Grid Autosport APK Mod 1.9.2RC4

1.9.1RC3
  • Ödeme
Grid Autosport APK Mod  yüksek hızlı bir deneyim getirmeyi vaat eden çok yeni bir yarış oyunu. GRID Autosport Android oyun club  ile 2022'deki en dramatik ve hızlı araba yarışlarını oynamak için Hileli pc.com adresinden APK sürümünü indirin.
APK indir
4.4/5 Oylar: 21,230
Geliştirici
Feral Interactive
Güncellendi
October 7, 2021
Boyut
74M
Sürüm
1.9.1RC3
Gereksinimler
9 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Grid Autosport APK Mod  yüksek hızlı bir deneyim getirmeyi vaat eden çok yeni bir yarış oyunu. GRID Autosport Android oyun club  ile 2022’deki en dramatik ve hızlı araba yarışlarını oynamak için Hileli pc.com adresinden APK sürümünü indirin.

GRID Autosport Hakkında

GRID Autosport – Cep telefonlarını için sonsuz yarış oyunu

GRID yarış oyunu serisi uzun zaman önce piyasaya sürüldü ve PC, Xbox, Konsol veya en son mobil platformlarda birçok farklı oyuna uyarlandı. GRID Autosport, Google Play’in yanı sıra App Store’da resmi olarak mevcuttur, bu nedenle hız tutkunu olan oyuncular için gerçekten harika bir seçimdir. Burada oyuncular son derece yoğun yarışlara girecek ve dünyadaki diğer rakiplerle doğrudan rekabet edecek.

GRID Autosport nasıl oynanır

GRID Autosport apk mod indir ile, sezonlara bölünmüş turnuvalarla Kariyer modu aracılığıyla oyuncuları kendi kariyerlerini oluşturmaya başlamaları için gerçek bir yarışçı haline getirecek. Oyuncular, başarılar kazanmak ve deneyim puanları kazanmak için çeşitli yarış takımlarında ve sponsorlarda rekabet etmelidir. Çekici Kariyer bölümü, oyuncular ayrıca çevrimiçi oyun modu aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki diğer sürücülerle turnuvalara katılabilirler.

Kontrol sistemi

Oyunun kontrol yöntemi, günümüz oyun piyasasındaki diğer oyunlara göre çok fazla değişikliğe sahip olmayacak. Bu yüzden bu konuya çok fazla değinmeyeceğiz. Ayrıca oyuncular, deneyim sırasında birçok farklı bakış açısını değiştirebilir. 

GRID Autosport APK hile

GRID Autosport apk hile son derece çeşitli bir araç sistemi sunar. Ek olarak, oyuncular mükemmel yedek parçalar ve yükseltmelerle yarış arabalarını içeriden dışarıya yükseltebilir ve özelleştirebilir. Bu nedenle, sevdiğiniz bir arabayı kolayca bulabilir ve istediğiniz tarza en uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

GRID Autosport apk uygulamasını mobil cihaza indirmek için çok fazla boş belleğe sahip olmanız gerekiyor çünkü bu oyun mobil sürüm için 4GB’tan ve PC sürümü için 18GB’tan fazla. Cihazınızın güçlü bir konfigürasyona sahip olduğundan emin olmalısınız. Oyunu sorunsuz ve gecikmesiz deneyimleyebilmek için 4 GB’den fazla boş belleğin olması gerekir.

GRID Autosport Apk Nasıl Kurulur

Adım 1: Yazımız içerisinde bulunan APK ve OBB dosyalarını indirmeniz gerekiyor.

Adım 2: “com.feralinteractive.gridas.zip” OBB dosyasını Android / Obb kategorisine sürükleyerek kurun.

Adım 3: OBB data dosyasının kurulumunu tamamladıktan sonra, oyunu başlatmak için GRID Autosport APK dosyasını yüklemeniz yeterlidir.

Android için GRID Autosport APK İndir

Oyun pazarında uzun yıllar geçirdikten sonra GRID Autosport hala en iyi yarış oyunlarından biri olarak gururla duruyor. Bu oyun, yüksek kaliteli bir grafik platformuyla birlikte birçok olağanüstü özelliğe sahiptir. Her yarışta, dünya çapında yetenekli oyuncularla karşılaşacaksınız. GRID Autosport apk indir ile zorlu yarışların sıcaklığını hissetmeye hazır mısınız?

Görüntüler

Yenilikler

• Adds a new Arrow Touch Pro control option
• Adds a new Throttle Slider option for controlling acceleration
• Adds support for the following gamepads: Xbox Series X|S, PlayStation DualSense
• Adds rumble support
• Adds a master volume option to the audio settings
• Fixes a number of minor issues

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir