Hybrid Animals Mod APK [Sınırsız Para] İndir

200421
Hybrid Animals MOD APK, farklı hayvanlar yetiştirmeniz ve onları savaşmak için savaş alanına getirmeniz için bir yerdir
APK indir
4.4/5 Oylar: 154,431
Geliştirici
Abstract Software Inc.
Güncellendi
February 12, 2022
Boyut
46M
Sürüm
200421
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hybrid Animals MOD APK, farklı hayvanlar yetiştirmeniz ve onları savaşmak için savaş alanına getirmeniz için bir yerdir. Eşsiz hayvan ırkları ve nesiller boyu mutant melezlerle dolu büyük bir rastgele dünyada keşfetmek ve hayatta kalmak için zaman ayırın. 

Not: Redecor APK 2.17.49 [Tam Sürüm] Android için İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Hybrid Animals Hakkında

Hybrid Animals – 10 milyondan fazla kurulumla basit simülasyon oyunu

Hybrid Animals, Abstract Software yayıncısı tarafından geliştirilen ve 2016 yılında mobil platforma çıkan bir üründür. Uzun süredir ortalarda olmasına rağmen bu oyun hala büyük bir ilgi görüyor. dünya çapındaki ada oyuncuları. O yüzden bugün bu konuda birkaç şey söylemek istiyoruz.

Hybrid Animals Mod APK
Hybrid Animals Mod APK

Şu anda oyun Google Play ve App Store’da tamamen ücretsiz olarak mevcuttur. Bu nedenle herhangi bir cihaza indirip oynamanız için herhangi bir engel bulunmamaktadır. 10 milyondan fazla yüklemesi olan bir oyunu geri çevirmek için hiçbir neden yok, değil mi? Oldukça basit ve klasik olmasına rağmen bu sayı, büyük çekiciliğini göstermek için yeterlidir. 

Melez Hayvanlar

Kulağa çılgınca geliyor, değil mi? İnsanların yeni, daha üretken çeşitler yaratmak için bitkileri çaprazlama yöntemlerini sık sık duyuyorum. Ancak hayvanların melezlenmesi açısından bence imkansız ve oldukça acımasız görünüyor. Bu beni Hybrid Animals deneyimine sevk etti ve tabii ki bana birçok sürpriz yaşattı. Ne olduğunu biliyorsun?

Bu oyunda hayvan yetiştirmek son derece basit ve eğlenceli hale geliyor. En sevdiğiniz hayvanları seçmek için tıklamanız ve ardından onları basit bir ekleme ile birleştirmeniz yeterlidir. Sonra mutant geni taşıyan yeni bir hayvan türünün yaratıldığını görebilirsiniz. Örneğin, oyuncu bir keçi ve yaban arısını eşleştirmeyi seçerse, yenisi keçiye benzer bir kafaya, ancak eşekarısı gibi bir vücuda sahip olacaktır. Burada özel olan sadece şekli değil, aynı zamanda becerisi ve gücüdür.

Rastgele hayatta kalma dünyasına girin

Yeni bir hayvan mı yarattın? Ardından onu Hybrid Animals’ın uçsuz bucaksız hayatta kalma dünyasına getirin. Burada, aynı hayvancılık hobisine sahip birçok oyuncu da mevcut. Oyuncular, diğer insanların hayvanlarıyla savaşmak için “savaşçılarını” kullanacaklar. Her hayvan belirli bir miktarda HP’ye sahiptir ve genomuna bağlı olarak kendi gücüne sahiptir.

Her iki taraf da kaybeden olana kadar birbirleriyle savaşacak. Ve kazanan, hayatın en değerli ödül olduğu değerli ödüller alacak. Ayrıca oyuncular, koleksiyonlarını zenginleştirmek için düşman ganimetlerini ve silahlarını toplayabilirler. Ne kadar çok galibiyet alırsanız, o kadar çok ganimet elde edersiniz. Aynı zamanda, başka birinin bölgesini devralabilir ve kendi üssünüze inşa edebilirsiniz.

Silahların ve becerilerin kilidini aç

Gördüğünüz gibi Hybrid Animals sadece hayvanları basit bir şekilde yetiştirmekle kalmıyor, aynı zamanda hayatta kalmak için amansız savaşlar da veriyor. Baba ve anne nesillerden gelen orijinal becerilerin yanı sıra, yeni hayvanların savaşmak için silahlara da ihtiyacı var. Oyun, silahlar, kılıçlar, el bombaları, roketler dahil olmak üzere çeşitli güçlü silahlar sunar. Bazı seviyelerde oyuncular, hayvan için uçma, oyuk açma, saklanma gibi yeni becerilerin kilidini açabilir. Silahlar ve beceri setleri, bu oyunda oyuncuların avantajını belirleyen iki önemli şey. Onları nasıl kullanacağınızı bilmeden veya bilmeden, sadece başkalarının avısınız.

Heyecan verici oyun modları

Hybrid Animals, en belirgin olanı takım modu olan birkaç oyun moduna sahiptir. Oyuncuların arkadaşlarını katılmaya davet etmek için İnternet bağlantısına ihtiyacı vardır. Arkadaşlarınızla sohbet edip hayvan yetiştirmeyi öğrenebileceğiniz harika ve çeşitli bir deneyim olacak. Ancak kalabalıktan hoşlanmıyorsanız tek başınıza oynamayı da tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da, keşfedilecek ve öğrenilecek çok şey var. Aynı zamanda ödüller de heyecan verici.

Grafik

Hybrid Animals renkli görseller seçmek yerine ters yönü seçti. Oyundaki görüntüler kübik bir tarzda sunuluyor, oldukça basit ama aynı zamanda çok ilginç. Elbette onları o kadar gerçek ve keskin görmüyoruz. Bu, oyunun bir dezavantajı olarak görülebilir, aynı zamanda onu yeni ve benzersiz kılan nokta. Oyuncular görüntü kalitesi konusunda çok endişeli değilse, Hybrid Animals onları uyumlu tarzdan memnun etmek için hala yeterlidir. Ayrıca bu oyun oldukça düşük bir kapasiteye sahip ve her cihazda sorunsuzca çalışabiliyor.

Hybrid Animals nasıl kurulur

Adım 1: Hilelipc.com’dan Hybrid Animals apk sürümünü indirin.

Adım 2: Android cihazında bilinmeyen ayarların kilidini açın.

3. Adım: Android telefonunuzda indirilen Hybrid_Animals apk dosyasını açın. Yükle’ye dokunun.

Adım 4: Ekrandaki adımları izleyin.

Android için Hybrid Animals MOD APK İndir

Hybrid Animals, daha önce hiç yaşamadığınız şeyleri deneyimleyebileceğiniz bir yerdir. Kendiniz için yeni bir savaşçı yaratmak için hayvanları yetiştirin, ardından hayatta kalmak için savaş alanında ona meydan okuyun. Oyuncuların bu oyunda deneyimleyeceği şey bu. Ancak keşfedilecek daha çok şey var ve melezleme tarifleri sınırsız. Hayal gücünüzü serbest bırakmaya hazır mısınız? Birbirinden ilginç sürprizler sizleri bekliyor, oyunu hemen indirin ve oynayın. 

Özellikler MOD:

  • sınırsız para

Görüntüler

Yenilikler

- All inventory items translated - Creature nests appear in all biomes - Items prices now based on how hard they are to craft + the cost of the materials that go into them - Can find big ore deposits and big mushrooms above ground (not just in caves)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir