Huawei Sağlık (Health) Apk : Son Sürüm İndir

13.0.0.320
Huawei Sağlık Apk, sağlığınızı ve sağlığınızı yönetmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır.Bu uygulama ile günlük aktivitenizi takip edebilir, kalp atış hızınızı ve kan basıncınızı izleyebilir ve hatta sağlık uzmanınızla randevu alabilirsiniz.
Buradan İndir
4.8/5 Oylar: 558,795
Güncellendi
10.11.2022
Boyut
116.42MB
Sürüm
13.0.0.320
Gereksinimler
4.4 and up
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Huawei Sağlık apk programın en son sürümü web sitemizden indirilebilirsiniz. Antrenman seanslarınız sırasında kat edilen mesafenin yanı sıra kalp atışlarımız, yakılan kalorilerimiz veya uyku kalitemiz gibi diğer biyometrik veriler de dahil olmak üzere çok çeşitli değerleri yüksek doğrulukla ölçebildikleri için, fiziksel aktivitemizi ve sağlığımızı izleyen giyilebilir cihazlar uzun zamandır popüler olmuştur.

Huawei Sağlık Apk ile aşağıda listelenen tüm özelliklere sahip olmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken uygulamayı web sitemizden indirmektir.

Huawei Sağlık apk
Huawei Sağlık apk

Huawei Sağlık Apk

Huawei health Apk, sağlığınızı ve sağlığınızı yönetmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır.Bu uygulama ile günlük aktivitenizi takip edebilir, kalp atış hızınızı ve kan basıncınızı izleyebilir ve hatta sağlık uzmanınızla randevu alabilirsiniz.

Sağlığınızı ve egzersizinizi izlemek için resmi Huawei uygulamasına aittir. Huawei Sağlık Apk uygulaması ile uyku düzeninizin, kilo geçmişinizin, günlük kalori yanığınızın ve kalp atış hızınızın kapsamlı bir kaydını tutmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Egzersiz sekmesinden tüm fiziksel aktivitelerinizi takip edebilirsiniz. Bisiklete binme, koşma veya yürüme seçeneğiniz vardır. Ek olarak, size ihtiyacınız olan ekstra motivasyonu sağlayacak uzun vadeli hedefleri dahil etmenize izin veren belirli egzersiz rejimlerini seçebilirsiniz.

Huawei Health Apk Son Sürüm

Huawei sağlık apk uygulaması sporcular için gerçekten ilginç bir uygulama ve Xiaomi MiFit ve Google Fit‘in size sunduğu özelliklere çok benzer özellikler sunuyor.

Uygulamanın ana özellikleri:

  • Huawei ve Honor tartılarını, akıllı saatleri ve fitness bilekliklerini, Suunto ve Polar kalp atış hızı monitörlerini destekler
  • Kalp atış hızını, atılan adımları ve yakılan kalorileri takip edin
  • Kan oksijen ölçümü
  • İyileştirilmesi için öneriler yayınlayarak uyku aşamalarını izleme
  • Yaklaşan fiziksel aktivitenin hatırlatılması
  • Otomatik Aktivite Tanıma ile Spor Aktivitesi Takibi
  • Bisiklet ve koşu rotaları için coğrafi verilerin kaydedilmesi
  • Bir antrenmanın tamamlanma yüzdesini ve süresini gösteren grafik
  • Kardiyo eğitimi, yağ yakma ve dayanıklılık eğitimi, koşu eğitimi planları için kurslar içerir

Adım Para Apk – Adım Para Hilesi uygulaması ile artık boşa yürümeyeceksin. Bu yazımızı da okumanızı öneririz.

Sonuç

Huawei Health APK uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan günlük spor aktivitelerinizi takip edebilirsiniz.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir