Lensa AI APK Mod (Premium kilidi Açık)

4.2.15.676
Lensa Ai APK Premium, güzel fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olacak birçok araç sunan harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Güçlü düzenleme araçlarıyla harika fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilir. Hemen indirin ve harika fotoğraflar oluşturmaya hemen başlayın!
APK indir
3.7/5 Oylar: 137,121
Geliştirici
Prisma Labs Inc.
Güncellendi
Dec 9, 2022
Sürüm
4.2.15.676
Gereksinimler
8.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lensa Ai APK Premium, güzel fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olacak birçok araç sunan harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Güçlü düzenleme araçlarıyla harika fotoğrafları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilir. Hemen indirin ve harika fotoğraflar oluşturmaya hemen başlayın!

Lensa AI Hakkında

Sizin için en uygun fotoğraf düzenleme uygulamalarının ne olduğunu merak ediyorsanız, Prisma Labs Inc. tarafından geliştirilen Lensa apk uygulamasını deneyebilirsiniz.

İnsanların düzenlenmiş portre fotoğraflarını oluşturmak veya sosyal ağlarda fotoğraf düzenleme konusundaki hünerlerini düzenli olarak göstermek isteyen kişiler için en iyi uygulamadır. Bu uygulamada, fotoğraflarınızı öne çıkarmak isteyeceğiniz tüm düzenleme araçlarını bulabilirsiniz.

lensa mod apk

Lensa, aydınlatma hatalarını kolayca ve hızlı bir şekilde düzeltmenize, efektler ve filtreler eklemenize, pürüzsüz bir cilt ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olabilecek bir mobil fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraflarınızdaki kusurları ve hataları tespit edebilen ve düzeltmeler önerebilen otomatik bir görüntü analizi işlevine sahiptir. Lensa ile doğal olmayan sonuçlardan endişe duymadan fotoğraflarınızın profesyonel ve çarpıcı görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, başlamayı kolaylaştıran sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Şimdi Lensa apk uygulamasını indirin ve fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

En İyi ve Ücretsiz Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Lensa, çeşitli düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı kolayca düzenlemenizi sağlayan bir araçtır. Herhangi bir fotoğrafı düzenleyebilseniz bile, bu harika düzenleme aracı ilgi çekici özçekimler oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Lensa ile görüntünüzün herhangi bir parametresini istediğiniz gibi uyarlamanıza yardımcı olacak çok çeşitli efektlere ve ayarlara sahipsiniz. Örneğin, yüzünüzün dış hatlarını iyileştirmek, gözlerinizdeki parlaklığı artırmak, kusurları kapatmak ve her özellikten daha fazlasını elde etmek için uygulamaya dahil edilen sezgisel düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.

Lensa full apk, kullanıcıların göz torbaları, kırışıklıklar, akne, yara izleri ve yüzlerindeki daha fazlasını gidermelerine yardımcı olan yerleşik yapay zekanın en iyi özelliklerini ortaya çıkaran profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir.

Lensa Uygulamasının Özellikleri

Lensa fotoğraf düzenleyici uygulaması ile kullanıcılar, portre fotoğraflarını düzenleyebilir ve yerleşik özellikleriyle tüm fotoğrafları etkileyici hale getirebilir.

lensa mod apk

Birçok Düzenleme Aracıyla Düzenleyin  – fotoğrafları Lensa aracılığıyla düzenlemek, kullanıcıları birçok farklı düzenleme aracına maruz bırakır. Her düzenleme aracının kendi işlevi vardır. Görüntüyü aydınlatabilir hatta görüntünün sizi etkilemeyen kısımlarını bulanıklaştırabilirsiniz. Bazı fırça düzenleme araçlarıyla yüzdeki kusurları veya sivilceleri kapatabilirsiniz. Alternatif olarak, çeşitli bölümleri parlak renklerle vurgulayabilirsiniz.

Her düzenleme aracı, her fotoğrafın orijinalinden daha güzel olmasına katkıda bulunur. Düzenleme araçları büyüleyici arka plan çerçeveleriyle birleştirilmiştir. Lensa’nın birçok ilginç özelliği de var. Örneğin, Saç rengi değiştirilebilir. Şimdi Lensa fotoğraf düzenleyici uygulamasını indirin ve birçok güzellik aracını kullanmanın keyfini çıkarın.

Telefon Kameranızı Dönüştürün  – telefon kameranızı şaşırtıcı bir profesyonel kameraya dönüştürün. Çok fazla düzenleme yapmadan parlaklığı ve sadeliği koruyan doğal bir fotoğraf için başka bir faktörü, fotoğrafın giriş kalitesini göz ardı edemeyiz. Bu, mobil cihazdaki kamera kalitesine atıfta bulunabilir.

Ön veya arka kamera ile Lensa, mobil kameranızı gerçek bir profesyonel kameraya dönüştüren özel özellikler sunar. Bunu, lens düzeltme, görüntü bulanıklığı, deklanşör düzeltme vb. sayısız istatistiği kontrol ederek yapabilirsiniz. Daha fazla müdahale edin ve bir cep telefonu kamerasının yeteneğini değiştirin. Lensa’da düzenleme aşamalarına bile başlamadan fotoğraflarınızı çok daha iyi hale getirin.

Kullanıcı Dostu Arayüz  – uygulamanın arayüzü basit bir şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcıların uygulamanın sunduğu çeşitli düzenleme araçlarına kısa sürede hızla alışmasına yardımcı olur. Kullanıcılar, belki de ekrandaki düzenli olarak kullanılan araçları kullanarak, basit eylemlerle arayüzü kolayca değiştirebilir.

Fotoğraf düzenlemeye yardımcı olan tüm temel özellikler birkaç kategoride düzenlenmiştir. Kullanıcılar, fotoğrafları düzenlerken yeniden boyutlandırma, kırpma ve daha fazlası için temel özelliklere erişebilir. Daha gelişmiş özellikler bir kategoride. Bunlara erişmek için, kullanıcılar gelişmiş özelliklere erişmek için kaydırma çubuğunu her iki yönde kullanarak keşfedebilir.

Akıllı Yerleşik Yapay Zeka  – Lensa uygulaması, kullanıcıların görüntünün bir bölümünü kaldırmasına, görüntüleri kırpmasına ve filtreleri seçmesine yardımcı olan akıllı ve esnek bir operasyon yapay zekasına sahiptir. Bu da resimlerinizin daha canlı ve sofistike olmasına yardımcı olur.

Fotoğraf kolajı söz konusu olduğunda, yapay zeka arka plan tonlarından kurtulmak için renk ve şekil değişikliklerini otomatik olarak tanır. Bu, kullanıcıların diğer görüntüleri serbestçe eklemesi için mükemmel bir malzeme oluşturur.

Çok Sayıda Arka Plan – Lensa uygulamasıyla ilgili bir başka harika şey de fotoğraflarınıza çekici arka planlar ekleyebilmenizdir. Daha sonra galerinize kaydedebileceğiniz veya arkadaşlarınızı, akrabalarınızı veya sosyal medyadaki takipçilerinizi şaşırtmak için paylaşabileceğiniz olağanüstü montajlar oluşturabilirsiniz.

Düzenleme sürecinin çoğunun otomatik olduğunu ve bunun, zaman veya çaba harcamadan görüntüleri değiştirmenize yardımcı olduğunu aklınızda bulundurmalısınız.

Lensa Ai Mod APK İndir – Premium Kilitsiz

Lensa apk full ile fotoğraflarınızı titiz hale getiren birinci sınıf düzenleme özelliklerini deneyimleyin! Lensa Photo Editor Mod APK’sini şimdi indirin ve daha kaliteli fotoğraflar için akıllı telefonunuzdaki yerleşik mobil kamerayı yükseltin.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir