Ice Age Village Apk Sınırsız Para Hileli

3.6.5a
Ice Age Village Hileli APK 3.6.5a (Sınırsız para)- Ice Age Village oyununda yer kabuğunun çatlaması üzerine hayvanlara yaşam alanı oluşturma görevi verildi. Ice Age Village hileli kullanarak bu görevi tamamlamaya çalışmalısın.
APK indir
4.4/5 Oylar: 1,909,760
Geliştirici
Gameloft SE
Güncellendi
Jan 6, 2023
Sürüm
3.6.5a
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
50,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ice Age Village oyununda yer kabuğunun çatlaması üzerine hayvanlara yaşam alanı oluşturma görevi verildi. Ice Age Village hileli kullanarak bu görevi tamamlamaya çalışmalısın. Bu görevin yapılması için öncelikle toprak kabuğu üzerinde bir ev inşa etmelisin. Daha sonra kabuk çatlamaya başladığı anda evin etrafına taşlar döşeyerek onu güçlendirebilirsin. Kabuğun çöktüğü anda ise evlerin etrafındaki taşları kaldırarak kabuktan çıkan yaratıkları etkisiz hale getirebilirsin.

Ice Age Village Apk
Ice Age Village Apk

İce Age Village Hileli APK Nedir?

“Scrat isimli karakter meşe palamudunu elde etmek için yer kabuğunu çatlatmıştır. Felaket gelmeden önce tüm canlıların yaşayabileceği bir alanın inşa edilmesi gerekmektedir.

Oyunun hikayesi film ile paralel gitmektedir. Buz Devri film serisinin mobil oyuncular için sunulan oyununda, yer kabuğunun çatlaması sonucu hayvanlara barınak kurulması gerekmektedir.

İnşa etmeye başladığınız barınakları, daha sonra geliştirerek daha fazla hayvanı barındırabilirsiniz. Zamanla büyüyecek olan barınağınızı geliştirmeye devam ederken, etrafınızdaki dünyayı da keşfedebilirsiniz.”

İce Age Village Dino World oyununda, +200 farklı türde hayvan bulunmaktadır. Bu hayvanlara yaşam alanı oluşturmaya yardım etmek ister misiniz? Yardım etmek için, bir hayvan seçin ve onun için gerekli olan binaları inşa etmeye başlayın.

Ice Age Village APK İndir oyununu hileli özellikleri ile birlikte sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Hileli ile birlikte sınırsız kaynak kullanarak oyun içerisinde eğlenceli bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

İlk olarak yapmanız gereken şey Ice Age Village oyununu bilgisayarınıza veya akıllı cihazınıza yüklemek olacaktır. Oyunun bilgisayara yüklemesi için aşağıdaki linkten gerekli dosyaları edinebilir ve kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Ice Age Village Apk hile
Ice Age Village Apk hile

Ice Age Village apk Gameloft SE tarafından geliştirilen bir oyundur. 10 Yaş ve üstü kullanıcılar için uygundur ve “Günlük Oyunlar” kategorisinde bulunabilir.

Oyun, oyuncunun tamamlaması için çeşitli farklı seviyelere ve hedeflere sahiptir. Oyunda ilerlemek için oyuncunun çeşitli eşyalar ve kaynaklar toplaması gerekir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir