Guns of Boom Hile Mod Apk

24.0.206

Gods of Boom hile (daha önce Guns of Boom olarak biliniyordu), karşılıklı iki takımın farklı ortamlarda yarıştığı multiplayer  nişancı oyunudur. Rahat hareket tarzı ve grafikler, Team Fortress 2 ve Overwatch gibi harika gözüken Online Shooter oyunudur. Oyunda kontrol sistemi Guns of Boom'un en güçlü özelliklerinden biridir. Sol sanal çubukla, karakterlerinizi ortamda özgürce hareket ettirebilirsiniz ;sağdaki ile hedef alabilirsiniz Ateş etmek için hiçbir şey yapmanıza gerek yok; düşman görünür olduğu ve silahınızın menzilinde olduğu sürece, otomatik olarak ateş edeceksiniz.
Download APK
4.0/5 Votes: 1,860,072
Developer
Game Insight
Updated
May 5, 2021
Size
1.1G
Version
24.0.206
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Guns of Boom Hile Mod Apk -Gods of Boom (daha önce Guns of Boom olarak biliniyordu), karşılıklı iki takımın farklı ortamlarda yarıştığı multiplayer  nişancı oyunudur. Rahat hareket tarzı ve grafikler, Team Fortress 2 ve Overwatch gibi harika gözüken Online Shooter oyunudur.

Oyunda kontrol sistemi Guns of Boom‘un en güçlü özelliklerinden biridir. Sol sanal çubukla, karakterlerinizi ortamda özgürce hareket ettirebilirsiniz ;sağdaki ile hedef alabilirsiniz Ateş etmek için hiçbir şey yapmanıza gerek yok; düşman görünür olduğu ve silahınızın menzilinde olduğu sürece, otomatik olarak ateş edeceksiniz.

Guns of Boom Mod Apk

Oynarken deneyim kazanarak yeni içeriklerin kilidini açabilirsiniz. Oyunda Silahlar en ilgi çekici olanıdır, ancak avatarınızı özelleştirmek için yeni karakter görünümleri de alabilirsiniz. Oyunda değişik silah ve karakter görünümlerine sahip olabilirsin.

Guns of Boom hile, muhteşem dokunmatik ekran kontrolleri ve çarpıcı grafikleri ile fantastik bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. İyi bir atış oyunundan hoşlanan ve biraz dostça rekabetten hoşlanan biri için harika bir oyun.

Images

What's new

Update 24.0 — GOB Classic is back
- Guns of Boom is back along with the famous name
- 4 guns at your disposal again. Just add 2 more weapons to any loadout
- Battle Coins now transfer between seasons
- Seasons are longer now - during 60 days get access to 3 Battle Fairs, each featuring more rewards
- Featured Mode - play one of the iconic game modes, guaranteed
- Balance changes for Chopper, Exorcist, Undying and other items

Stay tuned for more, we’re just getting started!

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *