InstaPro

En Son Sürüm
InstaPro, Instagram'ın orijinal sürümünde bulunmayan benzersiz ve yenilikçi özelliklerle donatılmış yeni bir sürümüdür. Atnfas Hoak adlı yetenekli bir yazılım geliştirici tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu uygulama sayesinde, kullanıcılar fotoğraf ve video paylaşımında daha büyük bir özgürlük ve esneklik elde edebilirler.
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
Atnfas Hoak
Güncellendi
12 Şubat 2023
Boyut
40MB
Sürüm
En Son Sürüm
Gereksinimler
4.4 and up
Bu uygulamayı bildir

Tanım

InstaPro, Instagram’ın orijinal sürümünde bulunmayan benzersiz ve yenilikçi özelliklerle donatılmış yeni bir sürümüdür. Atnfas Hoak adlı yetenekli bir yazılım geliştirici tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu uygulama sayesinde, kullanıcılar fotoğraf ve video paylaşımında daha büyük bir özgürlük ve esneklik elde edebilirler.

Instagram Pro ile hem Instagram mağazalarının hem de Instagram gönderilerinin ekran görüntülerini yakalayabilirsiniz.

Eğer Insta Pro uygulamasını hilelipc.com üzerinden apk formatında indirirseniz, düşük veya hiç maliyet olmadan kullanabileceğiniz çok sayıda özellik sunar. Uygulama, sadece ekran görüntülerinin alınmasına olanak tanımakla kalmayıp, aynı zamanda farklı formatlardaki resim ve videoları filigran olmadan indirme imkanı da sunar. Bu sayede Instagram Pro, çalışmalarınıza ve projelerinize yeni boyutlar katmanızı sağlar. Kullanımı son derece kolay olan bu uygulama, siz de dahil olmak üzere herkesin sosyal medya deneyimini daha verimli ve etkili hale getirmeye yardımcı olur.

Daha sonra bu görsel ve video içerikleri, arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle paylaşabilecek ve hatta ileride kullanmak amacıyla mobil telefonunuzun galerisine kaydedebilirsiniz. Fakat Instagram’ın standart sürümünde bu şekilde bir olanak sunulmamaktadır.

InstaPro Uygulama Bilgileri

InstaPro
İsimInstagram Pro
Boyut40MB
SürümEn Son Sürüm
Tarihinde güncellendi12 Şubat 2022
Derecelendirmeler 14+
MaliyetÜcretsiz (Free)
KategoriTools
BaşlaPlay Store

InstaPro Özellikler

InstaPro apk

Videolar ve Hikayeler İndirme Özelliği

InstaPro Apk en pratik işlevi, videoları ve hikayeleri indirmeye olanak sağlamasıdır. Sadece bir indirme butonuna basarak istediğiniz video ve hikayeyi indirebilirsiniz. Dahası, filigransız tam HD görüntüler elde edebilirsiniz. Instagram’dan Video ve Fotoğraf indirmek şimdiye kadar hiç bu kadar basit olmamıştı.

Çeviri

Herhangi bir dildeki gönderileri kendi dilinize rahatlıkla çevirebilirsiniz. Bu sayede Insta Pro, çeviri imkanları sunarak tüm dil engellerini aşmayı başardı.

Reklamsız Sürüm

Bu Instagram versiyonunda hiçbir reklamla karşılaşmayacaksınız. Bu sayede reklamlardan kurtulma şansınız olacak. Dahası, reklam sürelerini isteğinize göre manuel olarak kapatabilirsiniz.

Root Gerekmez

Bu uygulamayı android cihazınızda kullanmak için root gerekmez. Çünkü uygulamalarını rootlamadan kullanmaya izin vermeyen pek çok uygulama var. Ancak bu uygulamayı doğrudan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Biyografi Kopyalama Özelliği

Normal Instagram uygulamasında, Instagram biyografilerini kopyalamak mümkün olmamaktadır. Fakat bu uygulama sayesinde, herkesin Instagram biyografisini tek bir dokunuşla rahatlıkla kopyalayabilirsiniz. Getinsta ve Topfollow uygulamalarını indirerek bu uygulamanın cazibesini daha da artırabilirsiniz.

Takip Uyarılarını Bırakma

InstaPro’nun harika özelliklerinden bir tanesi ile, bir kişi sizi takibi bıraktığında, takip etmeyi bırakan birisinin olduğuna dair bildirim alacaksınız. Bu şekilde, takipçilerinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Uygulama Kilidi

Hesabınızı, pin adı verilen önceden oluşturulan koruma sayesinde rahatlıkla güvence altına alabilirsiniz. Artık hesabınız için başka bir güvenlik uygulaması indirmenize gerek kalmayacak. Bu uygulama kendini savunabilecektir. Bu yüzden hesabınızla ilgili kaygı duymanıza gerek yok.

InstaPro apk indir

Sonuç

Instagram’ı her gün kullanıyorsanız, bu uygulama sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu sayede gizli ya da kilitli profilleri inceleyebilir, ekran görüntüleri çekebilir ve videoları indirebilirsiniz. Neticede, Instagram kullanıcıları için son derece kullanışlı olan bu uygulamayı değerlendirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

İnstagram Aero Apk Son Sürüm İndir

Cobanov Dev Instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir