaya taşınacaksınız. Sana yapışan tek şey karanlık ve korku…

LIMBO Apk, PlayDead tarafından geliştirilen, PC’de geliştirilmesinden bir yıl sonra XBOX 360’ta ilk kez 2011 yılında piyasaya sürülen ve oyunculardan çok sayıda olumlu geri bildirim alan heyecan verici bir macera oyunudur. LIMBO’nun ilk mobil versiyonu 2015’in başlarında oyunculara sunuldu ve tamamen ücretsizdi.

Gece ve gündüz ne olursa olsun, karanlık hala LIMBO’nun her adımını çevreliyor ve takip ediyor, yollar tuzaklarla dolu ve ölümler bol. LIMBO, ailesinden asla sevgi görmemiş ve yakınlarda akrabası olmayan acımasız bir savaşta büyüyen, ince vücutlu küçük evsiz bir çocuktur. Karanlıkta ölüm ve umutsuzluğun yakın olduğu düşünülür, ancak LIMBO pes etmeyi reddeder; yaşama arzusu onu karanlıktan uzaklaşıp hayatın ışığını aramak için bir yolculuğa çıkarmıştır…

LIMBO oyuncuları, macera ve bulmaca çözmenin bir karışımı olan yolculuğun içeriğine kendilerini kaptırırlar. Çocuk karanlık köşeden çıktı, siyah beyaz bir ıssızlık sahnesi, ağlayan çığlık yankılandı, ölüm her yerde. Sonuç olarak, ağır nefes ve ayak seslerine rağmen, çocuğun silueti, ölümün karanlık ülkesindeki dehşete sonsuz bir çözüm bulmaya kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etti.

Limbo Apk Nasıl Oynanır

Oyunda herhangi bir talimat veya diyalog yok. Bu sadece, karanlık ve canavarlarla dolu bir dünyada ışığı arayan genç bir çocuk olan LIMBO olarak oynayacağınız sonsuz bir yolculuk. LIMBO rolünü üstlenin ve koşan çocuğu kontrol etmek, zıplamak, engelleri sürüklemek ve ipi sallamak için ekrandaki kaydırma tuşlarını kullanın.

LIMBO apk oyunun aşamaları yoktur; sadece gidin, ormandan geçin, nehirlerde yüzün ve korkunç bir şekilde öleceğiniz oyunun sonuna ulaşana kadar terk edilmiş evleri keşfedin. Köpekbalıkları tarafından yutulmayı, kayalar tarafından ezilmeyi, giydirilmeyi ya da sivri uçlu keskin bir mızrakla delinmeyi beklemek sizi umutsuz ve sonsuz hissettirir. Yenilirseniz, tekrar yolculuğa başlamak için nehri ilk geçtiğiniz noktaya geri götürüleceksiniz.

Derin çukurlar, uzun ağaçlar, göller, uçurumlar, en keskin tonozlar ve en korkulan dev örümcek canavarlar oyun boyunca ana düşmanlarınız olacak. Bu engelleri aşmak son derece zor olduğu için oyun sürekli düşünmenizi ve durumu hızlı ve bilinçli bir şekilde ele alma becerisine sahip olmanızı gerektiriyor çünkü hayatta kalmanızın tek yolu bu.

Grafikler ve Sesler

LIMBO apk oyunun iki ana rengi var: siyah ve beyazın yanı sıra oyuna hemen alışmanıza yardımcı olacak tuhaf bir alan. Düğmeler ileri geri hareket eder ve yüksek atlama, yeni oyuncuların oyun hakkında bir fikir edinmesi için düzenlenmiştir. Sis efektinin yanı sıra oyunun karakterinin her yoldaki ölüm etkisi, oyunun oyunculara çekici gelmesini sağlıyor.

Oyunun arka plan müziği yok, yalnızca kahramanın yüksek ve ağır ayak sesleri var ve ara sıra yağmurun, cırcır böceklerinin, rüzgar çanlarının ve soğuk dilli kargaların çığlıklarını duyabilirsiniz… her fırsatta sizi ürpertiyor. Oyunda sessizlik, sanatsal değer katmak ve diğer oyunlardan ayırmak için de önemlidir.

LIMBO APK Full Sürüm

Bu HileliPc tarafından satın alınan sürümdür. Bu sürümü indirirken ve oynarken tüm oyunun tadını çıkaracaksınız. Basitçe, oyunu satın almak için 5 dolar ödemek yerine ücretsiz oynayabilirsiniz.

LIMBOApk Nasıl Kurulur

Adım 1: LIMBO APK ve OBB’sini indirin

Adım 2: com.playdead.limbo.full.zip dosyasını açın, com.playdead.limbo.full klasörünü telefonunuzdaki Android/obb yoluna kopyalayın.

Not: com.playdead.limbo.full klasörünün main.xxx.com.playdead.limbo.full.obb içerdiğinden emin olun.

Adım 3: APK dosyasını telefonunuza yükleyin.

Adım 4: Oyunu açın ve oynayın!

Android için LIMBO APK İndir

LIMBO Apk, Playdead’in tüm oyunları gibi, karanlığa ve ölüme kafayı takmıştır, ancak oyunlarının hümanist anlamı da derindir. LIMBO, hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur. Yani yakın gelecekte yeni şeyler keşfetmek, bu yolculuğun zorluklarını ve fetihlerini keşfetmek için cep telefonuza oyunu indirin.

Görüntüler

Yenilikler

- minor improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir