Jetpack Joyride MOD APK (Sınırsız)

1.46.1

Jetpack Joyride MOD APK beta sürümü 11 Mayıs 2012'de Facebook'ta yayınlandı ve ardından Android, iOS, Windows Phone, PlayStation 3, PlayStation Vita, BlackBerry PlayBook vb. gibi ek platformlara taşındı. Google Play'de yaklaşık 5 milyon puan ve 100 milyonun üzerinde indirme ile oyun, dünya çapında çok sayıda oyuncuyu hızla kendine çekti ve sürekli olarak App Store'daki en iyi oyunlar arasında yer aldı. Subway Surfers ve Candy Crush Saga ile birlikte bu oyun her zaman "vazgeçilmez akıllı telefon oyunları" listemde. Sınırsız Para: Bu oyunun para birimi Jetpack'ler, Gadget'lar, Kostümler vb. gibi çeşitli öğeleri satın almak için kullanılabilen Para'dır. Oyun oynamak size jeton kazandıracak veya sadece MOD sürümünü indirebilirsiniz.
4.5/5 Votes: 4,924,963
Developer
Halfbrick Studios
Updated
June 16, 2021
Size
152M
Version
1.46.1
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Jetpack Joyride Hakkında

Jetpack Joyride MOD APK beta sürümü 11 Mayıs 2012’de Facebook’ta yayınlandı ve ardından Android, iOS, Windows Phone, PlayStation 3, PlayStation Vita, BlackBerry PlayBook vb. gibi ek platformlara taşındı. Google Play’de yaklaşık 5 milyon puan ve 100 milyonun üzerinde indirme ile oyun, dünya çapında çok sayıda oyuncuyu hızla kendine çekti ve sürekli olarak App Store’daki en iyi oyunlar arasında yer aldı. Subway Surfers ve Candy Crush Saga ile birlikte bu oyun her zaman “vazgeçilmez akıllı telefon oyunları” listemde.

Jetpack Joyride MOD APK
Jetpack Joyride MOD APK

Jetpack Joyride Nasıl Oynanır

Jetpack Joyride’da efsanevi bir kahraman olan (Barry Allen değil) Barry Steakfries olarak oynuyorsunuz. Barry, aslında bir jet motoru olan Jetpack makinesini çalmak için yüksek teknolojili bir tesise girmişti. Vay canına, o daha yeni öğrenildi. Laboratuvardan çıkmak için az önce aldığınız makineyi kullanın.

Gerçekte, bu laboratuvardan çıkış şansınız yok çünkü ya bitmeyen bir koşu oyunu ya da Atlantik ve Pasifik Okyanuslarını kapsayan bir laboratuvar. Fark yaratmıyor. Yapmak istediğiniz tek şey zaman içinde puanınızı artırmak. Sadece bir parça zafer, ancak kaybedene kadar oyunun sağladığı harika hislerin tadını çıkarabilirsiniz.

Jetpack Joyride şimdiye kadar karşılaştığım en kolay oyun. Barry’nin havada uçmasını sağlamak için tek parmağınızı kullanmanız veya tıpkı Flappy Birds’de olduğu gibi inmesine izin vermek için bırakmanız yeterlidir. Ancak, yere yuvarlanabilir ve koşabilirsiniz. Engellerden kaçınmak için onu havada sabit tutmanız gerektiğine inanıyorum. Madeni para toplamayı ve aşağıda koşan kötü bilim adamlarına suikast yapmayı unutmayın.

Bazı özel makineler

Oyunun güncelleme sistemi Subway Surfers’ınkine benzer. Güncelleme size çok fazla jeton kazandıracak. Bu oyunda lazerler, elektrikli kameralar, roketler ve çeşitli diğer tehlikeler dahil olmak üzere çeşitli engeller var. Karşılığında, bu laboratuvar Jetpack ile kullanabileceğiniz çeşitli kullanışlı cihazlar sunar. Bunlar bunlardan bazıları:

 • Hog kadar kötü (bir helikopter)
 • Bay Sarılmalar (mecha ejderhası şeklindedir)
 • Crazy Freaking Teleporter (makine ışınlanmanıza yardımcı olur)
 • Yerçekimi Takım
 • Kar kuşu
 • Lil ‘Stomper
 • Dalga sürücüsü

Birçok ilginç görev

Jetpack Joyride, oyunu daha ilgi çekici hale getirmek için her oyunda oyuncuya üç farklı görev sunar. 200 jeton toplayın, bilim adamlarını öldürmeden 1000 metre yürüyün, roketlerden kaçının vb. Görevi tamamlarsanız, önemli miktarda para veya belirli sayıda puan ile ödüllendirileceksiniz. Yüksek puanınızı sosyal medyada paylaşabilir ve yeni bir rekor belirlediğinizde arkadaşlarınızla sıralamada rekabet edebilirsiniz.

Grafikler ve ses

Jetpack Joyride’ın 2D grafikleri önceki 16-bit oyunlardan esinlenmiştir ve biraz yükseltilmiştir. Atmosfer canlı, görüntü kalitesi mükemmel ve her şey sorunsuz çalışıyor. Ses konusunda söyleyecek pek bir şeyim yok; söyleyebileceğim tek şey iyi olduğu.

Bu sessizce oynanabilecek bir oyundur. Çoğu oyuncunun telefonun müzik çalarına erişmek için sesi kapatma alışkanlığı vardır, ancak oyunun sesi bazen sizi yaklaşan tehlike konusunda uyardığı için yalnızca arka plan müziğini kapatmanız gerektiğine inanıyorum.

Oyunun Özellikleri

 • Laboratuvarda havalı jetpack’lerle uçun
 • Tüm ihtişamıyla dalga binicisinde sörf yapın
 • Sıranızı yükseltmek için cesur görevleri tamamlayın
 • Görünüşünüzü gülünç kıyafetlerle özelleştirin
 • Lazerleri, zapperları ve güdümlü füzeleri atlatın
 • Para toplayın ve milyonlarca dolar kazanın
 • Devasa makineler ve çılgın araçlarla laboratuvarı kasıp kavurun
 • Yüksek teknoloji aygıtları ve güçlendirmeleri donatın
 • Başarılar kazanın ve arkadaşlarınıza karşı savaşın
 • Basit tek dokunuşlu kontrollerle reflekslerinizi test edin
 • Özel etkinliklerde yeni ücretsiz oyun modları

Jetpack Joyride MOD APK Sürümü

Mod Özelliği

Sınırsız Para: Bu oyunun para birimi Jetpack’ler, Gadget’lar, Kostümler vb. gibi çeşitli öğeleri satın almak için kullanılabilen Para’dır. Oyun oynamak size jeton kazandıracak veya sadece MOD sürümünü indirebilirsiniz.

Android için Jetpack Joyride MOD APK İndirin

Jetpack Joyride, akıllı telefonumda olmadan yaşayamayacağım bir oyundur. Oyunu her yerde, her zaman oynayabilirim çünkü internet bağlantısı gerektirmez. Evde, işte, Starbucks’ta ve otobüste kullanıyorum. Farklı seviyeleri yoktur, ancak bir başarısızlıktan sonra yaşadığınız pişmanlık, tekrar oynamak istemeniz için yeterlidir.

 

Images

What's new

To boldly go where no Barry has gone before...

Brand new STAR TREK event

EVENT REWARDS:
● Collect fan favourite characters from through the series
● SHINY new Starfleet Mech
● Reach max warp with the Starship jetpack

EXCLUSIVE CONTENT:
● Phaser Jetpack and Borg Cube jetpacks
● 4 new vehicle skins PLUS new SAM
● 4 new backgrounds to keep FOREVER

Available for a limited time, play now!

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *