Kingdom Two Crowns APK +Hileli MOD İndir

1.1.15
  • Ödeme
Kingdom Two Crowns apk ile en vahşi diyardan yeni krallığınızı inşa edin. Güçlü bir güç arzusuyla bir atın tepesinde bir kral olacaksın. İşlenmemiş toprakları göz açıp kapayıncaya kadar müreffeh bir krallığa dönüştürmek için en iyi insanları ve askerleri toplayın.
APK indir
4.5/5 Oylar: 2,807
Geliştirici
Raw Fury
Güncellendi
March 1, 2022
Boyut
47M
Sürüm
1.1.15
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kingdom Two Crowns apk ile en vahşi diyardan yeni krallığınızı inşa edin. Güçlü bir güç arzusuyla bir atın tepesinde bir kral olacaksın. İşlenmemiş toprakları göz açıp kapayıncaya kadar müreffeh bir krallığa dönüştürmek için Kingdom Two Crowns hile ile  en iyi insanları ve askerleri toplayın.

Kingdom Two Crowns Hakkında

Kingdom Two Crowns – Klasik strateji simülasyon oyunu

Kingdom Two Crowns, ünlü yayıncı Raw Fury şirketi tarafınfan geliştirilen bir simülasyon oyunudur. Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Linux, Mac OS gibi çoğu platformda sürümleri mevcuttur. İlk olarak 2018’de piyasaya sürüldü ve şu anda resmi olarak mobil platformlarda, özellikle de Android platformda mevcut. Bu oyun şu anda Google Play‘de yükleme başına yaklaşık 5$ karşılığında mevcuttur. 

Kingdom Two Crowns

Güce susamış bir kral ol

Oyuna katılın, oyuncular kayan oyun ile telefon ekranında güzel klasik piksel dünyasını keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Burada kayıp bir hükümdar olarak macera yolculuklarına başlarlar. Bozulmamış antik topraklarda, krallığınızı sıfırdan inşa etmek için bir şeyler arıyorsunuz. Bununla birlikte, güç arzusu sizi her zaman keşfetmeye, keşfetmeye, inşa etmeye ve geliştirmeye teşvik eder. Beyaz bir atın üzerinde kral olduğunuz yeni bir fetih zamanı.

Oyuncuların görevi, bölge inşa ederek, genişleterek ve savaşarak imparatorluklarını inşa etmektir. Evlerden kalelere ve kalelere kadar avlanmak, ağaç kesmek ve yapılar inşa etmek için en güçlü köylüleri toplayın. Ayrıca krallığınızı Greed’in ordusundan gelen istilacılardan korumaya dikkat edin. Bu zamanda, tahtınızı korumak için savaşlar için askerler gereklidir.

Kingdom Two Crowns APK
Kingdom Two Crowns APK

Kingdom Two Crowns Nasıl Kurulur

Adım 1: Oyunu (APK veya MOD sürümünü) Hilelipc’den indirin. Yazımız içerisinde verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirin.

Adım 2: Android cihazınızda bilinmeyen yüklemeye izin verin.

Adım 3: Kingdom Two Crowns apk dosyasını açın ve yükleyin. Oyunun kurulumu kısa bir süre sonra gerçekleşecek, ancak kurulumun tamamlanması için lütfen yaklaşık 1 dakika bekleyin.

Adım 4: Oyunu açın ve ücretsiz olarak keyfini çıkarın.

Android için Kingdom Two Crowns Apk İndir

Kingdom Two Crowns apk indir ile en güçlü kral olma macerası ve fetih başladı. Buna katılmaya hazır mısın? Atınızın üzerine oturun ve sivilleri ve askerleri işe almaktan inşa etmeye, savaşmaya ve keşfetmeye kadar her şeyi çalıştırın. Güzel ve geniş piksel ortamının tadını çıkarırken gözlerinizi ekrandan alamayacaksınız. Kendinizi beklediğiniz akıcı ve sürükleyici deneyime bırakın.

Özellikler MOD:

  • Kilitlenmemiş DLC’ler

Görüntüler

Yenilikler

Patched up the money purse. Coins should no longer drop randomly without the ruler’s consent.
Your ruler will now wear the cursed crown in all campaign settings after earning it in all single-player Challenge Islands.
Archers in the Norse Lands setting should now board the boat when the ruler rings the bell, instead of idling by the dock.
The achievements “On the Ninth Day” and “I am an Equestrian” should now trigger correctly.
Additional bugfixes.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir