GetContact Premium Apk Mod 6.5.1 Ücretsiz Son Sürüm (2024)

5.4.0
Getcontact Premium Apk Hileli Son Sürüm (2023)
Güncellenmiş
APK indir
4.2/5 Oylar: 1,171,744
Geliştirici
Getverify LDA
Güncellendi
8 Haziran 2023
Boyut
43M
Sürüm
5.4.0
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

GetContact Premium APK android cihazlar için kullanılabilen uygulamanın en son sürümüdür. Telefonunuzu spam aramalardan korumanın yanı sıra tam arayan kimliği sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu uygulama ile istenmeyen aramalara karşı en güncel korumayı aldığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca, arama engelleme, geriye doğru arama ve daha fazlası gibi güvende kalmanıza yardımcı olmak için kullanılabilecek çeşitli özelliklere de erişebilirsiniz.

Telefonunuz için en iyi korumayı elde etmek için şimdi Get Contact Premium APK indir.

GetContact Premium APK
GetContact Premium APK

GetContact Premium Hakkında

GetContact Premium APK, telefonunuzu kötü amaçlı aramalardan ve spam gönderenlerden korumak için mükemmel bir çözümdür. Tüm şüpheli gelen aramaları engellemekle kalmaz, aynı zamanda bilinmeyen herhangi bir arayanın kimliğini aramanıza da olanak tanır. Ayrıca gerçek zamanlı arayan kimliği, kişisel kara liste ve yerleşik bir arama kaydedici gibi gelişmiş özellikler sunar. GetContact Premium APK ile telefonunuzun güvende olduğundan ve verilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Hem Spam Engelleme hem de Arayan Kimliği, gelen aramaları ve mesajları analiz ederek çalışır. İstenmeyen aramalar, mesajlar ve bilinmeyen numaralardan gelen aramalar gibi şüpheli etkinlikleri tespit etmek ve engellemek için algoritmalar kullanırlar. Bu, sizi hileli faaliyetlerden ve kötü amaçlı saldırılardan ve istenmeyen arayanlardan korumanıza yardımcı olur. Ayrıca, Arayan Kimliği, arayanı tanımlamanıza ve meşru olup olmadıklarını belirlemenize olanak tanır. Bu özelliği kullanarak, bir davetsiz misafir veya dolandırıcı tarafından sizinle iletişime geçilmediğinden emin olabilirsiniz.

  1. Kişi listenizde olmayan numaralardan aldığınız aramaların farkında olmanız önemlidir. Böyle bir çağrı alırsanız, arayanı tanımlamak için zaman ayırın ve kaçınmayı tercih edeceğiniz biri olmadığından emin olun. Bir arayanı tanımıyorsanız, aramayı görmezden gelmek en iyisidir veya kendinizi rahat hissediyorsanız, ona cevap verebilir ve kimin aradığını sorabilirsiniz. Her iki durumda da, kimin aradığının farkında olduğunuzdan emin olun ve aramadan rahatsızlık duyuyorsanız gerekli önlemleri alın.
  2. Yapay zeka ve teknolojideki gelişmelerle, kendinizi tele pazarlamacılardan, dolandırıcılıklardan ve robocall’lardan korumanın yeni ve heyecan verici yolları mevcuttur. Telefonunuza istenmeyen bir arama yapıldığında sizi anında uyararak, tüm bu sinir bozucu davetsiz misafirlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlayabilirsiniz. Yapay zeka özellikli çözümlerle, bu izinsiz girişlerden her zaman korunduğunuzdan emin olabilirsiniz.

GetContat Premium ile gelen kutunuzu istenmeyen mesajlardan uzak tutmak için “Spam Koruması” özelliğini kolayca etkinleştirebilirsiniz. Bu sadece size zaman ve enerji tasarrufu sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda e-postalarınızın güvenli ve korumalı olduğunu bilerek size huzur verecektir. Bu yüzden daha fazla beklemeyin, GetContat Premium uygulamasını indirin ve her zaman güvende kalın.

GetContact Premium’un Özellikleri

Android için GetContact Premium APK Uygulaması, kullanıcıların kişileriyle iletişim halinde olmalarını ve iletişimlerini daha iyi yönetmelerini sağlayan harika bir araçtır. İki ana yönü vardır – iletişim yönetimi ve iletişim yönetimi. Kişi yönetimi ile kullanıcılar kolayca kişi ekleyebilir ve kaldırabilir, iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve kişi grupları kurabilir. Öte yandan iletişim yönetimi, kullanıcıların kişileriyle daha organize bir şekilde iletişim kurmasını sağlar. Kullanıcılar bildirimlerini özelleştirebilir, hatırlatıcılar ayarlayabilir, istenmeyen kişileri engelleyebilir ve daha fazlasını yapabilir. Tüm bu özellikler iletişimi daha kolay ve verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Getcontact Premium apk

Çağrı Engelleme: Spam Koruma özelliği, herhangi bir cihaza harika bir ektir, çünkü hat aramayı duyma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan istenmeyen aramaları engelleme gücü verir. Kullanımı inanılmaz derecede hızlı ve basittir, bu nedenle şüpheli numaraların sizinle iletişim kurma şansına sahip olmadan önce engelleneceğinden emin olabilirsiniz. Arama engelleme özelliği, istenmeyen aramalardan korunmanın harika bir yoludur ve aynı zamanda sizin için önemli olan önemli aramalara odaklanmanıza olanak tanır.

Arayan Kimliği: Get Contact Premium’un Arayan Kimliği özelliği ile sizi kimin aradığını ve nedenini öğrenebileceksiniz. Aramanın nereden geldiği önemli değil, Arayan Kimliği özelliği size ihtiyacınız olan bilgileri sağlayabilecektir. Bu, kendinizi istenmeyen aramalardan korumanın ve sizinle kimin iletişim kurmaya çalıştığını bildiğinizden emin olmanın harika bir yoludur.

GetContact Premium APK İndir (2024)

GetContact Premium APK indirmenin ve kurmanın Android cihazına birçok faydası vardır. Size yalnızca ihtiyacınız olan gerekli korumayı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güvende kalmanıza yardımcı olabilecek çeşitli özellikler de sunar. Bu, gelen aramaları izleme, bilinmeyen numaraları tanımlama ve hatta istenmeyen aramaları engelleme yeteneğini içerir. Ek olarak, uygulama size kötü amaçlı uygulamalara, virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruma sağlayacaktır. GetContact Premium APK indirmesini indirip yükleyerek kişisel bilgilerinizin güvende olduğundan ve çevrimiçi tehditlere karşı güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Android için GetContact Premium Pro APK indir ile telefon görüşmeleri söz konusu olduğunda güvenliğinizi ve güvenliğinizi sağlamanın en iyi yoludur. Bu uygulama arayanı tanımlamanıza ve istenmeyen tüm aramaları engellemenize olanak tanır. Ayrıca, bilinen dolandırıcılar veya tele pazarlamacılar olan numaralardan gelen tüm aramaları otomatik olarak engelleyecek bir kara liste de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, uygulama size aramalar hakkında ayrıntılı raporlar sunar, böylece aldığınız tüm aramaları takip edebilirsiniz. Android için Get Contact Premium Pro APK ile istenmeyen tüm aramalardan güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

YouTube Hileli Pc yazımız da ilginizi çekebilir. Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görüntüler

2 yorum "GetContact Premium Apk Mod 6.5.1 Ücretsiz Son Sürüm (2024)"

  1. Murathan Şimşek diyorki:

    süper

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir