JJsploit 2022 Exploit Roblox İndir

5.25
JJsploit'in en son sürümü (2021), oyunu basitleştiren harika komut dosyalarını kullanmanıza olanak tanıyan basit bir Roblox yürütme betiğidir. Çeşitli botlar, hile istatistikleri, kablo operatörleri, hız korsanları, seyahat korsanları vb. GUI gerçekten RedBoy'a benzer. Önceden seçilmiş komut dosyaları oluşturulur ve tek bir fare ile kolayca başlatılabilir. Hangi DLL enjektörlerinin kullanılacağını biliyorsanız, Roblox'ta bazı komut dosyalarını kullanmak çok kolaydır. Rehberlerimizi ve başarı listelerini tanımanızı tavsiye ederiz. JJsploit'i web sitemizden veya geliştiricilerin sitesinden indirebilirsiniz. Diğer sitelerden farklı sürümler kullanmayın. Yaklaşık 1 saat süren bir test sürümü var, kullanabilirsiniz.
Buradan İndir
4.2/5 Oylar: 6
Geliştirici
JJsploit
Güncellendi
2021
Boyut
45 mb
Sürüm
5.25
Bu uygulamayı bildir

Tanım

JJsploit, komut dosyalarını çalıştırmak için ücretsiz bir Roblox özelliği, iyi bir GUI(Grafiksel Kullanıcı) Arayüzü, otomatik güncelleme HTTP desteği, oluşturabileceğiniz ve ön ayarınıza ekleyebileceğiniz birçok harika komut dosyasıdır. Hayal kırıklıklarından, sadece JJsploit’in oyunun hile karşıtı tarafını her güncellediğinizde çalışmayı bıraktığını ve yeni bir sürümden sonra pompalanması gerektiğini söyleyebilirim. Forumlardan alınan verilere dayanarak, artık çok büyük olan alternatif çözümleri dikkate almanızı öneririz. Şu anda JJ kullanıcılarının hesaplarını yasaklayan bir dalgalanma geçti ve bu da onu özellikle bu oyun alanında güvenli hale getirmiyor.

JJsploit Nedir

JJsploit’in en son sürümü (2021), oyunu basitleştiren harika komut dosyalarını kullanmanıza olanak tanıyan basit bir Roblox yürütme betiğidir. Çeşitli botlar, hile istatistikleri, kablo operatörleri, hız korsanları, seyahat korsanları vb. GUI gerçekten RedBoy’a benzer. Önceden seçilmiş komut dosyaları oluşturulur ve tek bir fare ile kolayca başlatılabilir. Hangi DLL enjektörlerinin kullanılacağını biliyorsanız, Roblox’ta bazı komut dosyalarını kullanmak çok kolaydır. Rehberlerimizi ve başarı listelerini tanımanızı tavsiye ederiz.

JJsploit İndir

JJsploit’i web sitemizden veya geliştiricilerin sitesinden indirebilirsiniz. Diğer sitelerden farklı sürümler kullanmayın. Yaklaşık 1 saat süren bir test sürümü var, kullanabilirsiniz.

Roblox için herhangi bir program veya hile indirirken, virüsü indirme ve bilgisayarınızdaki tehlikeyle ilgili bilgileri askıya alma riski vardır, güvenilmeyen kaynaklardan çeşitli dosyaları indirmemenizi tavsiye ederiz.

JJsploit’in otomatik güncelleme işlevi olmasına rağmen, her zaman çalışmaz, bu nedenle, güvenliğiniz için sürümün alaka düzeyini periyodik olarak kontrol etmelisiniz.

NASIL KURULUR

Kurulum talimatları oldukça basit, Sayfa aşağısında verilen videodan izleyebilirsiniz.

  • Sitemiz üzerinden Dosyayı indirin ve sizi yönlendiren linke giderek üye olarak JJsploit indirin.
  • Dosyaları yeni bir klasörde açın
  • Kopyanızı kaydedin ve anahtarı alın
  • Oyunu JJsploit ile başlatın
  • İhtiyacınız olan komut dosyalarını indirin veya bulun ve yürütme komut dosyasını pencereye yapıştırın.

Roblox Komut Dosyaları

Roblox komut dosyalarının oyunun kendisi üzerinde büyük bir etkisi vardır, her mod için programlama dillerine aşina olan herkes bir bot veya hile oluşturarak bir komut dosyası yazabilir.

Komut Dosyası Nedir?

Bir komut dosyası, oyunda belirli eylemleri başlatan, belirli bir sıra ve periyodiklik oluşturan bir metin kodudur, otomatik çiftlik için kendi bot resminizi veya hedefe uygun şekilde nişan almak için hileler yaratabilir, düşmanların nerede olduğunu ve hatta hedefleri kopyalayabilirsiniz.

JJsploit kullanmak ne kadar güvenli?

Bu, herkesin indirebileceği, herkese açık  ücretsiz bir hiledir, ana hesaplarda kullanmayın.

Antivirüs, JJsploit’i Engeller mi?

Diğer programların sürecine müdahale eden herhangi bir program, antivirüs tarafından virüs olarak algılanır, ancak tamamen güvenlidir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir