Gta Vice City Apk İndir 2024

1.09
  • Ödeme
GTA Vice City apk Google Play Store'da en dikkat çekici Android oyunudur ve Rockstar Games tarafından yaratılmıştır. Oyunun PC'de piyasaya sürülmesinin 10. yıldönümünde Rockstar Games, Android cihazlarda GTA Vice City'yi de piyasaya sürdü. Her oyuncunun trafik ışıkları, helikopterler, araçlar ve motosikletler gibi gerçek hayattaki nesneler gibi görünecek şekilde tasarlandı.
APK indir
4.2/5 Oylar: 173,187
Geliştirici
Rockstar Games
Güncellendi
February 6, 2019
Boyut
7.3M
Sürüm
1.09
Gereksinimler
7.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gta Vice City Apk

GTA Vice City apk 2024 Google Play Store’da en dikkat çekici Android oyunudur ve Rockstar Games tarafından yaratılmıştır. Oyunun PC’de piyasaya sürülmesinin 10. yıldönümünde Rockstar Games, Android cihazlarda GTA Vice City’yi de piyasaya sürdü. Her oyuncunun trafik ışıkları, helikopterler, araçlar ve motosikletler gibi gerçek hayattaki nesneler gibi görünecek şekilde tasarlandı.

Gta Vice City Apk

Vice City’de yaşayan insanlar gerçek hayattaki insanlara benziyor ve bu 3D grafikler bu karakter için iyi optimize edilmiş. Bu yüksek grafikli aksiyon oyununu Android’de başlatan yayıncı ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Görselliği yüksek oyunların çoğu yalnızca PC için mevcut olduğundan, bu yayıncı büyük oyunları Android’e başlatmak için ilk adımını değiştirdi. Bu oyunu cep telefonunuzdan oynadığınızda tekrar GTA Vice City oynamak isteyeceksiniz.

GTA Vice City’nin oyun hikayesi

980’lere geri gideceksiniz ve şehir oynamak Amerikan ülke tabanlıdır. GTA Vice City MOD APK’daki en ünlü yer Miami’dir ve o yerde daha fazla görev mevcuttur. O dönemde her yerde uyuşturucu ticareti, rüşvet, suç ve birçok yasadışı iş yapılıyordu.

Ana karakter Tommy Vercetti, uyuşturucu anlaşmasının başarısız olması nedeniyle tutuklandı. Şimdi hapisten kaçtı ve polis Tommy Vercetti’yi 24 saatte buldu. Tommy’nin hapse girmesinin nedeni, müşteriye uyuşturucu satarken ve bazı üçüncü şahıslar geldiğinde, polis tarafından yakalandı. Şimdi Tommy, uyuşturucuları müşterilere satmak için yeni ve güvenilir bir büyük çete kurmayı planlıyor.

Oyun yayıncısı bu harika oyunu yapmayı mükemmel bir şekilde planladı çünkü her yayıncı oyunu belirli bir kategori stiliyle yaptı. Örneğin, kategoriler dövüş, yarış, aksiyon, rol yapma vb. Ancak bu yayıncılar, tüm türleri bir arada içeren bu GTA Vice City apk uygulamasını piyasaya sürüyor. Oyunun başında mevcut mafya lideri ile konuşmaya gidiyorsunuz. Sonra sana bir iş verecek.

Her yere koşabilir ve bir araç kullanabilirsiniz. Kimse senin karakterini kısıtlayamaz. Yol kenarında en pahalı arabaları görüyor ve pahalı arabalarla her yere gidiyorsunuz. Her zaman ve her alanda insanlar kaldırımda yürüyebilir ve koşabilir. Yani her yerde insanları ve güzel kızları görebilirsiniz. Oyuncu şehri keşfetmeye odaklanır, oyuncuyu oynamak oyundan hızla sıkılır. Yani GTA Vice City APK size benzersiz ve heyecan verici görevler veriyor. Her görev çok farklıydı ve görevi tamamlamak kolay değildi. Görevler tamamlanana kadar oyundan asla sıkılmayacaksınız.

Görevleri tamamlarken yaşanan sorunlar

GTA Vice City APK, açık şehri keşfetmek için ücretsizdir. Bir suçlu olmak istiyorsanız, tamamlamanız ve birçok sorunla yüzleşmeniz gerekiyor. Örneğin, belirli bir konumdan bir görev sağlanır. Bir görev için çalışmaya başladığınızda polis her yerde sizi bulmaya çalışacaktır. Polis sizi GTA Vice City’den gördüğünde, polis yıldızınızı ekledi. Polis sisteminde en fazla beş yıldız mevcuttur.

Bir yıldızı doldurduğunuzda, bir polis arabası sizi kovalayacak. Polisten kaçarsan o yıldızlar otomatik olarak azalırdı. Bu yüzden lütfen polisten uzak durun ve yıldızlarınız beş, sizi bulup öldürmeyi planlıyorlar. Bazı görevler, polis ateş etme noktasına geldikleri atış sesini duyduğunda ateş etmeyi içerir. Herhangi bir sorunla yüzleşmeye hazır olsaydın en iyisi olurdu.

Bazen üçüncü taraf mafya çeteleri görevleri tamamlarken sizi öldürmeye çalışır. Elinde silahlarla gelip seni vurmaya çalışacaklar. Sadece yüz vuruş puanınız var, bu yüzden düşmanlara karşı dikkatli olun. GTA Vice City APK‘dan üçüncü kısım mafyalar ve polisler sadece sizin için düşmandır. Evet, çünkü siz mevcut görevleri tamamlarken araya girdiler. Polisleri öldürmeyin; aksi takdirde, bir ve daha fazla yıldızı daha hızlı alırsınız. Birçok gizli senaryo işlevseldir ve teknede bazı işlemler görünür.

GTA Vice City

Farklı silah türleri

Oyuncunun silahları ustaca kullanmayı bilmesi gerekir. GTA Vice City APK’da birçok farklı silah türü mevcuttur. Bu nedenle, oyuncu tanınmalı ve oyundaki silahları ustalıkla kullanmalıdır. Birçok silah mevcuttur, ancak bunları satın almak için çok paraya ihtiyaç vardır.

Paranız olduğunda, mevcut tüm silah çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bazı görevler, yeri yok etmek veya mafyayı yenmek için silahlara ihtiyaç duyar. Ayrıca, bazı tanker görevleri yüksek hasar veren bir silaha ihtiyaç duyar. Görevi daha kolay tamamlamaya hazır olun.

Storytel Ücretsiz İndir – Premium Apk yazımız ilginizi çekebilir.

Yüzlerce araç

GTA Vice City APK’da asla araç satın almanıza gerek kalmaz. Silahları sadece para kullanarak satın almanız gerekir. GTA Vice City’den tüm arabalar ve pahalı arabalar yol kenarında çalışır. Aracın yakınına gidin ve aracı çelikleştirmek için enter’a tıklayın. Bazı araçlar park alanında veya binanın yakınında kalır. Bunları sürmek ücretsizdir ve sürmek için asla izne ihtiyacınız yoktur. GTA Vice City araçlarının kullanımı çok çeşitlidir. Grand theft Auto’daki tüm bölgelere seyahat etmek için mevcut tüm araçları kullanın.

Gta Vice City Apk İndir

Gta Vice City Apk İndir uygulaması Rockstar Games, yüksek kaliteli 3D grafiklerle GTA Vice City APK uygulamasını hazırladı. Oyunda mevcut olan her şey son derece gerçekçi. Oyunun sonuna kadar kendinizi filmin içinde gibi hissediyorsunuz. Oyun içi senaryolar Android kullanıcıları için iyi optimize edilmiştir. Yani oyun oynarken kalite hiç düşmedi. Araçlar, binalar, silahlar, yollar ve daha pek çok şeyi görmek gerçekten etkileyici. Grafik oyun sever, oyunu asla kaçırmayın.

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

General bug fixes and improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir