Hileli Block Stars APK – Android Oyun İndir (2022)

44.242

En yeni oyun dosyalarını 2022 yılında Android cihazlarınıza hemen yükleyebilir ve hileli Block Stars APK İndirmesi ile oynamaya başlayabilirsiniz. Supercell oyunu Brawl Stars için paylaşılan hileli BlockStars dosyalarıyla ilgili en güncel bilgileri size sunmaya devam edeceğiz.
Download APK
4.2/5 Votes: 22,158,509
Developer
Supercell
Updated
4 Tem 2022
Version
44.242
Requirements
4.3
Get it on
Google Play
Report this app

Description

En yeni oyun dosyalarını 2022 yılında Android cihazlarınıza hemen yükleyebilir ve hileli Block Stars APK İndirmesi ile oynamaya başlayabilirsiniz. Supercell oyunu Brawl Stars için paylaşılan hileli BlockStars dosyalarıyla ilgili en güncel bilgileri size sunmaya devam edeceğiz.

Hileli Block Stars APK

Hileli Block Stars APK İndirmesi sayesinde hileli olarak adlandırılan en son oyun dosyalarını nasıl indireceğinizi size bildiriyoruz. 2022 yılında eklenen en son sürümlerin tümünü bu sayfadan indirerek oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Asıl amacımız, aşağıda belirttiğimiz gibi APK İndir adını kullanarak yabancı kaynaklar tarafından kurulan tuzaklar hakkında sahte BlockStars araştırması yapan oyuncuları bilgilendirmektir. Oyunu app store’dan indirme ihtiyacını daha iyi anlayacaksınız.

Hileli Block Stars APK İndir
Hileli Block Stars APK İndir

Android destekli cihazlarınıza sahte Blok Yıldızları APK dosyalarını indirip yükleyebilirsiniz. 2022 yılına uygun olarak, dosyaların en son sürümü sunulmaktadır. Oyuncular aşırı sayıda Block Stars APK uzantısını indirmeye çalıştıklarından, soruna da bakmak istedik. Yönelimlerini yasallaştırmanın yasadışı yollarını arayan oyuncular için daha önce içerik ürettik. Hileli BlockStars APK İndirme konumuzda, bunlardan yeniden başlayacağız.

Oyunun hileli sürümlerini indirmek istiyorsanız, 2022 yılı için en son Block Stars APK dosyaları burada mevcuttur. Aynı zamanda, en son sürümle ve bu dosyaların sağladığı ek özelliklerle ilgili ayrıntıları paylaşmaya devam edeceğiz. Konuyla ilgili herhangi bir sorunuz veya merakınız varsa yorumlara yazmanız yeterli olacaktır.

Supercell, Rogue BlockStars APK adlı mobil aksiyon oyununun daha kolay bir varyasyonunu yarattı. Bu sürüm tartışmasız yasaldır. Oyunculara hile olarak sunulan hileli Block Stars APK oyununu indirmelerini tavsiye etmiyoruz. Aşağıda bu konuyu neden önermediğimizi okuyabilirsiniz. Konuyla ilgili yorum olarak, sahip olabileceğiniz tüm sorguları gönderebilirsiniz.

Hileli Block Stars APK Nedir?

Hileli Block Stars apk ‘sını kullanarak güçlü süper özelliklere sahip düzinelerce savaşçının kilidini açın ve yükseltin. Yıldız güçleri ve teçhizatı ile savaşçılarınıza daha da fazla güç verebilirsiniz! Eşsiz kıyafetler toplayın ve eşsizliğinizi gösterin. Brawl evreninde esrarengiz ortamlarda savaşın.

Hileli Block Stars APK Nedir?

Hileli Block Stars APK YENİ SAVAŞÇILAR AÇIN, SAVAŞÇILARINIZI YÜKSELTİN

Güçlü süper özelliklere sahip çeşit çeşit savaşçı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Images

What's new

44. GÜNCELLEME: DERİN DENİZ SAVAŞI!
Haziran - Temmuz 2022

∙ Yeni kromatik savaşçı: Otis, (Yüksek Hasar) denizin derinliklerinden geliyor!
∙ Yeni sezonluk oyun modu: Avcılar (FFA)
∙ Kulüp oyunları geliyor: Kulüp ligi ve yeni kulüp görevleri!
∙ Güç maçlarında takım arkadaşlarına savaşçı önerme olanağı!
∙ Haritalarda yenilikler, dengeleme değişiklikleri ve oyun deneyiminde iyileştirmeler

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *