Getcontact Premium Apk 2022

5.4.0

GetContact Türkiye Apk  uygulamasını kullanarak bilinmeyen numaraları hızlı bir şekilde belirleyebilir ve telefonla pazarlamacılara, dolandırıcılara veya diğer istenmeyen arayanlara karşı uyarı alabilirsiniz. Getcontact, arayan kişinin kimliğini, kişilerinizde kayıtlı olmasa bile bilmenizi sağlar. Rahatsız edici aramaları filtreler ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına izin vermenizi sağlar.SPAM filtresini aktif edin. Böylece istenmeyen bir çağrı alırsanız anında iletişim uyarıları alırsınız ve otomatik aramalardan, telefonla pazarlamacılardan ve dolandırıcılık aramalarından gerçek zamanlı koruma elde edersiniz.
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 1,171,732
Geliştirici
Getverify LDA
Sürüm
5.4.0
Actualización
8 Haziran 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
43M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

GetContact Premium Apk  uygulamasını kullanarak bilinmeyen numaraları hızlı bir şekilde belirleyebilir ve telefonla pazarlamacılara, dolandırıcılara veya diğer istenmeyen arayanlara karşı uyarı alabilirsiniz.GetContact’ı kullanmak için önce telefon numaranızla bir hesap oluşturmalısınız. Bir hesap oluşturduktan sonra uygulamanın arama filtreleme özelliklerini kullanabilir ve diğer kullanıcılarla işbirliği yapabilirsiniz. Uygulamanın kullanıcıları, aslında başarısının anahtarıdır.İster kötü bir saatte bir tele pazarlamacıdan, ister olası bir dolandırıcıdan veya başka bir şeyden olsun, uygulamada aldığınız tüm istenmeyen aramaları not edin. Diğer kullanıcılar, bu noktadan sonra istenmeyen bir arama olasılığına karşı uyarılacaktır. GetContact, kullanıcılarının yardımıyla istenmeyen arayanlardan oluşan küresel bir veritabanı oluşturuyor.
Getcontact Premium Apk
Getcontact Premium Apk
Son derece kullanışlı GetContact uygulamasıyla, bilinmeyen bir aramayı kabul edip etmeyeceğinizi anında belirleyebilirsiniz.Getcontact’ı daha güçlü hale getirmek için sürekli çalışıyoruz. Temel odağımız güvenliğiniz. Geri bildirimleriniz bizi çok destekliyor ve sizlerden aldığımız destekle her zaman en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Getcontact Uygulamasında Yenilikler

Getcontact’tan yeni bir hizmet: Messenger Tüm dünyada 120 milyondan fazla kullanıcıya sahip Getcontact, harika bir sohbet deneyimi sunuyor. Gizlilik ve Güvenlik: Ücretsiz kullanabileceğiniz, uçtan uca şifrelenmiş ve gizliliği arttırılmış sohbetler ile arkadaşlarınız ve aileniz ile her zaman güvenli iletişim kurun. Medyalar: Mesajlar, fotoğraflar ve videolar paylaşın. Getcontact Messenger her zaman ücretsizdir. Herhangi bir abonelik planı satın almanız gerekmez. Dünyanın neresinde olursa olsun, tüm Getcontact kullanıcılarını ücretsiz arayın. Uluslararası arama ücreti ödemeyin*. Daha fazlasını keşfetmek için kullanmaya hemen başlayın.

Getcontact Premium Apk İndir

Getcontact, arayan kişinin kimliğini, kişilerinizde kayıtlı olmasa bile bilmenizi sağlar. Rahatsız edici aramaları filtreler ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına izin vermenizi sağlar.SPAM filtresini aktif edin. Böylece istenmeyen bir çağrı alırsanız anında iletişim uyarıları alırsınız ve otomatik aramalardan, telefonla pazarlamacılardan ve dolandırıcılık aramalarından gerçek zamanlı koruma elde edersiniz.

Getcontact Türkiye Apk Premium

İstenmeyen aramalar ile mücadele konusunda oldukça iyiyiz ve teknolojimizi her geçen gün daha güçlü hale getirmek için mücadele ediyoruz. Sadece 2020 yılında 500 milyondan fazla istenmeyen arama ve potansiyel dolandırıcılık girişimini engelledik.Getcontact gücünü kullanıcılarından alır. İstenmeyen aramaları engelleyin ve bu aramaları bize bildirin. Bunu yaparak diğer Getcontact hizmetlerini kullanan yüz milyonlarca kişinin korunmasına katkıda bulunabilirsiniz..Getcontact’ın arttırılmış hizmetlerinden faydalanmak için Premium veya Tarifeler planlarına abone olabilirsiniz. Tutar, Google Play hesabınıza yansıtılır ve fiyat ülkeye göre değişir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın alınan abonelikleri, planınıza bağlı olarak haftalık, aylık veya yıllık olarak yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ayarlara ulaşmak için: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481Önce mobil uygulama kullanarak bir hesap oluşturmanız gerekir.Veri ücretleri uygulanabilir. Ayrıntılar için SIM kart veya internet sağlayıcınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mod Özellikleri

  • Reklamsız
  • Sınırsız Para
  • Vip Açık
  • Hileli Mod

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.