İyi Pizza Güzel Pizza Apk 4.22.2 Para Hileli Son Sürüm İndir

4.0.0

İyi Pizza Güzel Pizza APK Oyunu, müşterilere farklı kişiliğe sahip pizza satışı yapabilecekleri bir oyun. Oyun içerisinde para ve altın hilesi kullanabilecekler. Ayrıca, oyuncular kendi pizza tariflerini oluşturabilir ve kendi geliştirdikleri lezzetleri ile müşterilerini mutlu edebilirler. Yeterli miktarda para ve altın topladıklarında, oyuncular yeni tarifler oluşturabilir ve oyunda ilerleyebilirler.
APK indir
4.4/5 Oylar: 886,958
Geliştirici
TapBlaze
Güncellendi
April 25, 2021
Boyut
82M
Sürüm
4.0.0
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

İyi Pizza Güzel Pizza Apk Mod Sınırsız Para Hilesi (4.22.2 ) ile sen de İyi Pizza Güzel Pizza dükkanının sahibi olabilirsin! Oyunda yepyeni bir dünya keşfedebilir, müşterilerine güzel pizzalar yapabilir ve onların memnuniyetini gözlemleyebilirsin. Müşterilerinin siparişlerini karşılamak için en iyi malzemeleri ve en lezzetli sosları seçebilirsin. Oyun sırasında size yardım edecek olan arkadaşlarınızla işbirliği yapabilir ve onların sana sağlayacağı destek sayesinde dükkanını en iyi şekilde yönetebilirsin. İyi Pizza Güzel Pizza Apk Mod Sınırsız Para Hilesi sayesinde pizzacı dükkanının sahibi olmak artık çok kolay!

İyi Pizza Güzel Pizza Apk
İyi Pizza Güzel Pizza Apk

İyi Pizza Güzel Pizza Apk Mod Sınırsız Para Hilesi

Müşterilerinin pizza siparişlerini yetiştirmeye çalışırken, ekstra malzemeler ve yükseltmeler için İyi Pizza Güzel Pizza Apk Mod Sınırsız Para Hilesi’ni kullanabilirsiniz. Alicante ile rekabet etmek için, dükkanınızı yeni malzemeler ve ekipmanlarla geliştirerek, iflas bayrağını çekmemek için elinizden geleni yapmalısınız. Sonuç olarak, müşterilerinin pizza siparişlerini yetiştirmek için, İyi Pizza Güzel Pizza Apk Mod Sınırsız Para Hilesi ile tüm ekstra malzemeler ve yükseltmeleri çok daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

İyi Pizza Güzel Pizza Apk Son Sürüm

Pizza Haber Ajansı (PHA), dünyanın pizza odaklı ilk haber ajansı olarak, 80’den fazla müşteriye benzersiz karakterler ve pizza siparişleriyle hizmet veriyoruz. Geniş pizza malzemesi seçeneği ile, sucuk, sosis, soğan ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Ekipman geliştirmeleriyle usta fırıncı olma yolunda adım adım ilerliyoruz. Yalın, neşeli ve zorlu bir oyun olan Pizza Ustaları, dört yıl boyunca pizzacılık yapan geliştirici tarafından hazırlandı ve bugüne kadar kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Şimdi siz de usta fırıncı olma yolunda adım atmak ister misiniz? Bunu sadece zaman ve pizza pişirme yeteneklerinizle gösterebilirsiniz. Şimdi hemen indirin.

İyi Pizza, Güzel Pizza’yı oynarken, 18 yaşını doldurmuş olanların ekstra özel deneyimler yaşayabileceğini unutmayın. Oyun-içi eşyaları satın almak için gerçek para harcamanız gerekebilir. Hizmet Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik İlkemizde belirtilen koşulları kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Oyun-içi materyallerini satın almak için, oyunun kendi özel satın alma sistemini kullanabilirsiniz. İyi Pizza, Güzel Pizza, kendi ekranınızda, tarayıcınızda veya tek tuşla cihazınızda oynayabileceğiniz için, yüksek kalitede bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

İyi Pizza Güzel Pizza Apk Hile
İyi Pizza Güzel Pizza Apk Hile

İyi Pizza Güzel Pizza Apk Nasıl İndirilir?

Playmod.Store ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile İyi Pizza Güzel Pizza oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. İyi Pizza Güzel Pizza Apk Hile Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Görüntüler

Yenilikler

iyi pizza güzel pizza apk, iyi pizza güzel pizza hile, iyi pizza güzel pizza oyun indir club, iyi pizza güzel pizza apk hile, iyi pizza güzel pizza para hilesi, hileli iyi pizza güzel pizza, iyi pizza güzel pizza apk indir, iyi pizza güzel pizza hile apk, apk iyi pizza güzel pizza, güzel pizza iyi pizza apk, iyi pizza güzel pizza hileli indir, iyi pizza güzel pizza altın ve para hilesi,

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir