Lego Juniors Apk Mod 6.8 (Tüm Kilitler Açık)

6.8.6085
LEGO Juniors Apk mod ile tasarlayın ve gezinin - Android cihazlar için Lego Juniors app ile tüm oyunların kilidini açın. Bu oyun, LEGO parçaları ile araçlar ve eşyalar yaparak çocukların yaratıcılığını geliştirir.
Buradan İndir
4.2/5 Oylar: 1,000
Geliştirici
Lego juniors
Güncellendi
11 Ağu 2021
Boyut
73 MB
Sürüm
6.8.6085
Gereksinimler
Android 5.0+
Bu uygulamayı bildir

Tanım

LEGO Juniors Apk mod ile tasarlayın ve gezinin – Android cihazlar için Lego Juniors app ile tüm oyunların kilidini açın. Bu oyun, LEGO parçaları ile araçlar ve eşyalar yaparak çocukların yaratıcılığını geliştirir.

Lego Junior Hakkında

Uzun bir süre boyunca Lego, hemen hemen her çocuğun en sevdiği oyuncaklardan biri olmuştur. LEGO Juniors, çocuklarda hayal gücünü harekete geçiren ve LEGO’nun büyüsünü Android cihazlarının rahatlığında deneyimlemelerini sağlayan eğlenceli bir oyundur. 

Bu en yeni Lego oyunu ile polis arabaları, büyük kamyonlar, helikopterler de dahil olmak üzere bir dizi farklı araç oluşturmasına ve ardından bunları çeşitli pistlerde gezdirmesine olanak tanır. Ayrıca oyuncular eğlenceli karakterlerle tanışacak, küçük bir kediciği kurtaracak ve eğlenceli zamanlar geçirmeyi öğrenecekler.

Lego Juniors Apk Mod 
Lego Juniors Apk Mod 

LEGO Juniors apk uygulmasının ilk bölümünde, bir araç oluşturmak için mevcut birkaç LEGO parçasını kullanmanız gerekir. Arabaya tekerlek takmadan önce nasıl bir gövdeye sahip olmak istediğinize karar vermelisiniz. 

İkinci bölümde, aracı birkaç pistte sürmeniz gerekiyor. LEGO arabanızı sürerken asıl amacınız, yol boyunca dağılmış bulduğunuz kadar çok LEGO parçası toplamaktır. Lego Juniors Apk Mod ile fiziksel plastik bloklardan çeşitli figürler oluşturmak eğlencelidir!

Lego Juniors Apk Mod (Tüm Kilitler Açık)

Lego Juniors apk mod, tüm LEGO hayranları, atari koşucuları ve yarış oyunları için değerli ve heyecan verici bir projedir. Hikayede, arkadaşlarınıza dünyanın en ünlü yerlerini göstereceksiniz. Onları kabul ettirmeniz ve yeni bulunan arkadaşlarınızı uçsuz bucaksız şehre götürmenin keyfini çıkarmanız gerekecek. 

Oyunda bulunan Lego parçalarından bir araç yapın. Bu arada, bu oyunda ulaşım oluşturmak için birçok ayrıntı var. Oyuncu sadece seyahat için bir araba değil, aynı zamanda bir tekne, otobüs, vapur, helikopter, uçak ve çok daha fazlasını da yaratabilir. Oyuncuların hayal gücü, yaratabileceklerinizin tek sınırıdır.

Lego Juniors Apk Mod (Tüm Kilitler Açık)
Lego Juniors Apk Mod (Tüm Kilitler Açık)

Bu oyundaki sanal figürler çok basit bir şekilde oluşturulmuştur. Sadece telefonunuzun ekranına basit dokunuşlara ihtiyacınız var. Toplanan tüm Lego figürleri, güzel bir sanal dünyada daha fazla macera için oyunda renkli çevreler şeklinde kalır. Her yeni ayar, oyuncunun dikkatini giderek daha fazla çeker. Ayrıca hikayeler tahmin edilemez bir şekilde gelişiyor ve çocuklar sonunu sabırsızlıkla bekliyor olacak. Sezgisel simgeler ve görüntüler oyunu basitleştirir ve oyunu başlatmak için herhangi bir şey okumanıza veya yazmanıza gerek yoktur. Lego Juniors apk oyununu şimdi indir ve canlı ve güzel animasyonların keyfini çıkarın.

Lego Juniors Özellikleri

Çocuklarınız için heyecan verici bir mobil oyun arıyorsanız hemen Lego Junior LEGO Juniors Android oyun club indirin. Bu oyunla, çocuklar sadece eğlenmeyecek, yaratıcı hayal güçlerini keşfetmelerine yardımcı olacak. LEGO Juniors oynaması kesinlikle çocuklarınız için mükemmel bir seçimdir. İşte oyunun öne çıkan bazı özellikleri:

Heyecanlı Oynanış  – Bu oyunda, kız ve erkek çocuklar hayal güçlerini kullanarak LEGO figürleri ile eğlenceli araçlar, helikopterler ve kamyonlar oluşturabilecek. Çocuğunuzun yeni yapılar inşa etmesine ve yarattıklarıyla etkileşime girmesine yardımcı olun. Ninja, polis memuru, prenses ve çok daha fazlası gibi eğlenceli karakterlerle oynayın!

lego junior
lego junior

Lego Juniors Apk aksiyon dolu kendi kendine yapılan oyun dizileriyle, çocuğunuz özel ve eğlenceli oyun deneyimleri oluşturacak. Ayrıca oyunda her seviyeyi tamamladığınızda daha fazla oyun için kilitler açılacak. Daha fazla jeton ve sınırsız para toplayın ve Lego tuğlalarıyla sanal bir dünya yaratın. Oyunu şimdi indirin ve oyunun renkli 3D sahnelerinin tadını çıkarın.

Lego Junior Apk İndir

Lego Junior APK indir ve Lego tuğlalarıyla çeşitli sanal öğeler oluşturmanın keyfini çıkarın. Lego Junior Quest APK ile her şeyin kilidini açmak için çeşitli seviyeleri tamamlamanız gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir