Kingroot Apk İndir

6.7

KingRoot Apk, Android 4.2.2 veya üstünü çalıştırdığı sürece Android cihazınızı birkaç saniye içinde rootlamanıza izin veren bir uygulamadır
Download APK
4.1/5 Votes: 84,202
Developer
Shajaz team
Updated
July 29, 2020
Size
3.2M
Version
6.7
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

KingRoot Apk, Android 4.2.2 veya üstünü çalıştırdığı sürece Android cihazınızı birkaç saniye içinde rootlamanıza izin veren bir uygulamadır. Bu, geleneksel Towelroot kullanmışsınız gibi aynı sonucu alabileceğiniz anlamına gelir. Ve Lollipop’a sahip olsanız bile, onu kullanmalısınız.

Kingroot ile İşlem Yapmak

Rootlama süreci Towelroot ile olduğu kadar kolaydır. Uygulamanın tamamen Çince olmasına rağmen, tek yapmanız gereken mavi düğmeye basmak ve beklemek. Uygulama işlemi birkaç saniye içinde tamamlar ve telefonunuz artık rootlanmıştır.

Tüm cihazların KingRoot ile uyumlu olmadığını unutmamak önemlidir. Örneğin Moto G ile başınız derde girebilir. Nexus ise normalde kusursuz bir performans sergiliyor.

KingRoot apk, Android telefonunuzu rootlamanın harika bir yoludur. Bununla birlikte, bir sistemi rootlamak genellikle hassas bir işlemdir, bu nedenle dikkatli olun ve ilgili risklerin farkında olun.

Images

What's new

KingRoot Apk, Android 4.2.2 veya üstünü çalıştırdığı sürece Android cihazınızı birkaç saniye içinde rootlamanıza izin veren bir uygulamadır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *