Genshin Impact – Fener Şenliği

4.4.0_20481013_20559831
Her yanından yaşam fışkıran, element enerjisiyle dolu Teyvat kıtası...
APK indir
4.4/5 Oylar: 4,444,131
Geliştirici
COGNOSPHERE PTE. LTD.
Güncellendi
21 Oca 2024
Boyut
868M
Sürüm
4.4.0_20481013_20559831
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Her yanından yaşam fışkıran, element enerjisiyle dolu Teyvat kıtası…

Burası Yedilerin hüküm sürdüğü, yedi elementin birleştiği bir dünya…
Genç bir oğlan ve kız, aşina olmadıkları bir gökyüzünün altında, kargaşanın ortasında duruyordu.
Yolculuğunuz boyunca sayısız dünya görmüş gezgin ikizlerdiniz. Tanrı ikizini aldı ve seni mühürledi. Böylece kabuslarla dolu derin bir uykuya daldın.
Uyandığında dünya değişmişti…

Genshin Impact, macera türünde bir açık dünya rol yapma oyunudur. Oyunda Teyvat adlı bir fantezi dünyasında maceradan maceraya koşarsın.
Bu uçsuz bucaksız dünyada, kayıp kardeşini arama yolculuğunda yedi ulusu keşfedebilir, eşsiz özellik ve becerilere sahip karakterlerle tanışabilir ve onlarla birlikte güçlü düşmanlara karşı savaşabilirsin. Ayrıca özgürce gezinebilir, her yanı yaşam dolu bu dünyaya kendini kaptırabilir ve merakının peşinden giderek sır perdelerini aralayabilirsin…

〓DEVASA AÇIK DÜNYA〓
Genshin Impact bir açık dünya macera oyunudur. Yani Teyvat'a adımını attığın ilk andan itibaren, dayanıklılığını iyi ayarladığın sürece dağlara tırmanarak, nehirleri geçerek her türlü manzaraya tanıklık edebilirsin. Ortalıkta gezinen periler veya tuhaf mekanizmalar görmek bir sürprizin habercisi olabilir, onları keşfetmeye ne dersin?

〓ELEMENT SAVAŞI SİSTEMİ〓
Bu dünya yedi elementten oluşur: Rüzgar, Elektrik, Su, Ateş, Buz, Doğa ve Toprak. Önseziye sahip olan karakterler, elementlerin gücünü savaş ve keşiflerde kullanabilir. Elementler bir araya geldiğinde çeşitli tepkimeler tetiklenir. Örneğin; Su ile Ateş "Buharlaşma"yı, Elektrik ile Ateş "Yüksek Voltaj"ı, Elektrik ile Su "Elektrik Yükleme"yi tetikler. Elementleri ustalıkla kullanmak, zafere açılan kapının anahtarıdır.

〓ENFES GÖRSELLER, KALİTELİ MÜZİKLER〓
Genshin Impact'in çarpıcı sanat stili ve titizlikle ayarlanmış gerçek zamanlı karakter animasyonları, muazzam bir görsel deneyim sunar. 24 saatlik gece gündüz döngüsü boyunca hem hava durumu hem de müzikler değişir. Londra Filarmoni Orkestrası ve Şanghay Senfoni Orkestrası gibi dünyanın en iyi orkestralarının seslendirdiği müzikler, ruh haline uygun olarak oyun oynayışına ve zamana göre uyarlanır.

〓MACERA DUYGUSUNU YOLDAŞLARINLA BİRLİKTE YAŞA〓
Teyvat'ta kendine özgü hikayeleri, kişilikleri ve yetenekleri olan çeşitli karakterlerle takım kurarak birlikte canavarları alt edip gizemleri ortaya çıkarabilirsiniz. Bazen Jueyun Gölü'nün zirvesinde durup önünde uzanan bulutları ve uçsuz bucaksız ovaları seyrederken Teyvat'ta daha uzun kalmayı isteyebilirsin… Ancak kayıp kardeşini bulmadan dinlenmek ne mümkün? Devam et Gezgin, asıl yolculuk daha yeni başlıyor!

〓DESTEK〓
Oyun sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsan oyun içindeki Müşteri Hizmetleri Merkezi üzerinden bize geri bildirimde bulunabilirsin.
Müşteri Hizmetleri E-Postası: genshin_cs@hoyoverse.com
Resmi İnternet Sitesi: https://genshin.hoyoverse.com/
Forum: https://www.hoyolab.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Twitter: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Discord: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

Görüntüler

Yenilikler

4.4 Sürümü "Bahar Melteminde Rengarenk Atmacalar" yayınlandı!
Yeni Bölge: Chenyu Vadisi
Yeni Karakterler: Xianyun, Gaming
Yeni Etkinlikler: "Bahar Melteminde Rengarenk Atmacalar", "Zafer Çılgınlığı", "Yabani Topraklarda Yolculuk", "Uzaktan Gelen Dostları Ağırlama", "Bahtın Açık Olsun"
Yeni Hikaye: Xianyun'un Hikaye Görevi
Yeni Silah: Turnam Selam Götür
Yeni Canavar: Yalnız Suanni
Yeni Giysiler: Kırağı Çiçeği Çiyi, Alacakaranlık Çiçeği, Bambu Yağmuru
Yeni Sistem: Yağmur Yeşimi Ayini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir