Incredibox Mod Apk 0.5.7 Android Games

0.5.4

  • Ödeme
Incredibox is a music app that lets you create your own music with the help of a merry crew of beatboxers. Choose your musical style among 8 impressive atmospheres and start to lay down, record and share your mix.
APK indir
4.8/5 Oylar: 24,162
Geliştirici
So Far So Good
Güncellendi
April 23, 2021
Boyut
137M
Sürüm
0.5.4
Gereksinimler
5.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Incredibox, müzik yapmanızı sağlayan eğlenceli ve benzersiz bir uygulamadır. Uygulama Amazon’da 4,99 $, ancak HilelPc’den ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Incredibox APK

Incredbox nedir?

YouTube’da “Incredibox” terimini aratırsanız, on milyonlarca izlenen bazı parçalara kısa sürede rastlarsınız. Peki, Incredibox apk tam olarak nedir? Fransız yayıncı So Far So Good, bir müzik oyunu yayınladı. Oyun ilk olarak 2011 yılında incredibox.com sitesinde yayınlandı. Ardından, birkaç yıl önce Android ve iOS sürümleri yayınlandı.

Incredibox, kendi müziğinizi yapmanızı sağlayan basit bir uygulamadır. Oyunda müzik parçaları oluşturmak için simgeleri ekranın üst kısmındaki beatbox’ların üzerine sürükleyip bırakın.

Incredibox Nasıl Kullanılır?

Incredibox ile simgeleri sürükleyip bırakarak kendi beatbox parçalarınızı yapabilirsiniz. Uygulama size sekiz kişilik bir beatbox grubu sunuyor. Simgeleri ekranın altından herhangi bir beatboxer’a sürükleyip bırakın. Aynı şarkıyı tekrar tekrar çalacaklar. Melodileri farklı şekillerde birleştirerek türünün tek örneği bir parça oluşturabilirsiniz. Beatboxer’a dokunarak ve onu kaldırarak bir melodiyi kaldırın. Onun yerini melodisi olmayan bir beatboxer alacak.

Bir şarkıyı tamamlamak, şarkınızın çeşitliliğini artırarak yeni melodiler ve stiller keşfetmenize olanak tanır. Hangisinin yazdığınız şarkıya en uygun olduğunu görmek için tüm melodileri denemelisiniz. Ayrıca uygulama size karakteriniz için yeni kostümler sunuyor. Ayrıca popüler şarkıları Incredibox ile yeniden karıştırabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz müzik türünü seçin.

Şu anda uygulamada sekiz farklı müzik stili arasından seçim yapabilirsiniz. Daha modern, klasik veya Latin Amerika görünümünü mü tercih edersiniz? Incredibox’ın sekiz müzik stili hakkında bilgiler şöyledir:

Alpha: Flash oyundaki ilk müzik versiyonu. Oyunun benzersiz melodilerine dayalı olarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.

Little Miss: Bu tema Hip Hop müziğinden esinlenmiştir.

Sunrise: Pop müzikten esinlenilmiştir. Ödüller arasında Lil ‘Child, Dance ve Sunrise yer alıyor

The Love: French House müziğinden esinlenilmiştir.

Brezilya: Brezilya müziği. Ödüller arasında Felicidade, Chegou ve Musica yer alıyor.

Alive: Japon müziğinden esinlenilmiştir. Ödüller Alive, Busta ve VR’yi içerir.

Jeevan: Hint müziği geçmişinden esinlenilmiştir. Bu temanın ödülleri arasında Kofitez, Sapna ve Kabikabi bulunmaktadır.

Distopya: Cyberpunk kültüründen esinlenilmiştir.

Müziğinizi herkesle paylaşın

Incredibox, oyuncuların mixlerini paylaşabilecekleri bir müzik sosyal ağ sitesidir. O şarkı, beğeni ve izlenme sayısına göre oyunun en popüler şarkılarının ilk 50’sinde yer alabilir. Yazarın adı ve ülkesi şarkının başlığının altında listelenmiştir. Birisi Çalma Listesine eriştiğinde şarkılarınızı görebilir ve dinleyebilir.

Ayrıca müzik videolarınızı kaydedebilir ve YouTube’a veya Facebook ve Tik Tok gibi popüler sosyal medya platformlarına yükleyebilirsiniz. Incredibox’ın şarkılarının çoğu YouTube’da on milyondan fazla izlendi. Bu rekoru kırmak için müzikal yeteneklerinizi kullanmak ister misiniz?

Android için Incredibox APK Ücretsiz İndir

Müzik hayatın gerekli bir bileşenidir. Hayatımızı daha canlı ve duygusal hale getirir. Ayrıca müziğin ten rengi, dili, cinsiyeti ne olursa olsun insanların ruhlarını birleştirme gücü vardır. Incredibox apk, kendi müziğinizi oluşturmanıza izin veren bir beatbox uygulamasıdır. Bu uygulama her yaştan herkes için kullanılması kolaydır. Incredibox sayesinde birçok hit şarkı oluşturuldu. Bu şarkılar Youtube’da ve sosyal medyada popüler şarkılara yakın izlenme oranlarına sahip.

Uygulama benzersiz bir müzikal ve görsel deneyim sunuyor. Şu anda dünya çapında birçok okulda bir müzik öğretim aracı olarak kullanılmaktadır. Bu oyunu çocuklara müzik bestelemeyi öğretmek ve yaratıcılıklarını teşvik etmek için de kullanabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

• Time has come to discover Dystopia’s ending by unlocking the third bonus of the V8!
• Minor bug fixes

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir