Grand Truck Simulator 2 Apk Para Ehliyet Hilesi

1.0.28n

Grand Truck Simulator serisinin ikinci oyunu olan Grand Truck Simulator 2 apk, size büyük bir kamyonu nasıl sürüp bakımını yapacağınızı öğretir.
Download APK
4.3/5 Votes: 227,936
Developer
Pulsar GameSoft
Updated
September 19, 2020
Size
123M
Version
1.0.28n
Requirements
4.3 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Grand Truck Simulator 2 Apk

Grand Truck Simulator serisinin ikinci oyunu olan Grand Truck Simulator 2 apk, size büyük bir kamyonu nasıl sürüp bakımını yapacağınızı öğretir. Bu sefer, sadece araba sürmekle kalmayacak, aynı zamanda bu otoyol canavarını da onaracak ve bakımını yapacaksınız. Kamyonları seviyorsanız, bu oyundan keyif alacaksınız çünkü her seviyede ilerledikçe onlar hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz.

Grand Truck Simulator 2 Apk Para Ehliyet Hilesi

Grand Truck Simulator 2 Apk Para Hilesi, her biri size yeni bir şeyler öğretecek birkaç bölüme ayrılmıştır. Her şeyden önce, kamyonu nasıl çalıştıracağınızı ve her bir kontrol paneli sembolünün ne anlama geldiğini öğreneceksiniz. Kamyonunuza ne zaman benzin dolduracağınızı, her bir bileşeni nasıl kontrol edeceğinizi ve oyunda ilerledikçe bunları nasıl yöneteceğinizi veya tamir edeceğinizi öğreneceksiniz. Sitemiz üzeriden Grand Truck Simulator 2 Apk Para Hilesi apk dosyasını indirebilirsiniz.

Bu oyunda birçok seçenek var: Haritaları açabilir, GPS’i kullanabilir ve iyi durumda olduğundan emin olmak için aracınızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca lastikleri ve tekerlekleri inceleyecek, yağı ve soğutucuyu değiştirecek ve diğer bakımları yapacaksınız. Her yeni dersle, kamyonlar hakkında bilinmesi gereken her şeyi ve seviyeleri nasıl geçeceğinizi öğreneceksiniz.

Grand Truck Simulator 2 apk son Sürüm

Grand Truck Simulator 2 apk ‘nin bir başka harika özelliği de canavar kamyonunuzu çeşitli otoyollarda ve arazide kullanma yeteneğidir. Eşsiz oyun Grand Truck Simulator 2‘de, herhangi bir eğri veya eğimi nasıl kullanacağınızı öğrenirken eğlenin ve kamyonunuzu her türlü hava koşulunda kontrol altında tutun. Grand Truck Simulator 2 apk son Sürüm apk dosyaları için sitemizde arama yapabilirisiniz.

[xyz-ips snippet=”2kelime”]

Images

What's new

Grand Truck Simulator serisinin ikinci oyunu olan Grand Truck Simulator 2 apk, size büyük bir kamyonu nasıl sürüp bakımını yapacağınızı öğretir.

 

grand truck simulator 2 apk dayı,
grand truck simulator 2 apk oyun indir club,
grand truck simulator 2 apk happymod,
grand truck simulator 2 apk ios,
grand truck simulator 2 apk para hilesi,
grand truck simulator 2 apk android,
Grand Truck Simulator 2 apk son Sürüm,
Grand Truck Simulator 2 APK -- PARA hilesi
Grand Truck Simulator 2 apk hile,
Grand Truck Simulator 2 apk ehliyet hilesi,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *