İnstagram Gizli Hesap Görme – Lili Apk

İnstagram Gizli Hesap Görme lili apk ile yapabileceğiniz basit bir işlemdir. İnstagram Gizli Profil görme için lili apk indirip telefona kurmanız yeterli. İnstagramda gizli bir profili görmek istediğinizde takip isteği göndermeniz ve takip isteğinizin kabul edilmesi gerekir. Ancak lili apk sayesinde instagram gizli profilleri görebilirsiniz.
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

İnstagram Gizli Hesap Görme lili apk ile yapabileceğiniz basit bir işlemdir. İnstagram Gizli Profil görme için lili apk indirip telefona kurmanız yeterli.

İnstagramda gizli bir profili görmek istediğinizde takip isteği göndermeniz ve takip isteğinizin kabul edilmesi gerekir. Ancak lili apk sayesinde instagram gizli profilleri görebilirsiniz. İnstagram gizli hesapları görme lili apk sayesinde çok kolay bir şekilde yapılabilir. Tek Yapmanız gereken apk uygulamayı telefonunuza indirerek çalıştırmak. Apk uygulama sizden instagram hesabınızla giriş yapmanızı isteyecektir. İnstagram hesabınızla giriş yaptığınızda gizli profilleri görme alanından görmek istediğiniz profilin kullanıcı adını girerek görebilirsiniz. Lili Apk ile günde 4 defa gizli hesap görüntülemesi yapabilirsiniz. Aynı şekilde hikaye görüntülemesi de yapabilirsiniz. Daha fazla gizli profil görmek istediğinizde ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca uygulamanın ‘instagram profilime kim baktı’ özelliği de vardır. Ancak bu özelliğin ücretsiz kullanım hakkı yok. Bu özelliği kullanmak istediğinizde aylık ve yıllık planlara bağlı olarak ödemeniz gereken ücret farklıdır.  En düşün aylık ücret şuan için 14,5 tl’dir. Ancak bu özelliği denemediğimiz için ne kadar doğru çalıştığını söyleyemeyiz. İşinize yarayabileceğinizi düşünüyorsanız lili apk uygulamasını aylık olarak satın alarak deneme yapabilirsiniz.

İnstagram Gizli Profil Görme İçin Fake Hesap

Uygulamayı kullanırken gerçek instagram hesabınızı kullanmak yerine kesinlikle fake hesap kullanın. Bu uygulama aslında kişisel gizliliği ihlal ediyor. Uygulamayı kullandığınızda sizin ve sizin takip ettiklerinizin de bir gizliliği kalmıyor. Aynı şekilde uygulamayı kullanan başka birisi sizin ve sizin takip ettiklerinizin instagram hesaplarını görebilir. Bu nedenle uygulamayı kullanırken dikkatli olmanız gerekir.

NOT: Uygulamayı kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Uygulama kullanımından kaynaklanabilicek herhangi bir olumsuz durumdan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Uygulamayı yükleyebilmek için telefonunuzdan bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapılmasına izin vermeniz gerekir. Ayrıca eski sürüm android telefonlarda çalışmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir