Hoard Master Hile Mod APK 0.5.2 (Sınırsız para)

0.6

Hoard Master hile mod APK Sınırsız para En son sürümünü indirin ve dinamik bir IO gündelik oyununun tadını çıkarın. Yol boyunca her şeyi yemeniz ve onu paraya çevirmeniz için size meydan okuyor.
Nuevo
Apk İndir
4.1/5 Oylar: 10,701
Geliştirici
Rollic Games
Sürüm
0.6
Actualización
Aug 2, 2022
Gereksinimler
6.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Hoard Master hile mod APK Sınırsız para En son sürümünü indirin ve dinamik bir IO gündelik oyununun tadını çıkarın. Yol boyunca her şeyi yemeniz ve onu paraya çevirmeniz için size meydan okuyor.

Hoard Master Hakkında

Hoard Master mod apk

Hoard Master APK, Rollic Games‘in sıradan bir oyunudur. Oldukça iddiasız, zaman geçirmek için ideal. Oynaması basit ve bir sonraki hareketiniz için çok düşünmenize gerek yoktur.

Oyunun kontrolleri zahmetsizdir. Öğretici her şeyi açıklamak için oldukça iyi bir iş çıkardığı için bunları anlamakta zorlanmayacaksınız.

Grafikler basit ve oyunun genel estetiği renkli ve hoş. Bu oyunu oynarken sakinleştirici ve tatmin edici bir deneyim bekleyebilirsiniz.

Hoard Master APK İndir

Bu oyunun gündelik olarak sınıflandırılmasının mükemmel bir nedeni var. Sadece mekaniği veya grafikleri nedeniyle değil, aynı zamanda içeriği nedeniyle tam indirilmesi gereken bir uygulamadır.

Hoard Master APK, ilerlemek için çok fazla saat ayırmanızı gerektiren bir oyun değildir. Birkaç dakika kolayca oynayabilir ve yine de bir şeyler başarmış gibi hissedebilirsiniz.

Oyun aynı zamanda çok bağışlayıcıdır, çünkü kaybetmenin herhangi bir cezası yoktur. Her zaman tekrar deneyebilir ve puanınızı artırabilirsiniz. Eğlenceyi ve rahatlamayı temsil eder.

Oyun aynı zamanda ücretsiz oynanabilir ve bu da bir başka önemli satış noktasıdır. Her şeyin tadını çıkarmak için tek bir kuruş harcamanıza gerek yok. Mevcut tüm mikro işlemler %100 isteğe bağlıdır.

Eğlence Dolu Bir Oyun

Kara deliğin ne olduğunu biliyor musun? Uzayda yerçekimi kuvvetinin o kadar güçlü olduğu ve ışığın bile ondan kaçamadığı bir yerdir. İçine çekilen her şey sonsuza dek yok olur.

Hoard Master APK’nın oynanışı bir kara deliğinkine benzer. Önünüze ne çıkarsa onu yemeli ve paraya çevirmelisiniz. Oyun, mümkün olduğu kadar çok para toplamakla ilgilidir.

Hiçbir şey sizden güvende değil, binalar bile. Yeterince büyükseniz, onları yok edebilir ve çok miktarda para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok paran varsa o kadar iyi.

Deliğinizi Yükseltmeye Devam Edin

Oynamaya ve para kazanmaya devam ettikçe, bu parayı kara deliğinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz. Oyunda ilerlemek istiyorsanız yükseltmeler çok önemlidir.

Kara deliğinizin boyutunu artırarak daha fazla şey yemenizi sağlayabilirsiniz. Bu, yiyebildiğiniz kadar çok yemek yeme kapasitenizi artıracaktır.

Hoard Master hile mod apk

Kara deliğiniz ne kadar büyükse, o kadar çok para kazanabileceğinizi asla unutmayın. Oyun ayrıca ilerledikçe daha da zorlaşacaktır. Sadece yükseltmeye devam edin, iyi olacaksınız.

Hoard Master’ın Üstün Özellikleri

  • Oyununuzu Seviyelendirin. Yeme kapasitesi, hareket hızı ve istifleme kapasitesi de dahil olmak üzere iyileştirilecek çok şey var. Her zaman yükseltmeleri takip edin ve oyunda hızlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.
  • Basit Grafikler. Oyunun sıradan doğası, grafiklerine de yansıyor. Zorlayıcı değildir ve düşük kaliteli cihazlar bile sorunsuz çalıştırabilir. Bu basitlik, gecikmeler ve ara belleğe alma ile zaman kaybetmemenizi sağlar.
  • Yapabileceğiniz Tüm Eşyaları İstifleyin. Oyunun temel amacı, mümkün olduğu kadar çok eşyayı istiflemektir. Bencil olmalısın ve başkasının istediğin şeylere ulaşmasına izin verme. Sadece avlanmaya ve koleksiyonunuzu genişletmeye devam edin. Bu, çok para kazanmanın en kesin yoludur.
  • Az, Yıkıcı Olmayan Reklamlar. Bu oyun ücretsizdir, yani reklamlar olacaktır. Ancak bunlar çok fazla değildir ve oyununuzu bozmazlar. İsterseniz birkaç dolar harcayarak da onlardan kurtulabilirsiniz. Uygulama içi satın alımlar, öğe başına 2,99 – 4,99 ABD Doları arasındadır. 
  • Basit Oyun Mekaniği. Oynanışı anlamak kolaydır ve kontroller kolaydır. Sadece ekrana dokunun ve oynamaya başlayacaksınız. Karmaşık düğme düzenleriyle uğraşmanıza gerek yok. 
  • Renkli Ortamlar. Bu oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, parlak renkli ortamıdır. Aşamalar farklıdır ve onlara bakmaktan asla sıkılmayacaksınız. 

Hoard Master MOD APK İndir 

Bu oyun ücretsiz olsa da, isterseniz bazı uygulama içi satın alımlar yapabilirsiniz. Bunlar oyunda ilerlemek için gerekli değildir ancak ilerlemenizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Alternatif olarak, tüm özelliklere ve öğelere para harcamadan erişmenizi sağlayan Hoard Master MOD APK Android’i de indirebilirsiniz. İşte diğer özellikleri:

  • İstif Ustası MOD APK Sınırsız Para. Daha önce belirtildiği gibi, bu oyun mümkün olduğu kadar çok para biriktirmekle ilgilidir. MOD size kara deliğinizi hızlı bir şekilde yükseltmek için kullanabileceğiniz sonsuz bir nakit kaynağı sağlayacaktır.
  • Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı. Oldukça yönetilebilir oldukları için erken seviyelerden geçmek zorunda değilsiniz. MOD, istediğiniz herhangi bir seviyeden başlamanıza izin verecektir.
  • Reklamsız. Orijinal oyunda, ara sıra açılan reklamlar var. Bunlar, özellikle oyunun ortasındaysanız can sıkıcı olabilir. Hoard Master MOD APK 2022, bunları ortadan kaldırarak %100 sürükleyici bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Sonuç Olarak

Hoard Master, vakit geçirmek için oynayabileceğiniz mükemmel bir oyundur. Sırada beklerken veya işten ara verdiğiniz zamanlar için mükemmeldir. Bununla ilgili en iyi şey, oldukça bağımlılık yapması ve sizi saatlerce bağımlı hale getirmesidir.

İlerlemenizi hızlandırmak istiyorsanız, Android için her zaman Hoard Master hile MOD APK’sını indirebilirsiniz. Bu, gerçek para harcamadan tüm öğelere erişmenizi sağlayacaktır.

Yenilikler

New Levels,
New Skins,
New Environments,
Performance improvements.

Mod Özellikleri

Reklamasız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.