Good Girl Bad Girl APK Mod 1.0.67 (Sınırsız Para)

1.0.55

Good Girl Bad Girl Apk, ücretsiz indirilebilen bir Android uygulamasıdır. Oyun, oyunculara ahlaki bir ikilemde karar vermeleri için meydan okumak üzere tasarlanmıştır. Oyunda çeşitli ahlaki seçimler ve alınan kararlara göre ödüller kazanma yeteneği bulunuyor. Oyuncular iyi ile kötü arasında ve bu kararların sonuçları arasında karar vermelidir. Oyunda ayrıca bir liderlik tablosu ve diğer oyunculara karşı rekabet etme yeteneği de bulunuyor. Uygulama Hileli Pc üzerinden indirilebilir.
APK indir
4.0/5 Oylar: 27,698
Geliştirici
MOONEE PUBLISHING LTD
Güncellendi
Jul 24, 2022
Sürüm
1.0.55
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Good Girl Bad Girl APK ile sunulan heyecan verici engel oyunundan etkileneceksiniz. Çeşitli kahraman görünümlerinin kilidini açın, iyi işler yapın ve kazanın! Sitemizi takip ederek, Android oyunları ve hileli uygulamaların en güncel sürümlerini indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Good Girl Bad Girl Apk Hakkında

Engel oyunlarını seviyorsanız, Moonee Publishing Ltd’,nin Good Girl Bad Girl online oyununu hemen indirin. Bu, kötü ve iyi arasında en iyi seçimi yapmanız gereken harika bir koşucu oyunudur. Eşyaları toplamanızı ve farklı karakterlerle etkileşime geçmenizi, ayrıca engellerden kaçmanızı ve sizi cennete götürecek büyük kapıya ulaşmanızı gerektiren bu sıradan oyunun tadını çıkarın.

Good Girl Bad Girl Mod APK
Good Girl Bad Girl Mod APK

Good Girl Bad Girl apk, bağımlılık yapan ve eğlenceli bir koşucu oyunuyla yaratılmıştır. Burada kötülük ve iyilik teması eğlenceli bir şekilde işlenir. Katılımcı, güzel bir kıza tüm parkuru aşması ve iyi bir kız olarak bitiş çizgisine ulaşması için yardım etmelidir. Pist boyunca çeşitli engeller, zorlu yaşam durumlarına katlanmak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Oyuncu her zaman önemli kararlar vermelidir. Kahramanın iyi ya da kötü olması size bağlı!

Engelleri Aş ve Daima İyilik Yap!

Engel oyunları, oyun dünyasını kasıp kavurdu. Hızlı karar verme ve doğruluk için zihni oynamak ve kışkırtmak ilginçtir. Özellikle oyun ortamında meydana gelen her şeyde de hevesli olmanız gerekir. Bu oyunlar aynı zamanda sadece karakteri hareket ettirmenizi ve engelleri manevra etmelerine yardımcı olmanızı gerektiren basit kontrollerle birlikte gelir.

Şimdi bu oyundan zevk alan binlerce oyuncuya katılın. İyi Kız Kötü Kız’da sizi alt etmekten çekinmeyecek çeşitli ölümcül engellerden kaçınmaya özen gösterin. Kahramanınız iyi bir melekse, yaşlı bir kadının karşıdan karşıya geçmesine, aç bir köpeği beslemesine ve çok daha fazlasına yardım etmelidir. Oyunu şimdi indirin ve sizi heyecanlandıracak ve saatlerce oynamanızı sağlayacak harika oyunun tadını çıkarın!

Good Girl Bad Girl Apk Özellikleri

Engel türündeki çoğu oyun gibi, çeşitli engelleri manevra etmeniz gerekecek. Bununla birlikte, bu mücevher, aşağıda gösterildiği gibi diğer heyecan verici özelliklerle birlikte gelir.

İlginç ve Eğlenceli Oynanış  – podyumda iyi bir kız olarak görkemli bir şekilde yürüyün ve savunmasız kişilere yardım edin. Çoğunlukla ozan kız olmaktan kaçının çünkü boynuzlu kötü bir melek olacak ve cennetin kapılarından giremeyeceksiniz. Eh pist boyunca, tüm elmasları ve diğer eşyaları toplayın. Ayrıca karakteri dönüştürecek çeşitli görünümler toplamayı da unutmayın.

Pistte olacak engellerin yanı sıra iğrenç öğelerden kaçının. Karakteri şık bir açıya dönüştürün ve cennetin kapılarına kadar yürüyün. Bir stil olmadan kapılara ulaşırsanız, kilitli kalabilirsiniz ve bölüme yeniden başlamak zorunda kalabilirsiniz. Farklı zorluklar ve engellerle gelen çeşitli seviyeleri oynayın ve her seviyede kazanan olmaya çalışın.

Çeşitli Engeller  – Good Girl Bad Girl’de podyumda kaçınmanız gereken birçok yaygın engel vardır. Örneğin derin uçurumlar, keskin sivri uçlar ve hareketli platformlar, müdahale etmekten ve hareketinizi yavaşlatmaktan çekinmeyecektir. Engellerin etrafında hareket ederken, sonucu etkileyecek elmasları ve diğer ilginç bonusları toplamak önemlidir.

Doğru eşyaları topladıktan sonra kapılar bitiş çizgisinde kızın önünde açılacak. Kapılarda, oyunu çoklu ödüllerle kazanmak için hızla ilerleyeceğiniz uzun bir merdiven olacak. Oyunu şimdi indirin ve kime dönüşeceklerini keşfetmek için ödeme yapın – küçük boynuzlu kötü bir iblis veya melek kanatlı ve kıyafetli iyi bir meleğe.

Çok Heyecanlı Seviyeler  – İyi Kız Kötü Kız oyunu, farklı parkurlara ve engellere sahip düzinelerce seviye içerir. Oyun sırasında oyun, oyuncudan karakteri dönüştürecek bir seçim yapmasını isteyecektir. Oyunun sonunda izleyeceğiniz rotayı etkileyecek en iyi seçimi yapmanız gerekiyor. Kahramanınız iyiliğe meyilliyse, aç bir köpeği beslemek, yaşlı bir kadının karşıdan karşıya geçmesine yardım etmek, bir kurbanı bir hırsızdan korumak ve çok daha fazlasını yapmak gibi iyi işler yapmalıdır. Kötülük yoluna çıkmak, çevrenize yalnızca kaos ve yıkım ekecektir.

Kullanışlı ve Kolay Kontrol Sistemi  – bu oyun, sunduğu deneyimin keyfini çıkarmak için gerçekten profesyonel bir oyuncu olmanızı gerektirmeyen basit kontrollerle birlikte gelir. Kontrolleri oynamak için basit bir dokunuşla, bu oyunun tadını anında çıkarabilirsiniz. Karakterin ileri anının otomatik olduğunu unutmayın. Çeşitli engellerden kaçınmak ve oyunu kazanmanıza yardımcı olacak tüm güzellikleri toplamak için sadece sağa veya sola kaydırmalısınız.

Kahraman için Farklı Görünümler  – cennete giden merdivenlere girmek için elde edebileceğiniz harika bir melek görünümü var! Öte yandan, oyunda, kapılara erişemeyecek olan kötü karakteri ortaya çıkaran başka koyu renkli görünümler de bulunuyor. Oyunu yanlış ciltle bitirmeyeceğinden emin ol!

Sınırsız Para  – podyum boyunca toplayabileceğiniz sınırsız para var. Ayrıca oyun size sınırsız para ve çeşitli ek görünümlerin kilidini açmak için kullanabileceğiniz diğer ödüller sunacak.

Good Girl Bad Girl Apk Hileli İndir – Sınırsız Para

Good Girl Bad Girl APK android oyunu hemen indirip yükleyin ve sınırsız para kazanma şansı yakalayın. Sınırsız görünümlerin kilidini açmak için parayı kullanın!

Görüntüler

Yenilikler

Minor bug fixes

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir