Kick the Buddy 1.5.9 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Varies with device
Kick the Buddy Hile dosyasını sitemiz üzerinden indirerek telefona kurulum yapabilirisiniz.
APK indir
4.1/5 Oylar: 3,168,554
Geliştirici
Playgendary
Güncellendi
August 1, 2019
Boyut
Varies with device
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kick the Buddy Apk Uygulaması

Kick The Buddy Apk  rahatlatıcı, anti-stres bir oyundur. Artık tüm hayal kırıklıklarınızı çaresiz bir dijital oyuncak bebeğe aktarabilirsiniz. Biraz ter atmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

Bu oyunda, bu bebeğe işkence etmenin yaratıcı yolları söz konusu olduğunda sınır gökyüzüdür. Yani sonsuzdur. Bu bez bebeğe saldırmanın neredeyse sınırsız sayıda yolu ile, yakında kendi kişisel favorinizi keşfedeceksiniz.

Kick the Buddy Hile

Kick the Buddy Hile dosyasını sitemiz üzerinden indirerek telefona kurulum yapabilirisiniz.

Diğer seçeneklerin yanı sıra füze ve el bombası gibi silahları yumruklamak, bıçaklamak ve fırlatmak arasından seçim yapın. Hatta hayal gücünüzü kullanırsanız, birkaç saldırı yöntemini meyve veya diğer – çok daha belirleyici – nesneler gibi yaygın ev eşyaları ile birleştirebilirsiniz.

Saldırılarınızı kontrol etmek için çeşitli seçenekler mevcuttur. Oyuncak bebeğinize gelişigüzel bir şekilde fırlatmak veya doğrudan kapmak için silahınızı çimdikleyebilirsiniz. Ayrıca daha iyi bir saldırı açısı elde etmek için bir şeyleri duvara fırlatabilir veya zavallı bebeğinizi tam olarak kalmasını istediğiniz konuma sürükleyebilirsiniz. Unutulmaması gereken bir şey, bu ekstra silahları sadece bez bebeğinizi etkili bir şekilde yok ederek kazandığınız parayla satın alabileceğinizdir.

Bu Kick The Buddy Apk oyunuyla rahatlayın ve günlük hayatınızdaki tüm gereksiz stresten kurtulmak için küçük bir bez bebeği dövün.

Kick buddy arrives on Google Play

Explode, destroy, fire, shoot, smash, freeze, toss, send the power of the Gods and don’t even think about stopping. You now have a virtually limitless arsenal to beat: rockets, grenades, automatic rifles, and even a nuclear bomb!

We present to you Kick the Buddy — it’s more than just a relaxing game it’s more than stress game. It’s a top interactive action game. Among all stress relief games, Kick Buddy is a relaxing game where you can slap the doll and forget about your anger. It’s a fun game to play when bored.

Do you want to beat the boss, or maybe slap and bash the ragdoll?
Want to smash all around you in this destroying game?
Want more kicks?

Even if you’re a relatively stress-free person you need to chill out at some point in stress games like ours.

Görüntüler

Yenilikler

We are ready to make your game experience even greater! Bugs are fixed and game performance is optimized. Enjoy!

Our team reads all reviews and always tries to make the game better. Please leave us some feedback if you love what we do and feel free to suggest any improvements.

kick the buddy apk,
kick the buddy hile,
kick the buddy hileli,
kick the buddy hilesi,
hileli kick the buddy,
kick the buddy apk dayı,
kick the buddy apk hile,
kick the buddy forever apk,
apk kick the buddy,
kick the buddy apk hileli,
kick the buddy para hilesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir