Legendary Football APK Mod

1.5.2

Legendary Football APK oyunu ile online olarak rakiplerinle mücadele et. Football Legend APK Mod İle ünlü futbolcuları kadrona ekleme şansını yakala.
Geliştirici
Studio Vega Private Limited
Güncellendi
February 19, 2022
Boyut
768M
Sürüm
1.5.2
Gereksinimler
7.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Legendary Football Nedir?

Legendary Football APK Online olarak oynanan bir futbol oyunu olan Legendary Football oyun severlerin karşısına 3d boyutlu olarak çıkıyor. mobil bir futbol mod oyunudur. “Studio Vega Private Limited” tarafından geliştirilmiştir. “Spor Oyunları” adı altında bulunan Legend Football APK Mod oyunu ile 60.000’e kadar FIFPro™ lisanslı oyuncu toplayın ve küresel ölçekte rekabet edin.
Legendary Football APK
Legendary Football APK
Oyunda Kendi kadronuzu oluşturabileceğiniz gibi yeni oyuncuları satın alarak takımınızı daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz. Takımınızın savunma, hücüm gibi dizilimlerini ayarlayabilir, kendi taktiklerinizi yeşil sahaya yansıtabilirsiniz. Football Referee Simulator APK yazımız ilginizi çekebilir. Futbol bilgilerinize güveniyor iseniz başarı elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı mod oyunlarını oynayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Mobil oyunu Football Legend APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.
Legendary Football APK oyununda kendi formanızı ve takım logonuzu düzenleyebilirsiniz. Liglere katılabilir, takımınızın ve yeteneğinizin gücünü tüm dünyaya kanıtlamak için rekabete girebilirsiniz.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir