Idle Inn Tycoon APK + MOD (Sınırsız Para Hileli) v1.3.6

4.4/5 Oylar: 13,528
Geliştirici
Outloud Games LLC
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pek çok oyuncu, oynanış biçimleri benzer olmasına rağmen idle oyunlardan hoşlanır. Oyun her oyunda benzer, ancak temalar farklıdır. Idle Inn Tycoon MOD APK bugün sizlere tanıtmaya devam ettiğimiz yeni bir idle oyundur.

Idle Inn Tycoon Hakkında

Yeni ve bilinmeyen bir oyun geliştiricisi olan OUTLOUD GAMES, Idle Inn Tycoon‘un yayıncısıdır. Ve bu şirketin piyasadaki ilk ürünü. Ancak, piyasaya sürülmesinden sadece birkaç gün sonra oyun, dünyanın her yerinden çok sayıda oyuncuyu kendine çekti. Idle Inn Tycoon’un yakın gelecekte başarılı bir ürün olması bekleniyor.

Oyunun Hikaye Konusu

Idle Inn Tycoon oyunu sizi garip bir Orta Çağ konumuna taşıyacak. Buradaki insanlar son derece yıpratıcıdır ve her anlaşmazlık bir kavgayla sonuçlanır. Sık sık birbirleriyle tartışmak ve kavga etmek için büyük gruplar halinde toplanırlar. Sonuç olarak, bir dinlenme alanının yanı sıra bir dövüş alanına da ihtiyaç duyarlar. Ve onlar için bir pansiyon inşa etmek için seçildiniz. Bu savaşçılara hizmet etmek için bir dizi tatil yeri, eğlence mekanı ve savaş alanı inşa etmeniz gerekecek.

Idle Simülasyon Oyunu

Oyunun başında, hanınız oldukça basit ve sadece birkaç ziyaretçisi var. Bu misafirlerden para kazandıktan sonra hanınızı yükseltebilir ve geliştirebilirsiniz. Daha sonra, daha fazla müşteriniz olur, bu nedenle hostelin boyutunu sürekli iyileştirmeniz ve genişletmeniz gerekir.

Burası sadece bir dinlenme hanı değil, aynı zamanda genel bir aktivite merkezi olacak. Ayrıca arenalar, kantinler, eğlence parkları, dalış, rahatlatıcı banyolar ve diğer yapıların yanı sıra konforlu mobilyalar inşa etmeniz gerekecek. Ayrıca pansiyonunuzun çevresinde dolaşan hayvanları da alıp besleyebilirsiniz. Bu hanı büyütmek için çaba harcarsanız, cömertçe ödüllendirileceksiniz.

Oldukça Göz Alıcı 3D Grafikler

Her idle oyun, sembolik 3D görüntülerle benzer bir görsel stile sahip görünüyor. Idle Inn Tycoon da aynı şekilde oyunda karikatürize bir görüntüyle karşımıza çıkıyor. Ancak oyunun yüksek görüntü kalitesi ve çeşitli renk sistemi oyunu çok daha çekici kılıyor.

Idle Inn Tycoon MOD APK Sürümü

MOD Özelliği

Sınırsız Para: Oyunda herhangi bir şeye harcadığınız her seferde sahip olduğunuz miktar azalmayacaktır.

Android için Idle Inn Tycoon MOD APK İndir

Idle Inn Tycoon, oynanışı sayesinde size büyüleyici bir deneyim yaşatacak. Oyun internet erişimi gerektirmez; uyurken de dahil olmak üzere istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Çalışanlarınızın kazandığı parayla, yenilenmiş hissederek uyanırsınız.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir