İnternet Cafe Simulator Apk

1.4
İnternet Cafe Simulator Apk ile dünyanın en iyi internet kafesini oluşturun! İnternet Cafe Simulator internet kafe işletme simülasyonu oyununu apk indir.
APK indir
3.7/5 Oylar: 229,154
Geliştirici
Cheesecake Dev
Güncellendi
22 Kasım 2019
Boyut
41M
Sürüm
1.4
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

İnternet Cafe Simulator Apk ile en iyi internet cafe simülasyon oyununu oyna! İnternet Cafe Simulator internet kafe işletme simülasyonu oyununu apk indir.

Oyun içerisindede kapsamlı bir şekilde çalışma ortamı oluşturabilir ve bunu yönetebilirsiniz. Oyun içinde şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok faaliyet ve insan var. Aynı zamanda oyunda oturduğunuz evinizin kirasını ödemelisiniz ve kendinize alışveriş yapmalısınız. Müşterilerinizi tatmin etmeniz gerekiyor. İnternet cafenizde daha şık duran ve daha güçlü olan oyun bilgisayarları yerleştirmelisiniz. Tabi İsterseniz yasa dışı işler de yapabilirsiniz. Bu sizin elinizde Ancak bunu yaparken dikkatli olun, fiyat çok yüksek olabilir.
İnterenet Cafe Simulator oyununda internet kafenizde bulunan bilgisayarları uygulama yükleyerek geliştirebilirsiniz. Hatta insanları size yüksek puan vermeli için işe alabilirsiniz. Ancak bunu yapmak oyun içerinde yasal değildir.

Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk Para Hilesi yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İnternet Cafe Simulator Apk İndir

Kafenizi genişletmek için yeni alanlar kiralayabilirsiniz.. Oyun içerisinde sanal para satın alabilirsiniz. Doğru yatırımlar yaparak internet cafenizi geliştirmeniz mümkün. İnsanların internet cafenize gelmesini artırmak için popüler oyunlar satın alarak bilgisayarlara kurabilirsiniz. Böylece insanlar bu oyunları oynamak için internet cafenizi daha sık ziyaret etmeye başlayacaktır.

Açmış olduğunuz bu interenet cafe simulatorunun tüm yönetimini ve planlamasını siz yapacaksınız. İnternet cafesini yönetirken dikkat edin ve iflas etmeyin! İflas etmemek için oyun içerisindeki kazancınıza ve harcamanıza dikkat etmeniz gerekiyor.

İnternet Cafe Simulator İndir

Ayrıca bu oyunda en önemli başka bir özellik ise türkçe dil desteğinin olması. Bu sayede oyunu rahatlıkla anlayabilir ve iyi bir şekilde internet cafenizi yönetebilirsiniz. Oyunu oynayan kullanıcıların genelde yaptıkları geri dönüşler arasında oyunda çok fazla bug olduğu yönünde pek çok şikayet bulunuyor. Oyunun ilerleyen zamanlarda kasma sorunun yaptığını söyleyenlerde var. Oyunda bu tarz sıkıntılar olmasına rağmen oynayan herkes oyunun eğlenceli olduğunu söylüyor. Sizde hemen İnternet Cafe Simulator Apk olarak indirerek oyunun oynamaya başlayabilir ve oyun hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Aslında yapılan bu yorumlar eski türümler için olabilir. Buradan en güncel halini apk olarak indirebilirsiniz. Yapılan son güncelleme ile bir çok bug hatasının düzeltildiği oyun içinde daha çok geliştirmenin yapıldığı oyun geliştiricileri tarafından duyuruldu.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir