Hero Wars Hileli Mod APK (Sınırsız Para ve Altın)

1.123.009

Download APK
4.8/5 Votes: 1,493,445
Developer
NEXTERS GLOBAL LTD
Updated
29 Ekim 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
1.123.009
Requirements
5.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Hero Wars APK Hakkında

Hero Wars Mod APK en son sürümü artık mobil cihazınızda keyfini çıkarmanız için hazır. Kahraman bir ekip kurarak ve kötü güçlere karşı yüzleşerek bir efsane olun.

Hero Wars etkileyici karakterleri, ilgi çekici oynanışı ve çılgın grafikleri sayesinde mobil cihazlar için en popüler aksiyon oyunlarından biri olarak hızla öne çıkıyor. Geliştirici NEXTERS GLOBAL LTD, iki tanınmış oyun olan Throne Rush ve Island Experiment’in arkasındaki ekiple aynı kişiler olarak karşımıza çıkıyor.

Geliştiriciler, dünya çapında milyonlarca insanın bundan zevk aldığı gerçeğinin kanıtladığı gibi, Hero Wars ile kesinlikle kendilerini aştılar. Bu aksiyon dolu oyunda vahşi patronlar da dahil olmak üzere yüzlerce farklı düşman türü sizi ve kahraman ekibinizi bekliyor.

İşbirliği ve karakterlerinizi efsaneleştirmeyi seviyorsanız Hero Wars tam size göre bir aksiyon oyunu.

Bu yazımızı da okuyun: Head Head Soccer Apk

Hero Wars Hileli 

Hero Wars apk oyunun amacı, kahramanları eğiterek ve ardından düşmalara karşı savaşarak çeşitli kahramanlar geliştirmektir. Evil Lands of Dominion ülkesinde, büyük bir çatışmanın içindesiniz. Bu bölgeler üzerinde nihai hakimiyet elde etmek istiyorsanız, kötülüğün güçlerini yenmelisiniz.

Kahramanlar savaşta çağrılabilir ve kontrol edilebilir. Oyunda ilerledikçe, karakterleriniz daha güçlü hale gelecek ve muazzam miktarda hasar verebilecek kapasiteye sahip olacak. Kendinize daha dengeli bir kadro vermek için belirli karakterleri eşleştirmek, stratejinizin çok önemli bir bileşeni olacaktır çünkü her kahramanın kendi özel yeteneği vardır.

Yüzlerce diğer oyuncuyla devasa çok oyunculu PvP çatışmalarında çevrimiçi olarak savaşabilir veya kötü tahakküm krallıklarını fethetmek için bir sefere çıkabilirsiniz. Hatta devasa Rehber Savaşlarında hünerinizi sergileyebilirsiniz. Gittikçe, çeşitli ortamlarda giderek daha zor zorluklarla karşılaşacaksınız.

Hero Wars Mod APK İndir – Sınırsız Para & Altın

Bu devasa çatışmaya katılan on milyonlarca diğer oyuncuya katılın ve akranlarınız arasında efsanevi statüye yükselin. Hero Wars şu anda piyasadaki en popüler oyunlardan biridir.- iyi Oyunlar!

Images

What's new

Otherworldly powers are trying to breach the Dominion! New Chaotic hero Xe'Sha, a guest from another realm, is here. Behold her power for yourself! And let's not forget Cleaver, who became even stronger when Xe'Sha arrived, eager to cut up his enemies! Halloween The Gates of Chaos are open, and the Dominion must be defended from unearthly monsters. Assemble a party of Chaotic heroes, battle the dark cult, and celebrate victory with your friends as the spooky night arrives. May Chaos reign! Hero WARS APK ANDROID OYUN CLUB, Hero Wars Hile, Hero Wars Hile 2021, Hero Wars APK 2021, Hero Wars apk hile, Hero WARS APK Dayı, Hero Wars Hile 2020, Hero Wars Hero Fantasy MOD APK,

Video

Comments closed.