Internet Cafe Simulator 2 Apk (Para Hileli) Mod İndir

1.4
Internet Cafe Simulator 2 Apk (Para Hileli) Mod İndir.
APK indir
4.1/5 Oylar: 315,912
Geliştirici
Cheesecake Dev
Güncellendi
November 22, 2019
Boyut
41M
Sürüm
1.4
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Internet Cafe Simulator 2 APK, sanal bir internet kafeyi simüle eden bir oyundur. Oyunda iş yapmak zorunda olduğunuz müşterileriniz olacağı kendi kafeniz var. Kahve dükkanınızı mahvedebilecek birçok hırsız ve canavarla da karşılaşabilirsiniz. Bu, yüksek ödüller ile yasadışı faaliyetler gerçekleştirebileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun bir Android uygulamasıdır ve diğer birçok oyun uygulamasını da içerir, böylece indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

İnternet Cafe Simulator 2 apk, yayıncı Cocopo’nun en iyi simülasyon oyunlarından biridir. Oyun, bu çok ilgi çekici yönetim mesleğini test etmenize ve dünyanızı yaratmanıza izin veriyor. Android için İnternet Cafe Simülatörü 2 apk para hileli (Sınırsız Para) son sürümünü ücretsiz indirin.

Internet Cafe Simulator 2 Apk
Internet Cafe Simulator 2 Apk

Internet Cafe Simulator 2 Kapsamlı İnceleme

İnternet Cafe Simulator 2 en iyi internet kafe simülasyon oyununuzdur. Cocopo tarafından 25 Ekim 2019’da piyasaya sürülen oyun, kısa sürede en popüler simülasyon oyunlarından biri haline geldi. Arsa, bir oyuncunun hem bir bilgisayar odasına hem de bir işletmeye sahip olma hırsı etrafında dönüyor. Bu oyuna girdiğinizde sektörün en özgün yönleriyle karşılaşacaksınız; Oyun da Toca Boca tarafından yayınlanan Toca Hair Salon ile aynı yapıyı takip ediyor.

Gerçek Yönetim Deneyimi

İnternet Cafe Simulator 2 oynamaya başladığınızda hem mağazanın sahibi hem de çalışanısınız. Basitçe söylemek gerekirse, kahve dükkanınızı daha fazla tüketici çeken sürekli artan bir İnternet Kafe haline getirmelisiniz. Temizlik ve misafirlere hizmet vermek ilk sorumluluğunuz olabilir. O zaman patron olabilir ve personel için kararlar verebilirsiniz.

Özellikle İnternet Cafe Simülatörü 2 APK, restoranınızın gelişimi üzerinde tam kontrol sağlar. Alan planlaması, iş gücü değişiklikleri ve iş planlaması dahil her şeyi kendi başınıza halledebilirsiniz. Seçimlerinizin mağazanın başarısı üzerinde doğrudan bir etkisi olacağını unutmayın.

İflas Etmemeye Çalışın

İnternet Kafe Simülatörü 2 APK’sında her şeyi yönetebileceğiniz bir bilgisayara sahip olacaksınız. Bu nedenle, müşterilerinizin taleplerini karşılamak için ek bilgisayarlara veya Arcade makinelerine para harcamanız önerilir. Para, siberlerini geliştirmek için bilgisayarlar veya oyun koltukları gibi gerekli şeylerin sipariş edilmesine yardımcı olur. Ancak sınırlı miktarda parayla akıllı bir strateji oluşturun – yalnızca gerekli olanı satın alın. Fazla harcama yaparsanız, iflas etme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz!

İnternet Cafe Simulator 2 apk
Internet Cafe Simulator 2 Apk

Müşterileriniz kafenize gittiğinde hizmetinizden memnun kalırlarsa size para verirler. Müşteriler ayrıca İnternet Kafenize yorum bırakabilir. Olumsuz eleştiriler alırsanız, potansiyel müşterilerinizi memnun edecek bir çözüm geliştirmelisiniz. Ayrıca, hizmetinizi daha iyi hale getirmek için daha fazla şef veya koruma da kullanabilirsiniz. Ancak onları işe almak hiç de ucuz değil, bu yüzden akıllı bir para kullanıcısı olun!

Grafik ve Ses

İnternet Cafe işinizin her detayı, 3D grafikler kullanılarak doğru bir şekilde kopyalanır. Gerçekten de Cocopo, estetik sunumuyla görenleri hayrete düşürüyor; İlk bakışta oldukça geleneksel gibi görünse de daha yakından incelendiğinde benzersiz grafikler ortaya çıkıyor. Internet Cafe Simulator 2, oyundaki ses kalitesini hayal etmenize yardımcı olmak için lüks bir ortamda olduğunuzu hissettiren efektler de kullanır.

İnternet Kafe Simülatörü 2 Hile APK Özellikleri

Internet Cafe Simulator 2 APK, İnternet kafenizi oluşturmanıza ve geliştirmenize olanak tanır. Sonuç olarak son sürüm olan İnternet Kafe Simülatörü 2 APK devasa bir mağazaya sahip olmak için bir milyarder gibi harcayabilirsiniz.

Ayrıca, ödevin sizin için çok zor olduğuna inanmayın. Oldukça gerçekçi olduğu için öyle değil. Açmak istediğiniz kafe ne kadar büyükse, o kadar çok iş yapmanız gerekecek. İnternet Kafe Simülatörü 2 APK’da hedeflerinize ulaşmak için tek yapmanız gereken işi sakince halletmek.

Android için ücretsiz Cafe Simulator MOD APK’nın özellikleri şunları içerir:

V1

  • Sınırsız para
  • Oyuna ikinci kez giriş yapın

V2

  • Reklamlar tamamen kaldırıldı
  • GTU 6 oyun lisansı satın aldıktan sonra sınırsız para kazanmak için menü modu

Internet Cafe Simulator 2 APK için İpuçları ve Püf Noktaları

Artık  Internet Cafe Simulator 2 apk oyununun ayrıntılı bir incelemesine sahipsiniz. Yeni bir oyuncuysanız, aşağıdaki hızlı kılavuz işinize yarayabilir.

Müşterilerinizi Memnun Etmeye Çalışın

İnternet Kafenizin görevi her müşterinizi mutlu etmektir. Örneğin, mağazanızın satışlarını hızla artırmak için yasa dışı yöntemler kullanabilirsiniz. Ancak yakalanırsanız sonuçları ağır olur. Şanslıysanız, ek müşteriler çekebileceksiniz. Daha sonra İnternet Kafe’yi genişletmeniz ve ek personel kiralamanız gerekebilir.

İnternet Kafeyi Düzenli Olarak Temizleyin

Müşterilerin dükkanınıza gelip, ortamın pis ve koktuğu için anında ayrıldığı bir durum düşünün.

Süpürgeyle masa ve sandalyelerin altını süpürmeye başlayın. Temiz tutarsanız ve en talepkar tüketicileri bile cezbederseniz, geliriniz artacaktır.

Dolandırıcılara, Hobilere ve Serbest Yükleyicilere Dikkat Edin

Davetsiz ziyaretçiler her zaman hazır olacaktır. Dolandırıcılar, serseriler ve beleşçiler mallarınızı çalmak için dükkanınıza sızmaya çalışıyor. Bu yüzden tetikte olun ve onları dövmek için beyzbol sopaları gibi gerekli malzemeleri hazır bulundurun veya ekonominiz iyi gidiyorsa bir güvenlik ekibi kiralayın.

Atari Makinesi Satın Al

Vizyon sahibi bir patronsanız, işinizi büyütmek bir zorunluluktur. Bilgisayar kiralamaktan para kazanmanın yanı sıra, kafenize çeşitlilik kazandırmak için daha fazla atari makinesi satın alın. Bu nedenle, müşteriler de daha sık geri geliyor. Ana odaya veya özel odaya koyabilirsiniz.

Android için Internet Cafe Simulator 2 APK İndir

Internet Cafe Simulator 2 APK İndir
Internet Cafe Simulator 2 APK İndir

Internet Cafe Simulator 2 APK dosyasını akıllı telefonunuza yüklemek hiç de zor değil. Uzman ekibimiz tüm APK dosyalarını virüs ve kötü amaçlı yazılım içermediğinden emin olmak için test ettiğinden güvenlik ve gizlilik konularında içiniz rahat olsun. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adım adım öğreticiyi takip etmektir.

Adım 1: Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver

Öncelikle, akıllı telefonunuzun bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları kabul etmesini sağlamalısınız. Ardından, cihazınızın Ayarlarını açın ve Güvenlik veya Uygulamalar’ı seçin (cihazlarınıza bağlı olarak). Ardından, etkinleştirmek için “Bilinmeyen kaynaklar” düğmesine dokunun.

Adım 2: İnternet Kafe Simülatörü APK MOD’unu İndirin

APK dosyasını indirmeden önce, telefonunuza önceden yüklediyseniz İnternet Cafe Simulator 2 uygulamasını kaldırmanız gerekebilir. Aksi takdirde yükleme başarısız hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

Internet Cafe Simulator 2 APK sürümünü hilelipc.com ya da Play Store üzerinden ücretsiz indirin. İndirme işlemi bitmeden tarayıcınızı kapatmayın.

Adım 3: nternet Cafe Simulator 2 APK  Mobil dosyasını yükleyin

İndirme işlemi tamamlandığında, indirilen dosyayı bildirimlerinizde veya cihazınızın Dosya Yöneticisinde arayın, ardından yüklemek için Internet Cafe Simulator 2  apk dosyasına dokunun. Yükleme işleminin bitmesini bekleyin, ardından bir sonraki adıma geçin.

Görüntüler

Yenilikler

Bugs fixed.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir