Hik-Pro Connect Apk İndir

1.8.1.1
Hik-ProConnect, güvenlik sağlayıcılarının veya kurulumcularının müşteriler için hizmetleri yönetmelerine ve abonelik teklifleri aracılığıyla işlerini genişletmelerine yardımcı olan yakınsak, bulut tabanlı bir güvenlik çözümüdür. Basit ve güvenilir bir platform kullanarak müşterilerinizin sitelerinin sistem sağlık durumunu, hatta sorunları çözerek uzaktan izleyebilirsiniz. Hik-ProConnect çözümü, video, izinsiz giriş, erişim, interkom ve daha fazlasını kapsayan tamamen birleşik Hikvision cihazıyla müşteriler için güvenlik çözümlerini özelleştirmenizi sağlar. (Son kullanıcıysanız, uzaktan cihaz yönetimi için lütfen Hik-Connect APP'yi indirin.)
APK indir
4.3/5 Oylar: 5,390
Geliştirici
Hik-ProConnect
Güncellendi
September 28, 2021
Boyut
130M
Sürüm
1.8.1.1
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hik-Pro Connect apk ile, güvenlik sağlayıcılarının veya kurulumcularının müşteriler için hizmetleri yönetmelerine ve abonelik teklifleri aracılığıyla işlerini genişletmelerine yardımcı olan yakınsak, bulut tabanlı bir güvenlik çözümüdür. Basit ve güvenilir bir platform kullanarak müşterilerinizin sitelerinin sistem sağlık durumunu, hatta sorunları çözerek uzaktan izleyebilirsiniz. Hik-ProConnect çözümü, video, izinsiz giriş, erişim, interkom ve daha fazlasını kapsayan, tamamen birleşik cihazlara sahip müşteriler için güvenlik çözümlerini özelleştirmenizi sağlar. (Son kullanıcıysanız, uzaktan cihaz yönetimi için lütfen Hik-Connect APP indir.)

Hik-Connect uygulaması, Hikvision serisi DVR’ler, NVR’ler, Kameralar, Görüntülü interkom cihazları ve Güvenlik kontrol panelleri ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu uygulama ile istediğiniz zaman gerçek zamanlı gözetim videosunu izleyebilir veya evinizden, ofisinizden, atölyenizden veya başka bir yerden oynatabilirsiniz. Cihazınızın alarmı tetiklendiğinde Hik-Connect uygulamasından anında bildirim alırsnız.

Bu yazımızı da okuyun: Shadow Fight 2 Apk

Hik Connect Apk Özellikleri

Uzak Cihaz ve Sistem Yapılandırması
● Hik-ProConnect Uygulaması aracılığıyla DVR/NVR/erişim ve diğer ürünleri kurun
● Sistemi herhangi bir yerden uzaktan yapılandırın
● Son kullanıcıya sisteme sahip olması için davetiye gönderin ve izin verin
Proaktif Sistem Sağlığı İzleme
● Birden çok sitenin sistem sağlık durumunu uzaktan izleyin
● Site sorunları hakkında bildirim alın, sorunları uzaktan tanımlayın ve hatta çözün
Birleşik Güvenlik Cihazları
● Çeşitli cihazlar bir araya gelebilir ve tek bir sistem olarak birlikte çalışabilir
● Farklı olay türleri, zaman çizelgeleri ve tetiklenen eylemler için iş akışları oluşturun

Görüntüler

Yenilikler

Optimized features and user experience.