Jurassic World Hileli Mod APK (Sınırsız Para)

1.54.20
Android için Jurassic World Mod APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Dinozorları hayata döndürmeye, parkınızı inşa etmeye ve diğer oyuncularla savaşmaya hazır mısın?
APK indir
4.0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Ludia Inc.
Güncellendi
September 1, 2021
Boyut
37M
Sürüm
1.54.20
Gereksinimler
5.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Jurassic World Mod APK

Android için Jurassic World Mod APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Dinozorları hayata döndürmeye, parkınızı inşa etmeye ve diğer oyuncularla savaşmaya hazır mısın?

Jurrasic World The Game, hayatınızda duyduğunuz neredeyse tüm Dinozor ırklarının keyfini çıkarmanızı sağlayan bir akıllı telefon oyunudur. Hangi Akıllı Telefon İşletim Sistemi üzerinde çalışıyor olursanız olun, Android veya iOS, tüm oyun tutkunları için geliştirilmiştir veya mevcuttur.  Jurassic World APK 1.54.20 İndir – Sınırsız Para ile oynamaya başlayın.
 

Sınırsız paraya, yiyeceğe ve diğer tüm kaynaklara tam erişim sağladıktan sonra, oyun içi ücretsiz VIP Puanları da alacaksınız. Bu, değiştirilmiş versiyonun içinde sunulan en ılık ayrıcalıklardan biridir ve buna kesinlikle bayılacaksınız. VIP Puanları, en sevdiğiniz Dinozorların ve tüm bu akıllı yükseltmelerin keyfini çıkarmanıza temel olarak yardımcı olacaktır.

Jurassic World Apk Sınırsız Para Hilesi

Yani zaten Jurrasic World: The Game’in resmi sürümünü oynuyorsanız ve tüm bu zorlu dövüşlerden sıkıldıysanız, Jurrasic World: The Game MOD APK’sına ihtiyacınız olmalı. Zengin özelliklere sahip versiyonumuza sahip olduktan sonra, tüm efsanevi Dinozorların tadını çıkarabilir ve zorlu oyun içi seviyelerin çoğunu kolayca tamamlayabilirsiniz.

Jurassic World MOD APK v1.54.20 İndir (Sınırsız Para)

HileliPc.com olarak Jurassic World apk dosyasını ücretsiz olarak indirin ve oyunun keyfini çıkarın.

NOT:

  1. Adım: Lucky Patcher‘ı indirin ve kurun Ama açmayın.
  2. Adım : apk modunu indirin ve yükleyin.
  3. Adım : Oyunu açın ve gerçek parayla satın alın.
 
 

Görüntüler

Yenilikler

"- Get ready to battle a NEW Boss event – unlock it now! - Introducing Boss vs Boss – players can now challenge an opponent’s Boss with new Power Moves. - New creatures will be entering the park soon – come back daily for more details. - Bug fixes and optimizations for a smoother experience."