İGUN PRO 2 V MOD APK – SİLAH HİLELİ

2.71

iGun Pro 2 Dünyanın en gerçekçi ve kapsamlı interaktif silah ansiklopedisini indirin! Dünyanın en iyi silahlarını ekler, kamuflaj desenleri ile özelleştirirken ve küresel tasarım yarışmalarına girerken neredeyse ateşleyin. iGun Pro 2: The Ultimate Gun App, iGun Pro adını gerçekten hak eden bir oyundur! Download the most realistic and comprehensive interactive gun encyclopedia ever created! Virtually fire the top weapons of the world and customize your weapons with attachments, camouflage patterns you can create, and entering those guns into global design contests. iGun Pro 2: The Ultimate Gun Application is a game truly worthy of the iGun Pro Franchise!
Download APK
4.2/5 Votes: 24,290
Developer
Crimson Moon Entertainment LLC
Updated
May 26, 2021
Size
134M
Version
2.71
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

İGUN PRO 2 V2.71 MOD APK – SİLAH HİLELİ

iGun Pro 2 Dünyanın en gerçekçi ve kapsamlı interaktif silah ansiklopedisini indirin! Dünyanın en iyi silahlarını ekler, kamuflaj desenleri ile özelleştirirken ve küresel tasarım yarışmalarına girerken neredeyse ateşleyin. iGun Pro 2: The Ultimate Gun App, iGun Pro adını gerçekten hak eden bir oyundur!

iGun Pro 2, orijinali bu kadar popüler yapan tüm özelliklerin yanı sıra, kullanıcıların keyfini çıkarması için birkaç heyecan verici yeni oyun öğesi içerir:

ÖZELLİKLER

• Silah toplayarak el bombası fırlatıcılar da dahil olmak üzere sürekli büyüyen ateşli silahlarla cephaneliğinizi inşa edin ve yükseltin.

• Özel silahlarınızı sanal olarak yükleyip ateşleyebilirsiniz.

• Ataşman yerleştirmeye izin veren esnek bir bağlantı sistemi ile ideal silahı tasarlayarak silah ustalığı sanatında ustalaşın.

• Sınırsız renk, desen ve sürüm yuvaları içeren, mobil cihazlar için optimize edilmiş, dokunmaya uygun boyama sistemi ile her tabancayı türünün tek örneği yapın. Gerçekçi veya yaratıcı bir desen yapmak isteyip istemediğiniz size kalmış.

• Şöhret kazanmak ve tasarımınızın ana ekranda görüntülenmesini sağlamak için dünyanın her yerinden diğer iGun Pro 2 kullanıcılarına karşı tasarım yarışmalarında yarışın.

• Kreasyonlarınızı metin veya sosyal medya aracılığıyla kolayca paylaşın.

• Gerçeğe yakın bir simülasyon için yüksek çözünürlüklü grafikler

• Silahlarınızı kişiselleştirin ve nihai silah duvarını oluşturacak şekilde düzenleyin.

İGUN PRO 2 V2.71 MOD APK – SİLAH HİLELİ

İGUN PRO 2 Mod Apk iNDİR

[xyz-ips snippet=”3kelime”]

Uygulamanın silah koleksiyonu sürekli büyüyor ve artık tüfekler, tabancalar, tabancalar, makineli tüfekler, pdw ve revolverlerin yanı sıra roketatarları da içeriyor.

Bu uygulama aynı zamanda en sevdiğiniz üçüncü şahıs birinci şahıs nişancı oyunları için bir referans aracı olarak da kullanılabilir!

Download the most realistic and comprehensive interactive gun encyclopedia ever created! Virtually fire the top weapons of the world and customize your weapons with attachments, camouflage patterns you can create, and entering those guns into global design contests. iGun Pro 2: The Ultimate Gun Application is a game truly worthy of the iGun Pro Franchise!

iGun Pro 2 has everything that made the original great and builds upon the core features by adding several exciting new gameplay elements for users to enjoy:

FEATURES

• Collect guns to build and upgrade your arsenal with a continually growing selection of firearms, including grenade launchers.

• Virtually load and fire your custom guns.

• Become the ultimate gunsmith, creating the perfect weapon with a flexible attachment system that allows attachment nesting

• Make each gun genuinely unique with a mobile-optimized, touch-friendly painting system with customizable colors, patterns and version slots that allow for unlimited designs. Create a realistic or creative pattern; it is your choice.

• Win fame and get your design on the home screen by competing in design contests against iGun Pro 2 users around the world

• Easily share your creations through text or social media

• High-quality graphics for ultra-realistic simulation

• Customize your guns and lay them out how you want to create the ultimate gun wall.

The app has an ever growing collection of guns witch includes, rifles, pistols, handguns, machine guns, pdw, and will soon feature revolvers and rocket launchers as well.

The App also works as a great reference app to your favorite 3rd party fps video games!

 

Images

What's new

- Bug fixes and improvements

A comment on "İGUN PRO 2 V2.71 MOD APK – SİLAH HİLELİ"

  1. Leah says:

    I read this article fully on the topic of the comparison of most recent
    and preceding technologies, it’s awesome article.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *