HotStar MOD APK v12.1.9 (Premium Ve VIP Kilitsiz / Disney + / Reklamsız)

2.1.0-rc5
Hotstar Premium MOD APK, Hotstar'ın tüm premium içeriğinin ücretsiz olarak kilidi açık çalışan değiştirilmiş uygulamadır. Kullanıcıların İnternet üzerinden film ve ses yayınlamasına olanak tanıyan yeni platformlar geliştirildiğinden, telekomünikasyona dahil olmak heyecan verici bir andır. Günümüzde çoğu televizyon programı, film ve web dizisi, Netflix, Hotstar, Amazon Prime, Hulu, Alt Balaji ve bir dizi başka seçenek gibi akış hizmetleri aracılığıyla doğrudan internette görülebilir. Video oynatıcı MX Player bile, büyük miktarda orijinal materyal barındıran kendi akış platformunu başlattı. Bu makalenin amacı, Hotstar akış hizmeti hakkında kapsamlı bilgi sağlamanın yanı sıra, size hiçbir ek ücret ödemeden premium Hotstar üyeliği sağlayacak Hotstar programının - Hotstar Premium MOD APK - değiştirilmiş bir sürümünü tanıtmaktır.
APK indir
4.4/5 Oylar: 1,368,407
Geliştirici
Disney
Güncellendi
11 Ekim 2021
Boyut
Cihaza göre değişir
Sürüm
2.1.0-rc5
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kullanıcıların İnternet üzerinden film ve ses yayınlamasına olanak tanıyan yeni platformlar geliştirildiğinden, telekomünikasyona dahil olmak heyecan verici bir andır. Günümüzde çoğu televizyon programı, film ve web dizisi, Netflix, Hotstar, Amazon Prime, Hulu, Alt Balaji ve bir dizi başka seçenek gibi akış hizmetleri aracılığıyla doğrudan internette görülebilir. Video oynatıcı MX Player bile, büyük miktarda orijinal materyal barındıran kendi akış platformunu başlattı. Bu makalenin amacı, Hotstar akış hizmeti hakkında kapsamlı bilgi sağlamanın yanı sıra, size hiçbir ek ücret ödemeden premium Hotstar üyeliği sağlayacak Hotstar programının – Hotstar Premium MOD APK – değiştirilmiş bir sürümünü tanıtmaktır.

Tüm video akışı hizmetleri arasındaki rekabet bu günlerde daha yoğun ve baskın hale geliyor. Her gün, her platformda devasa, teknolojik olarak gelişmiş filmler ve televizyon programları yayınlanmaktadır. Ancak, tüm bu platformların ortasında, Hotstar, diğer rakip akış hizmetlerinden daha fazla malzeme sunması nedeniyle istikrarlı bir hızla genişlemeye devam ediyor. Ayrıca, Hotstar’a dokuzdan fazla ülkede erişilebilir ve en büyük izleyici kitlesi 300 milyondan fazla Hotstar kullanıcısı olan Hindistan’dan geliyor. Hotstar’ın mevcut olduğu tüm ülkeler arasında Hindistan en büyük izleyici kitlesine sahiptir ve en büyük izleyici kitlesi Hindistan’dan gelmektedir.

Hotstar, 100 milyondan fazla indirme ile Hindistan’daki en popüler ve en güvenilir video akışı sitesidir. İster Hintçe ister başka bir dilde olsun, neredeyse tüm Hint televizyon dizilerini içerir. Ayrıca, Hotstar çok çeşitli mükemmel filmler, web dizileri, çocuk çizgi filmleri, dini programlar ve daha fazlasını sunar. Hotstar, tüm bu materyallere erişiminin yanı sıra, Hotstar’ın kendisi tarafından yayınlanan benzersiz orijinal içeriğe de erişebilir.

Walt Disney Company tarafından satın alınmasının ardından Hotstar, filmler, Marvel dizileri, Akademi Ödüllü filmler, IMDb’de en yüksek puan alan filmler ve diğer Disney animasyon filmleri dahil olmak üzere muazzam miktarda Disney İçeriği yayınlamaya başladı. Ayrıca Hotstar, kriket etkinlikleri, futbol maçları, haberler ve çeşitli diğer spor programları dahil olmak üzere tüm canlı içerik için Ultra HD canlı akış sunar.

Ancak, Hotstar’da erişilebilen materyalin çoğuna erişmek için, her yıl yüzlerce rupiye mal olacak premium veya VIP üyeliğine abone olmanız gerekir. Hotstar’ın tüm premium özelliklerine ücret ödemeden erişmenizi sağlamak için bu makalede Hotstar Premium APK uygulamasını tanıtıyoruz.

HotStar MOD APK

Hotstar

Diğer çevrimiçi video akış platformlarıyla karşılaştırıldığında, Hotstar kısa sürede çok sayıda Hintliye ulaştı. Hindistan Hotstar’ı seviyor çünkü toplam yedi farklı Hint dilinde (Bengalce, Hintçe, Kannada, Malayalam, Marathi, Tamil ve Telugu) içerik sunan bir Made in India platformu ve sürekli olarak daha fazla Hint dili ekliyor ​onun kütüphanesine. Hotstar, Star India tarafından Şubat 2015’te kuruldu ve şu an itibariyle, ilk çıkışından sadece beş yıl sonra, hizmet Hindistan’da 300 milyondan fazla aboneye ve dünya çapında milyonlarca ek kullanıcıya ulaştı. Rakamlara bakacak olursak Hotstar, Google Play Store’da 100 milyonun üzerinde indirme sayısına sahip ve 8 milyonun üzerinde olumlu yorum ile 4.1* kullanıcı puanı alarak oldukça popüler olduğunu gösteriyor.

Materyallerin yanı sıra Hotstar, daha önce Netflix’in elinde bulunan dünyanın tüm video akış hizmetleri arasında bir günde en çok görüntülenen içerik rekorunu da kırdı. 2019’da Hotstar, yalnızca 24 saatte 100 milyondan fazla içerik görüntüleme ve her dakika 555’ten fazla yeni indirme ile yeni bir rekor kırdı ve şirket için yeni bir ölçüt belirledi. Hotstar, bu düzeyde hizmet sunan ve bu süreçte kullanıcıları arasında büyük bir güven oluşturmuş olan tek Hint uygulamasıdır.

Kullanıcıların İnternet üzerinden film ve ses yayınlamasına olanak tanıyan yeni platformlar geliştirildiğinden, telekomünikasyona dahil olmak heyecan verici bir andır. Günümüzde çoğu televizyon programı, film ve web dizisi, Netflix, Hotstar, Amazon Prime, Hulu, Alt Balaji ve bir dizi başka seçenek gibi akış hizmetleri aracılığıyla doğrudan internette görülebilir. Video oynatıcı MX Player bile, büyük miktarda orijinal materyal barındıran kendi akış platformunu başlattı. Bu makalenin amacı, Hotstar akış hizmeti hakkında kapsamlı bilgi sağlamanın yanı sıra, size hiçbir ek ücret ödemeden premium Hotstar üyeliği sağlayacak Hotstar programının – Hotstar Premium MOD APK – değiştirilmiş bir sürümünü dağıtmaktır.

Tüm video akışı hizmetleri arasındaki rekabet bu günlerde daha yoğun ve baskın hale geliyor. Her gün, her platformda devasa, teknolojik olarak gelişmiş filmler ve televizyon programları yayınlanmaktadır. Ancak, tüm bu platformların ortasında, Hotstar, diğer rakip akış hizmetlerinden daha fazla malzeme sunması nedeniyle istikrarlı bir hızla genişlemeye devam ediyor. Ayrıca, Hotstar’a dokuzdan fazla ülkede erişilebilir ve en büyük izleyici kitlesi 300 milyondan fazla Hotstar kullanıcısı olan Hindistan’dan geliyor. Hotstar’ın mevcut olduğu tüm ülkeler arasında Hindistan en büyük izleyici kitlesine sahiptir ve en büyük izleyici kitlesi Hindistan’dan gelmektedir.

Bu yazımızı da okuyun: Tweakdoor APK

Hotstar Abonelik Planları

Çok sayıda Kızılderili’nin evlerinde film ve TV şovları akışı için hala kablo bağlantıları olmasına rağmen, Hotstar gibi çoğu çevrimiçi akış hizmeti aynı içeriği sağladığı için evlerde kablo bağlantılarının maliyetinde sürekli bir düşüş oldu. Esasen Hotstar, içerik kalitesi, malzeme kısıtlaması, kullanım ve diğer faktörler açısından her birinin kendi avantajları ve dezavantajları olan iki tür üyelik planı sunar. Her iki plan da fiyatları ve diğer detayları ile birlikte aşağıda gösterilmiştir.
Hotstar VIP-Disney + Hotstar VIP üyelik planı, Disney + Hotstar üyelik planlarının en uygun fiyatlı ve en çok abone olunan planıdır. 7 çok katlı gişe rekortmeni filme, özel Hotstar orijinal materyallerine, Hint televizyon programlarına ve canlı spor yayınlarına (kriket ve birinci ligler dahil) erişimin yanı sıra aşağıdakilere de erişim elde edeceksiniz: Ayrıca şovlar, filmler gibi Disney + materyalleri de var , ve çocuk programlama, ancak bu içeriği yalnızca dublajlı biçimde görüntüleyebilirsiniz.

VIP Planı yılda 399,00 INR karşılığında mevcuttur ve bunun için aylık bir seçenek yoktur.
“Premium” kelimesini duyduktan sonra, bu planın şimdiye kadar neler yapabileceğini fark etmiş olmalısınız. Sonuç olarak, premium plan, tümü mükemmel ses ve görüntü kalitesinde sunulan Hotstar uygulamasından erişilebilen eksiksiz malzeme kitaplığına erişim sağlar. Ek bir bonus olarak, Hotstar Premium aboneliği, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en yeni bölümlere ve filmlere erişmenizi sağlar. Bu programları doğrudan televizyonunuza da aktarabilir veya akıllı TV’niz varsa, içeriklerini televizyonunuzdan erişilebilen Hotstar uygulaması aracılığıyla yayınlayabilirsiniz. Bu programları doğrudan bilgisayarınıza da yayınlayabilirsiniz. Hotstar Premium hizmeti, aylık 299,00 INR veya yıllık 1499.00 INR ücret karşılığında kullanılabilir.

Hotstar Premium MOD APK

Şimdiye kadar okuduklarımıza göre, Hotstar Premium aboneliği son derece pahalı bir abonelik. Bu yazıyı, size Hotstar programının değiştirilmiş sürümünü – Hotstar Premium MOD APK – internetten indirme zahmetinden kurtarmak için oluşturduk. Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Esasen, değiştirilmiş uygulama, Hotstar uygulamasında bulunan tüm ücretli materyallere ek bir ücret ödemeden erişmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. Premium abonelikte sunulan tüm özelliklere erişim sunması nedeniyle bu özelleştirilmiş yazılım, Hotstar’ın Premium aboneliği ile aynı prensiplerde çalışır. Bu nedenle Hotstar Premium MOD APK (Değiştirilmiş Sürüm) olarak anılır. Ayrıca, bu yazılımın kullanımı, orijinal Hotstar uygulamasınınkiyle aynı olan son derece kullanıcı dostu arayüzü sayesinde oldukça basittir. Bu uygulamayı hemen indirin ve tamamen ücretsiz olan ve zaman kısıtlaması olmayan 1499.00 INR değerindeki tüm Premium özelliklerden yararlanın! Bu nedenle, Hotstar MOD APK’daki tüm gönderiyi okuduktan sonra, Hotstar uygulamasının değiştirilmiş sürümünü almak için bu yazıdaki verilen bağlantıya tıklayın.

HotStar Özellikleri

Hotstar’ın yaklaşık 300 milyon aktif kullanıcısı ve 8 milyon premium abonesi var ve bu da onu dünyanın en çok indirilen ve kullanılan OTT hizmeti haline getiriyor. Başka bir deyişle, Hotstar MOD APK’sini indirin ve aşağıda belirtilen tüm premium özellikleri elde edin.

Reklamsız

Hotstar MOD APK’nın en iyi özelliklerinden biridir, çünkü hiç kimse en sevdiği programları izlerken reklamlarla kesintiye uğramak istemez. Televizyon hizmetlerinin azalmasının ana nedeni reklamlardır. Çoğu kişi, favori içeriklerini reklamsız izlemek için TV’den cep telefonuna geçer. Hotstar Premium MOD APK ile eğlence izlerken reklamlardan rahatsız olmayacaksınız. Hotstar Premium APK’sini bugün indirin ve reklamsız içeriğin keyfini çıkarın.

Premium kilidi açık

Hotstar Premium aboneliği aylık 299,00 INR veya yıllık 1499.00 INR tutarındadır. Ancak, Hotstar Premium MOD APK’sını kullanırsanız, Hotstar Premium üyeliğine ücretsiz ve sınırsız erişime sahip olacaksınız. Hotstar Premium APK’sini indirmek, tüm Disney + programlarını HD olarak görüntülemenize ve tüm korunan malzemelerin kilidini açmanıza olanak tanır.

Spor ve canlı Yayın

Hotstar’ın ücretsiz sürümünü kullanıyorsanız, deneme özelliğinden haberdar olmalısınız. Temel olarak, CPL ve ICC Dünya Kupası gibi canlı spor etkinliklerini izlemek için her hesap için birkaç deneme saati verir. Hotstar MOD APK ile sınırsız saatlerce canlı spor ve diğer şovları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

HotStar MOD APK v12.1.9 İndir (Premium Ve VIP Kilitsiz / Disney +)

Hotstar’da yalnızca premium kullanıcılar tarafından kullanılabilen pek çok şey var. Bu nedenle, hepinize yardımcı olmak ve bu son derece pahalı üyeliği ücretsiz sağlamak için bugün size Hotstar MOD APK’sını sunuyoruz. Bu yazılımın zaten bir Hotstar premium aboneliği var, bu nedenle herhangi bir premium şovu izlemek için ödeme yapmanız gerekmeyecek. Ayrıca, bu yazılım, köklü olsun veya olmasın herhangi bir Android 4.4 akıllı telefonda iyi çalışır. O halde Hotstar Premium MOD APK’yı hemen edinin ve en sevdiğiniz bölümleri ücretsiz izleyin.

Görüntüler

Yenilikler

Han Solo made the Kessel Run in less than 12 parsecs, and we can make your streaming experience better with the tap of a button. Just update your app for the latest fixes.