LiLi APK 1.49 İndir (En Son Sürüm)

1.51

Lili APK 1.49 İndir ile İnstagram uygulamasında Gizli Profilleri gösteren bu uygulamanın en son ve güncel sürümünü indirin ve kullanın.
APK indir
5.0/5 Oylar: 5,005
Geliştirici
Postegro LLC.
Güncellendi
2022
Boyut
4MB
Sürüm
1.51
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lili APK 1.49 İndir ile İnstagram uygulamasında Gizli Profilleri gösteren bu uygulamanın en son ve güncel sürümünü indirin ve kullanın. Eski adı Postegro adıyla bilinmekte olan Lili isimli uygulama sürekli büyümeye devam ediyor. Nedeni ise sürekli İnstagram uygulamasına gelen güncellemeler sonrasında bu uygulamaya da güncellemeler yapılmaktadır.

Lili APK 1.49 sürümünden önceki sürümleri Android cihazlarına kurmaya çalışan kullanıcılar uygulamanın çalışmadığını söylediler. Uygulama mağazalarında bulunmadığından dolayı güncellemeleri manuel yapmanız gerekmektedir. Bundan dolayı Lili Apk İndir ile ilgili bağlantıları sizlere sunuyoruz. Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan dosyaları yüklerken dikkatli olun. Bu yazımızda uygulamayla ilgili tüm bilgileri sizlere aktaracağız.

LiLi APK 1.49

LiLi APK 1.49

Lili APK 1.49  en son güncelleme ile uygulama içerisinde görülen hatalar giderildi ve uygulamanın çalışmayan yerleri düzeltildi. Aynı zamanda kullanıcıya en doğru bilgileri vermesi amacıyla veri tabanları yeniden tasarlanmış oldu. Lili APK 1.49 dosyaları ile ilgili tüm bilgileri buradan sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Ayrıca uygulamayı bilmeyenlere bu uygulamanın ne işe yaradığını da anlatacağız.

Lili APK, Uygulama mağazaları üzerinden kaldırılmış bir İnstagram Gizli Profilleri Görme uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat uygulama içerisindeki özellikleri daha fazla kullanmanız için bazı özellikeleri satın alma işlemleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Fakat yine d Lili uygulamasının ücretsiz özellikleri oldukça işinizi görecektir.

LiLi APK 1.49 ile İnstagram Gizli Profili Görmenizi sağlayacak olan programı Android telefonlarınıza indir ile yükleyin. En güncel ve çalışan bedava uygulama olmasından dolayı kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran uygulamadır. Google Play Store üzerinden kaldırılması ile birlikte uygulamayı yükleyebilmeniz için uygulamanın resmi internet adreslerini ziyaret etmeniz gerekiyor. Ama biz sizler için bu uygulamayı indirebileceğiniz bağlantılar sunarak sizlere bu uygulama hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz.

Lili APK 1.49 kullanıcılarına instagram uygulamasındaki gizli profilleri görmelerini sağlıyor. Aynı zamanda bu versiyon içerisindeki Premium ile sınırsız sayıda hesapları görüp paylaşımlarını inceleyebileceksiniz. Kullanıcıların en çok merak ettiği soruları da bu inceleme yazımızda cevaplıyoruz. Sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa onları da yorum olarak yazabilirsiniz. Bilmeyenler için uygulama hakkında bilmeniz gerekenleri anlatarak başlayalım.

Uygulama ilk olarak Postegro ismiyle kullanıcılara sunuldu. Fakat İnstagram uygulamasının haklarını ihlal ettiği için uygulama kısa süre sonra kaldırıldı. Sonrasında Lili ismiyle tekrar uygulama mağazalarında yerini alsa da kaldırılması çok uzun sürmedi. Kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran geliştiriciler uygulamayı artık kendi resmi İnternet siteleri üzerinden yayınlıyorlar.

Bizde Hilelipc.com olarak sizlerin bilgi güvenliğini korumak adına APK sitelerinde paylaşılan dosyaları yükleme yapmamanız adına resmi internet sitelerini sizlere sunacağız. Özellikle yabancı kaynaklarda LiLi APK 1.49 download adı altında paylaşılan dosyaların zararlı yazılımlarla doldurulduğunu gördük. Bu konuları incelememizin detaylarında sizlere anlatıyoruz. Sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

LiLi APK Nedir?

LiLi 1.49 APK İnstagram uygulaması, takip etmediğiniz ve profili gizli olan kullanıcıların paylaştıkları fotoğrafları, hikayeleri ve videoları görmenizi sağlar. Bu sayede artık incelemek istediğiniz gizli hesapları takip etmeden veya sahte hesaplar ile takip etmeye çalışmadan inceleyebilirsiniz.

LiLi APK 1.49 İndir ile uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz yükleyin. Extra bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz uygulama içerisinde bazı ücretli özellikler de bulunmaktadır.

LiLi APK İndir (1.49)

LiLi APK İndir (1.49)

Lili 1.49 APK ile İnstagram üzerinde DP’yi galeriye kaydedebilirsiniz. Sadece kaydet simgesine dokunmanız yeterli. Full HD olarak resimli herhangi bir İnstagram üyesini veya instagram gönderisinin profil fotoğraflarını ve videolarını görmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Tüm gizli fotoğrafları görüntüleyebilmek için Lili – Story Viewer & Downloader indirmeye izin verin ve cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Lili 1.49 APK İndir harika bir profil analiz aracıdır. Listedeki her seçeneğe tıkladığınızda size daha fazla ayrıntı görme fırsatı verir.

  • Profil resmini görüntülemek için Instagram giriş kullanıcı adıyla kullanıcılarını arayın
  • Ilgili instagram adı önermek ve takip numarasını göstermek.
  • İnstagram kullanıcısının tam kullanıcı adını sizin için görüntüleyebilir, kopyalayabilirsiniz.
  • Fotoğrafları tam HD olarak kaydedin ve yakınlaştırın.
  • İnstagram yayınlarından yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar kaydedin.
  • Gizli profilleri görmek için.
  • Profilleri kimin takip ettiğini görmek için.
  • Profil fotoğrafı büyütme
  • İstediğiniz tüm profilleri görüntüleyebilirsiniz.

Lili APK İndir 1.49 hakkında tüm detaylı güncel bilgileri siz değerli kullanıcılarımıza aktarmaya her zaman devam edeceğiz. Uygulama hakkında kafanıza takılan soruları sormak için yazının altında bulunan yorum kısmına yazabilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir