Hair Challenge Hileli Mod APK 8.0.1 (Sınırsız Elmas)

8.0.0

Download APK
4.0/5 Votes: 689,506
Developer
Rollic Games
Updated
18 Ekim 2021
Size
137M
Version
8.0.0
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Hair Challenge Apk Hakkında

Uzun saç sever misin? Hair Challenge adlı bu eğlenceli oyunda, engel yarışlarına katılarak saç renklerini değiştirebilir ve yapabildiğiniz kadar uzatabilirsiniz!   

Saçlarımız, kişiliğimizin çoğunu temsil ettiği için vücudumuzun önemli bir parçasıdır. Dahası, onları şekillendirebilir ve görünüşümüzü anında farklı hale getirebiliriz! Uzun saçlardan ve zorluklardan hoşlanıyorsanız, bugün Hair Challenge oynamayı denemelisiniz. Birçok engeli aşmak ve parkuru bitirmek için saçınızı olabildiğince uzatıp uzatamayacağınıza bakın. Burada, saç ne kadar uzun olursa, o kadar çok ödül olabilir.

Bu eğlenceli saç engeli parkuru oyunu, farklı saçları toplamanın keyfini çıkarmanızı sağlar! Burada bugün birçok engeli aşarken ve farklı renkli saçlar toplarken uzun saçlarınızı lehinize kullanacaksınız. Yol boyunca sivri uçlardan ve tehlikeli engellerden kaçının ve bugün süslü bir yürüyüşün tadını çıkarın! Saçınız ne kadar uzunsa, puanınız o kadar iyi olur. Bugün çok sayıda elmas ve ödül almak için yüksek puanınızı geçebilir misiniz?

Saçınızı Uzun Yapın

Saçını uzatmayı seven biriysen, pek çok insan gibisin. Günümüz dünyasında saçlarınızı uzatmak için yapabileceğiniz pek çok şey var. Aloe vera, farklı saç ürünleri uygulayabilir ve zamanla uzamasına izin verebilirsiniz. Uzun bir saçla çok fazla saç stili ve saç rengi yapabilir ve onu birçok inanılmaz ayakkabı ve elbise ile eşleştirebiliriz. Bu yüzden uzun saçlara sahip olmak kişiliğimizi göstermenin harika bir yoludur.

Hair Challenge’da, jilet gibi keskin bıçaklarla dolu engelli parkurlarda yürümenizi sağlayan saç merkezli bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz! Saçınızın kesilmemesi için bu nesnelerden mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Ancak, saç uzunluğunuzu artıran kursların her yerinde farklı tüyler de alabilirsiniz. Sonunda daha yüksek puan alabilmeniz için bu tüyler çok önemlidir! Saç ne kadar uzun olursa, alabileceğiniz ödüller o kadar yüksek olur.

Bugün farklı seviyelerde farklı saç renkleri ve stillerinin keyfini çıkarın. Ayrıca saç boyaları, karakterler ve saç aksesuarlarını da toplayabilirsiniz.

Hair Challenge Özellikleri

Saçlarını uzatmayı seviyor musun? Hair Challenge’da farklı saç ve engellerin tadını çıkaracaksınız.

İnanılmaz engelli parkurlar – Saçınızın uzun olmasını mı istiyorsunuz yoksa zaten bir saçınız var mı? Saçlarımız, vücudumuzun en tanınabilir ve özelleştirilebilir kısımlarından biri olduğu için vücudumuzun önemli bir parçasıdır. Her saç modelini ve saç rengini yapabiliyoruz ve istediğimiz boyda yapabiliyoruz. Ama saçla ilgili bir oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman şimdi Hair Challenge oynamalısınız. Rollic Games’ten bir oyun, burada saçlarınızı anında uzatmanın ve engellerden kaçınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyunun temeli basittir, tehlikeli engelli parkurlarda yürürken saçınızı uzatabilmeniz yeterlidir. Bugün saçınızı tehdit eden her şekil ve boyutta dönen bıçaklar var! Tüm bunlardan kaçınmalısınız, böylece kırmızı halıda yürüyebilir ve saçınızın uzunluğuna göre ödüller kazanabilirsiniz. Birçok karakterin, aksesuarın ve elbisenin kilidini açabileceğiniz eğlenceli bir oyunun tadını bugün çıkarın.

Eğlenceli engeller – Hair Challenge’da tehlikeli ve keskin nesnelerle dolu birçok inanılmaz engelli parkurdan geçeceksiniz. Saçınızı bir anda kesebilecek döner bıçaklar, testereler ve birçok tehlikeli olanlar var. Yüksek puan alabilmek için saç uzunluğunu korurken bitiş çizgisini geçmelisiniz. Ama merak etmeyin, yol boyunca daha sonra mevcut saçınıza eklenecek saçları toplayabilirsiniz! Pembe, kahverengi, mavi ve daha pek çok farklı renk mevcuttur.

Saçınızı uzatın – Bu oyun, engelli parkurlar boyunca dağılmış saçları toplamanıza izin verir! Ne kadar çok saç alırsanız, saçınız o kadar uzun olur. Ancak bıçaklardan geçerken kısalabilir. Uzunluğu korumanız ve mümkün olduğunca uzatmanız gerekir.

Saç boyalarının, karakterlerin ve aksesuarların kilidini açın – Hair Challenge, bugün birçok saç rengi ve stilinin kilidini açmanıza da olanak tanır. Ayrıca eğlenceli şeyler yaşayabilmeniz için kilidini açıp kullanabileceğiniz birçok karakter var. Ayrıca sevimli saç bantları ve daha pek çok aksesuarın kilidini açmanıza izin verilir. Bu oyun, sertifikalı saç bağımlıları için tüm bu saç güzelliklerinin tadını çıkarmanızı sağlar!

Keyifli 3D grafikler – Bugün gerçekçi görünen engellerle tehlikeli engellerin üzerinden yürümenin keyfini çıkarın. Saç modelleri ve renkleri de harika!

Hair Challenge Mod APK İndir – En son sürüm

Farklı bir yarış oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız Hair Challenge apk uygulamasını deneyin! Saçlarını şimdi uzat.

Images

What's new

Bu güncellemedekiler: - Daha önce görmediğin saç şekilleri - Yepyeni arka planlar - Acayip güzel müzik - Güzel yeni karakterler, saçlar ve aksesuarlar Yeni seviyeler geliyor! Oyununu güncellemeyi unutma! Hair Challenge hoşuna gidiyor mu? Bir değerlendirme yap :)

Comments closed.