Grand Theft Auto V Mobile Apk Download

5.0.21
GTA 5'te amaç en çok paraya, en iyi araçlara ve en iyi eve sahip olmaktır. Ve bunu, hedefleri tamamlayarak ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla çevrimiçi etkileşim kurarak yaparsınız. Bu oyunda araçları çalabilir, işletmeleri soyabilir ve diğer oyuncuları çevrimiçi olarak öldürebilirsiniz.Grand Theft Auto V, dünyanın en popüler ve ünlü video oyunu serilerinden birinin en yeni bölümüdür. GTAV: The Manual is the official manual app for Grand Theft Auto V. Contains over 100 pages covering everything from Game Controls, and Features to a tour through the local neighborhoods and activities across Los Santos and Blaine County - plus a special interactive version of the game map to zoom in and explore.
APK indir
4.0/5 Oylar: 326,583
Geliştirici
Rockstar Games
Güncellendi
26 Mart 2021
Boyut
204M
Sürüm
5.0.21
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

GTA 5’te amaç en çok paraya, en iyi araçlara ve en iyi eve sahip olmaktır. Ve bunu, hedefleri tamamlayarak ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla çevrimiçi etkileşim kurarak yaparsınız. Bu oyunda araçları çalabilir, işletmeleri soyabilir ve diğer oyuncuları çevrimiçi olarak öldürebilirsiniz.

Grand Theft Auto V, dünyanın en popüler ve ünlü video oyunu serilerinden birinin en yeni bölümüdür.

GTA 5 Özellikleri

GTA 5 haritaları: GTA 5 haritası, GTA 4 ve Red Dead Redemption haritaları ile birleştiğinde, GTA 5 haritası gerçekten daha büyüktür. Bu devasa haritadaki tüm araçlar ve muhteşem manzaralar, mükemmel bir Xbox 360 ve PS3 kurulumunu gerektiriyor.

Kapsamlı uçak seçimi: Bu, GTA’nın oyuncuların bir uçak uçurmasını ilk kez sağlayamamasına rağmen, oyuncular bu sürümde çok geniş bir uçak ve helikopter yelpazesi keşfedecekler. GTA 5’te askeri siteler de dahil olmak üzere çok oyunculu alanda çeşitli uçakların oyun videosunda tanık oluyoruz.

GTA 5’te kendi tekniklerinizi, ekibinizi ve stratejilerinizi seçebilirsiniz!

Paranızı otomobilleri ve kıyafetleri kişiselleştirmeye harcayın!

GTA 5’in birçok özelleştirile bilirlik olanağı var. Paranızı kıyafetlere ve araçlara harcamak için birçok heyecan verici yöntem GTA V’e eklendi. Kullanıcılar oyundaki tekerlekleri, boyaları ve daha fazlasını değiştirebilecek ve ayrıca benzersiz bir görünüm için çeşitli kıyafetler arasından seçim yapabilecekler. Artık bir takım elbise ve bir pantolonun ortasında yakalanmak yok!

Oyuncuları hikaye boyunca ilerlemek için belirli eylemlerle sınırlayan GTA 4 gibi birçok açık dünya oyununun aksine, GTA 5 oyuncuları görevleri nasıl çekeceklerini ve kendi planlarını nasıl oluşturacaklarını seçmekte özgür olacaklar.

Tenis, golf ve bisiklet gibi diğer oyunlar GTA V’de mevcut! Bir tenis kortuna veya golf sahasına gidin ve oyunun vahşetinden uzaklaşmak ve GTA 5’in şiddet içermeyen yönlerinin keyfini çıkarmak istiyorsanız rahatlayın. İki mini oyun, kullanıcıların oyundan çıkmadan Virtual Tennis ve Tiger Woods’u onarmasına izin verecek.

GTA 5 android oyununu bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız gameloop uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

Görüntüler

Yenilikler

General bug fixes and improvements

2 yorum "Grand Theft Auto V Mobile Apk Download"

  1. Serkan diyorki:

    Bu oyun muhteşem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir