Grand Survival Hileli Mod APK 2.3.6 (Sınırsız Para)

2.3.1
Grand Survival is one of the most exciting survival games you have ever seen!
APK indir
4.1/5 Oylar: 6,641
Geliştirici
supermetacore
Güncellendi
22 Ekim 2021
Boyut
157M
Sürüm
2.3.1
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Grand Survival Hileli Mod APK (Sınısrsız Para) oynarken bir sal ile bir adada mahsur kaldığınız benzersiz bir hayatta kalma oyununun tadını çıkarın. Bu durumdan hemen bir çıkış yolu bulmalısın!

Doğal dünyanın manzaralarını ve seslerini çekerken, kesinlikle çarpıcı bir şeyle karşılaşacaksınız. Mahsur kalmak oyunda normal bir olaydır ama yardım saatlerce uzakta olduğunda ne olur? Şu anda çok çeşitli oyunculara hitap eden çok sayıda hayatta kalma oyunu var.

Nihai deneyim için, Grand Survival dikkate alınması gereken tek oyundur. Bu oyunu oynarken amaç okyanusun ortasındaki bir adada tek başına hayatta kalmaktır.

Grand Survival APK Hakkında

Supermetacore tarafından geliştirilen ve yayınlanan bu oyun, oyunculardan canlı çıkmalarını istiyor, ancak önce dayanmanız gerekiyor. Yiyecek, su ve yaşanacak bir yer gibi ihtiyaçları göz önünde bulundurmanız gerekecek.

Ondan sonra, diğer adaları keşfederek, kaynak toplayarak, yiyecek bularak ve salınızı geliştirerek bu çıkmazdan kurtulmaya odaklanabilirsiniz. Burada çok sayıda ölümcül yaratık, zombi ve hatta köpekbalıkları var, bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Taşınmaktan kaçınmak için hava durumuna da dikkat etmelisiniz!

Gerçek Bir Hayatta Kalma Oyunu

Bu oyunda yemek, barınma ve iş bularak para kazanma gibi şeyleri düşünmeniz gerekecek. Yine de bu, ıssız bir adada ya da okyanusun ortasında çok az hayatta kalma umuduyla mahsur kalmaktan çok daha basit!

Bu nedenle, bugün oyuncuları cesaretlerini test etmeye ve hayatta kalıp kalamayacaklarını görmeye teşvik eden çok sayıda oyun var. Bu tür bir oyun, oyunculara düşmanca bir ortamda cesaretlerini test etme fırsatı verir.

Yeni bir oyun denemek istiyorsanız, Grand Survival’ı hemen şimdi deneyebilirsiniz. Bu oyunda birincil amacınız hayatta kalmak, ancak yiyecek ve uyuyacak bir yer bulmak gibi temel bilgilerle başlayalım. Başlamak için suda biraz balık yakalamanız veya farklı adalarda malzeme toplamanız gerekecek.

Çoğunlukla, bu alanda çok çeşitli faydalı malzemeler bulacaksınız. Bununla birlikte, mutant yaratıkları da gözetlemeniz avantajlı olacaktır. Peşinden geliyorlar!

Zed köpekbalıkları, mutasyona uğramış yengeçler ve daha fazlası sizi bekliyor! Bugün, çeşitli adaların gizemlerini öğrenin ve harika bir hayatta kalma oyunu oynarken eğlenin!

Grand Survival Mod APK İndir – En son sürüm

Hayatta kalma oyunları size çok şey öğretebilir. Bu nedenle mevcut popülerlikleri ve Grand Survival’ı deneyerek yeni bir hava soluyabilirsiniz!

Okyanusta hayatta kal- Okyanuslarda gizlenen güvenliğimize yönelik birçok tehdit var. Neyse ki arazi ve birçok engel bizi güvende tuttu ve her şehirde başarılı olmamızı sağladı. Aniden bir adada veya okyanusun ortasında, hiçbir yiyecek veya su elde edemeden mahsur kalsanız nasıl bir bedel ödersiniz?

Hayatta kalmak için birkaç adayı keşfetmenizi sağladığı için Grand Survival’ı seveceksiniz. Ancak, içinde bulunduğunuz ortamın tehlikeli yapısı nedeniyle dikkatli olmalısınız.

Burada bir sal inşa etmeye başlamadan önce yiyecek ve barınma gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekecek. Daha sonra çeşitli adalardan topladığınız malzemeleri salınızın savunmasını geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Bu alanda bulabileceğiniz sayısız eşya arasında kereste, golf sopaları, yiyecek, plastik, yapraklar ve birçok metal türü bulunmaktadır. Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için zombi köpekbalıkları, zombiler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli yaratıklarla savaşın!

Grand Survival Hileli APK İndir (Sınırsız Para)

Köpekbalığı istilasına uğramış bir oyunda başarılı olmak istiyorsanız Grand Survival hileli mod apk dosyasını hemen indirin! Yeteneklerini göster ve zombileri ele geçir.

Görüntüler

Yenilikler

Hello Survivors! We have a new update for you! We've worked on the balance in this update, but something very cool is waiting for you very soon! Thanks for waiting and staying with us!