InShot Pro Apk Mod v1.902.1394 (Son Sürüm) İndir

1.800.1346

Inshot Pro Apk ile İçerik yaratıcısı olmanın zor olduğunu söyleyen bu dijital çağda birçok kolaylığa sahip olacaksınız. Video düzenlemek için üstün özelliklere sahip bir PC veya dizüstü bilgisayara ihtiyaç olmadan bunların hepsini bir mobil telefon ile yapabilirsiniz.
APK indir
4.9/5 Oylar: 13,796,699
Geliştirici
InShot Video Editor
Güncellendi
February 23, 2022
Boyut
58M
Sürüm
1.800.1346
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

InShot Pro APK, kullanıcıların çeşitli sosyal medya platformlarında yüksek kaliteli videolar oluşturmasına, düzenlemesine ve paylaşmasına olanak tanıyan popüler bir mobil video düzenleme uygulamasıdır. Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan InShot Pro, hem yeni başlayanların hem de profesyonel video editörlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı bir dizi özellik ve araç sunar.

Bu uygulamaya ile güvenli bir şekilde filtre ekleme, renk kontrastını ayarlama, metin ekleme ve daha birçok işlemleri yapabilirsiniz.

Sosyal medyanızda var olmayı sevenler için bu uygulama videolarınızı daha da iyi hale getirebilir. Bu yüzden daha havalı ve aynı zamanda ilginç görünüyor.

 Inshot uygulamasında iki seçenek olduğunu bilmelisiniz. Birincisi ücretsiz sürüm, ikincisi ise premium veya ücretli sürümdür.

Inshot pro kullanırken uygulamanın tüm özelliklerin kilidini açabilirsiniz, onun için tam efektli inshot pro mod apk bağlantısını hilelipc.com kullanıcıları ile paylaşıyoruz. Bu nedenle, mevcut tüm özelliklerin keyfini ücretsiz olarak kullan.

Inshot Pro İncelemesi

Bu uygulama, akıllı telefon kullanıcıları tarafından hem Android hem de iOS’tan video düzenleme yapmak için büyük talep gördü. Bu uygulamada çeşitli çok gelişmiş özellikler sağlanır ve videolarınızın kaliteli görünmesini sağlar..

Inshot, yeni ve eski kullanıcılar tarafından çok kullanıcı dostu veya kullanımının kolay olduğu söylenebilecek basit bir kullanıcı arayüzü ile tasarlanmıştır. Özelliklerin anlaşılması da çok kolaydır, bu da video düzenleme etkinliklerini eğlenceli hale getirir.

Diğer video düzenleme uygulamalarıyla kıyaslandığında Inshot çok basit kullanımı olduğu söylenebilir. 

Inshot Pro gibi bir uygulama , Google Play Store üzerinden indirirseniz, abone olmanızı ve belirli bir miktar para ödemenizi gerektirir. Bu nedenle, Inshot Pro mod kullanabilmeniz için ücretsiz bir indirme bağlantısını sizinle paylaşıyoruz.

Inshot Pro apk

Inshot Pro Apk İndir

Bu uygulamayı indirmek isteyenler için, uygulama mağazasında veya oyun mağazasında bulamayacağınızdan emin oluyoruz. Bu yüzden şu anda sizin için inshot pro mod apk uygulamasını sağladık.

Inshot Pro Son Sürüm

Bu son sürümün avantajları elbette özellikler açısından güncellemeler almış durumda. Böylece düzenlediğiniz videoyu daha güncel hale getirebilirsiniz. Bu modun en son sürümünü indirmek isteyenler için bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Inshot Pro Eski Sürüm

Bu uygulamanın oldukça fazla sürümü var, eski sürümü denemek isterseniz, o zaman sizin için uygulamanın bir bağlantısını da hazırladık. Eski sürüme buradan ulaşabilirsiniz .

Her android video düzenleme uygulamasının avantajı, monitörün önünde olmanızı gerektiren bir PC kullanmanın aksine, düzenleme işlemini nerede olursanız olun yapabilmenizdir. İşte bu uygulamayla ilgili bilgilere hızlı bir bakış.

Inshot Pro Apk Nasıl Kullanılır

Bu uygulamayı kullanarak istediğimiz gibi videolar üretebilmemiz için yöntem çok kolay. Aşağıdaki adımları sırası ile uygulayın.

  • Inshot pro uygulamasını açın
  • Ardından bir video projesi oluşturabilirsiniz.
  • Galerinizdeki bir videoyu seçin
  • Sonra tuval seçebilirsiniz
  • Ardından, girmek istediğimiz müzik, metin vb. efektleri ekleyin.
  • İşiniz bittiğinde, kaydetmeniz yeterlidir.

Havalı ve aynı zamanda ilginç videolar oluşturmak için, düzenlediğiniz videoya hayal gücünüzü katabilmeniz gerekir.

InShot: Video Editor & Video Maker 
InShot: Video Editor & Video Maker 

Sonuç Olarak

Videoyu daha çekici görünecek şekilde değiştirmek, elbette, belirli efektler eklemek gibi birçok şeyle yapabilirsiniz. Ancak, profesyonel sürüme abone olmadıkça, tüm video düzenleme uygulamaları mevcut özelliklerden bazılarını kullanmanıza izin vermez. Bu şekilde Inshot pro apk tam efektini bir çözüm olarak kullanabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

- Voice changer - Cinematic widescreen ratio (2.35:1) - Bug fixes and other improvements Email us at inshot.android@inshot.com. Your ideas and feedback are important to us!

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir