Huggy Game: I’m Coming APK İndir

1.0.1
Huggy Game: I'm Coming oyunculara bir dizi mini oyun keyfi verecek bir oyun. Squid Game'de olduğu gibi katil Huggy'nin peşinden kaçmaya çalışan masum bir vatandaş olacaksınız. Play the main character in Huggy game. You will have to fight to survive and hide so huggy does not find you. Be careful because Huggy is everywhere.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,468
Geliştirici
ABI Global LTD
Güncellendi
January 4, 2022
Boyut
56M
Sürüm
1.0.1
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Huggy Game: I’m Coming oyunculara bir dizi mini oyun keyfi verecek bir oyun. Squid Game’de olduğu gibi katil Huggy’nin peşinden kaçmaya çalışan masum bir vatandaş olacaksınız. Bu yazıda, bu oyundan bazı özel olayları öğrenelim.

Huggy Game: I’m Coming Hakkında

Huggy Game: I’m come – Squid Game’den ilham alan aksiyon oyunu

ABI Global LTD, nispeten basit oyunların üretiminde uzmanlaşmış yayıncılardan biridir. Özellikle Huggy karakterinden ilham alan oyunlar oyuncular için heyecan yaratıyor. Bu yazımızda sizlere bu ünlü yayıncının Huggy Game isimli son oyununu tanıtacağız: I’mcoming.

Huggy Game: I'm Coming APK
Huggy Game: I’m Coming APK

Temel olarak, bu, deneyim sırasında sizi son derece çekici ve dramatik zorluklara götürmeyi vaat eden aksiyon unsurlarıyla karıştırılmış bir hız oyunudur. Göreviniz nispeten basittir; bu, Huggy’nin müdahalesini önlemek için atanan tüm görevleri tamamlamaktır. Getirdiği eğlencenin tadını çıkarmak için oyunu Google Play üzerinden indirmeyi deneyin.

Oyun son derece basit ve tanıdık

Huggy Game: I’m Coming, katil Huggy ve ana karakter arasındaki bitmek bilmeyen takip etrafında dönüyor. Yani bu oyunda kazanan olmak istiyorsanız yeteneğinizi göstermeniz gerekiyor. Pist boyunca düzenlenmiş ve oyuncunun üstesinden gelebilmek için hızı çok iyi kontrol etmesini gerektiren sayısız engel olduğunu unutmayın. Deneyim sırasında sadece diğer rakipleri yenmeniz değil, aynı zamanda benzersiz yerleşik engelleri de aşmanız gerekiyor. Unutmayın, hız artık kazanmanıza yardımcı olacak ana faktör değil, ancak bu engelli yarışında ustalık gerekiyor.

Yarış ekranında oyuncular kararlarında çok riskli olmamalı çünkü ufak bir hata size çok pahalıya mal olacaktır. Bu nedenle önünüze çıkan engellerin karakterinizin ilerlemesine engel olmayacağından emin olun. Her seviyede her durumu dikkatlice gözlemlemeniz ve engelleri en kısa sürede aşmanız gerekiyor. Bu size çok zaman kazandıracak ve rakibinizi kolayca geride bırakma şansına sahip olacaktır.

Kazanan sen ol

Huggy Game: I’m Coming, oyunculara deneyim sırasında birçok farklı engel veriyor. Bu nedenle, dönen pervaneler, sarkaçlar, büyük çekiçler ve daha fazlası gibi engelleri aşmak ve kazanan olmak istiyorsanız doğru zamanda durmanız gerekir. Kazanan olmak için aşağıdakiler gibi son derece gerekli ilkelere bağlı kalmalısınız:

Yarışta aşağıdaki pozisyonlardaysanız ve kaybetme ihtimaliniz varsa, pistte herhangi bir tehlikeyi görmezden gelmekten korkmayın. Rakibinizi durduğu anda geçme şansına sahip olmak için biraz risk almalısınız. Veya yarışın ön saflarında yer alıyorsanız, tüm kararlarınızda dikkatli olun. Bu, bu yarış bittikten sonra zaferin size gelmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Çok sayıda mini oyun mevcut

Huggy Game: I’mcoming’de sadece sonsuz yarışın tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda birçok farklı mini oyunu keşfedebilirsiniz. Her mini oyun, oyunculara benzersiz bir çalışma şekli verecek ve kazanmak için zorlukları tamamlamanız gerekiyor. Tipik olarak, Red Light – Green Light, Tug war, Dalgona Candy, Paper Smashing, Knife Throwing veya Deadly Road gibi bazı tanıdık oyunlar vardır. Huggy tarafından kısa sürede yok edilmek istemiyorsanız kazanmak için tüm rakipleri alt etmek için her şeyi yapmanız gerekiyor. Genel olarak, Squid Game filmini daha önce izlediyseniz, bu oyunun tadını çıkarırken benzerlikleri kesinlikle fark edeceksiniz.

Ayrıntılı, renkli grafikler

Yayıncı ABI Global LTD’nin diğer ürünleri gibi, Huggy Game: I’mcoming ayrıca 3D grafik formatı ile donatılmıştır. Bu sayede oyundaki detaylar daha keskin ve renkli hale geliyor. Ayrıca, her mini oyunun içeriği, oyunculara deneyimlerken yeni bir his vermek için sürekli olarak değişecektir. Oyundaki geçiş efekti de gerekli düzgünlüğü sağlıyor ve düşük profilli birçok cihazda stabil çalışıyor. Genel olarak, bu oyun aynı türdeki ürünlere benzer grafiklere sahiptir, bu nedenle keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Android için Huggy Game: I’m Coming APK İndir

Benzersiz oynanış özellikleriyle Huggy Game: I’mcoming ilk deneyiminizden kesinlikle son derece memnun kalmanızı sağlayacak. Bu oyun artık Google Play’de mevcut ve oyuncuların oyunu kolayca indirmesine ve hızlı bir şekilde keyfini çıkarmasına olanak tanıyor. Özel olan şey, dünyanın dört bir yanındaki oyun eleştirmenlerinden yüksek övgü alması. Bu nedenle, bu oyunun da önceki ürünlerden daha az olmayan bir cazibe yaratacağına inanıyoruz.

Özellikler MOD :

  • Çok yakında

Görüntüler

Yenilikler

New mini games
Bugs fixed

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir