Genshin Impact Mod Apk İndir

1.6.0_2961400_3070488

MiHoYo'nun en yeni rol yapma oyunu Genshin Impact, Android telefonlar için bir APK olarak resmi olarak yayınlandı. Oyun, HileliPc.com üzerinde verilen link kullanılarak ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca Genshin Impact, çapraz oynamayı destekleyerek hem PS4 hem de PC platformlarında diğer oyunculara karşı oynamanıza olanak tanır.
Download APK
4.6/5 Votes: 1,670,916
Developer
miHoYo Limited
Updated
28 Mayıs 2021
Size
868M
Version
1.6.0_2961400_3070488
Requirements
5.0 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MiHoYo’nun en yeni rol yapma oyunu Genshin Impact, Android telefonlar için bir APK olarak resmi olarak yayınlandı. Oyun, HileliPc.com üzerinde verilen link kullanılarak ücretsiz olarak indirilebilir.

Genshin Impact Hakkında

Günlerce süren beklentinin ardından, Honkai Impact’in yaratıcısından Genshin Impact artık ön kayıt için hazır. Bu, mükemmel görsellere, sürükleyici bir olay örgüsüne ve sevimli karakterlere sahip bir oyundur. Genshin Impact, her şeyden önce, sürprizlerle dolu büyük bir mistik evrendir.

Genshin Impact Hikayesi

Teyvat, milyonlarca hayvanın yaşadığı bir kıta. Her biri yedi elementten birini temsil eden yedi tanrı tarafından kontrol edilir. Tanrılar bu toprakların dengesine, uyumuna ve refahına yardım eder. Öte yandan, insanları kontrol etmek giderek daha zor hale geliyor. Tanrıların zamanı tükendiği için, krallığı aydınlatmak için Işığı kullandılar.

Seçilenler (Vizyon olarak adlandırılır), kötülükle savaşmak ve Teyvat kıtasını canavarlardan korumak için birden fazla unsurun gücüne sahiptir. Kayıp bir kardeşi (kız kardeşi) aramak için Teyvat kıtasına seyahat eden bir gezgin olan oyunda iki karakterden (erkek veya kadın) biri olarak oynayabilirsiniz.

Genshin Impact Nasıl Oynanır

Teyvat’ın evreninde keşfedilecek yedi eşsiz şehir var. İlk olarak, Avrupa mimarisiyle ünlü ve lakaplı “Rüzgar Şehri” olan Mondstadt’a varacaksınız. Gezinizin başlangıç ​​noktası, komşu tepelerde bulunan Wind Palace. Land City ve Teyvat’ın ana ticari limanı olarak da bilinen Çin tarzı Liyue Limanı bir sonraki durak.

Bu evrenin derinliklerine doğru ilerledikçe Teyvat’ın diğer şehirleri birer birer ortaya çıkacak. Her şehirde çeşitli bölgeleri, kampları ve bilmeceleri keşfedebilirsiniz.

Genshin Impact’in devasa haritasını keşfederken, oyuncu istediği zaman bir hazine sandığı, rastgele düşman veya görevle karşılaşabilir. Cap Wei, miHoYo’nun CEO’su Liu Wei “Forrest” a verilen takma addır.

Genshin Impact size keşfetmeniz için geniş, renkli bir açık ortam sağlar. Maceraya katılıyorsunuz ve periler diyarını keşfetmek için yola çıkıyorsunuz. Oyun için gerekli olan NPC’leri bulacak ve dövüş, macera, tırmanma, yüzme ve keşif gibi aktivitelerle arsayı ilerletmek için görevler alacaksınız. Bu oyunda yolculuğunuzda aynı anda en fazla dört kişiyi yönetebilirsiniz.

Ayrıca Genshin Impact, çapraz oynamayı destekleyerek hem PS4 hem de PC platformlarında diğer oyunculara karşı oynamanıza olanak tanır.

7 Element

Cryo, Dendro, Pyro, Hydro, Anemo, Electro ve Geo, savaş sistemini oluşturan yedi doğal bileşendir. Örneğin Vaporise, hedefe daha fazla hasar vermek için su ve ateşi birleştirebilir, Aşırı Yükleme becerisini tetiklemek ve büyük bir patlamaya neden olmak için ateş ve yıldırım veya su ve yıldırım, zarar verici yükler serbest bırakmak için.

Çeşitli rakiplere karşı en verimli kombinasyonları uygulamak ve güçlü element tepkilerini tetiklemek başarının anahtarıdır. Bir karakterin yeteneklerini kullanmak için önce bir elementin enerjisini toplamanız, ardından o elementin gücünü serbest bırakmanız gerekir.

Ana karakterin arayışındayken gücünüzü, savunmanızı ve enerji niteliklerinizi geliştirmek için bileşenler edinebilirsiniz. Pişirme işlevi, bazı bileşenleri oluşturmak için kullanılabilir.

Karakterler

İlerledikçe, her biri kendi savaş yeteneklerine ve temel ustalığa sahip 20’den fazla karakteri manganıza ekleyebileceksiniz. En iyi komboyu elde etmek için, savaş boyunca karakterleri doğru zamanda değiştirin.

Oyun Grafikleri

Genshin Impact, sizi popüler anime filmlerini anımsatan 3D görseller ve görüntülerle canlı bir cennet dünyasına taşıyor. Titiz bir oyuncu olsanız bile, Genshin Impact’in güzel görselleri ilginizi çekecek. Her karakterin beceri etkileri, her bir ayrı unsurun gücünü taşıdığından, yayıncı bunlarla oldukça ilgilenmektedir. Karakter yeteneği her sergilediğinde, ışık, renk ve ses efektleri son derece tatmin edicidir.

Genshin Impact’in yüksek kaliteli görseller nedeniyle yüksek özellikli Android cihazlar için uygun olduğuna inanıyorum. Umarım yayıncı, daha fazla insanın sıradan cihazlardan keyif alabilmesi için oyunun görsellerini geliştirmeye çalışıyordur.

Genshin Impact Güncellemesi

Version 1.6.0_2961400_3070488

 • Yeni versiyon: “Yaz Ortası Adası Macerası”
 • Yeni karakter: “Kızıl Yapraklar Vahşi Dalgaların Peşinde” Kaedehara Kazuha (Anemo)
 • Yeni yaz temalı etkinlik: Midsummer Island Adventure
 • Yeni sistem: Serenitea Saksı ve Giyinme Odası
 • Yeni görev: “Sonbahar Rüzgarları, Kızıl Yapraklar”
 • Yeni silah: Özgürlük Yeminli (Kılıç)
 • Yeni canavar: Maguu Kenki

Version 1.5.0_2574575_2578841

 • Yeni versiyon: “Windblume Davetiyesi”
 • Yeni karakter: “Dikenli Yardımseverlik” Rosaria (Cryo)
 • Yeni etkinlik: Windblume Festivali temalı etkinlik “Windblume Daveti”
 • Yeni silah: Elegy for the End
 • Yeni görev: Archon Görevi “Yeniden Birleşeceğiz” ve Hangout Etkinlik Hikayesi Görevleri

Android için Genshin Impact APK İndir

28 Eylül’de Genshin Impact piyasaya sürülecek. Başlatıldığında harika ödüller almak için bu oyuna bugün ön kayıt yaptırın. Yiyecek, kitap ve cevherin yanı sıra ek karakterler ve silahlar almak için kullanılabilecek 10 Dua alabilirsiniz.

Images

What's new

Version 1.6 "Midsummer Island Adventure" is now available!
New Character: "Scarlet Leaves Pursue Wild Waves" Kaedehara Kazuha (Anemo)
New Summer-Themed Event: Midsummer Island Adventure
New System: Updates to the Serenitea Pot and Dressing Room
New Quest: "Autumn Winds, Scarlet Leaves"
New Weapon: Freedom-Sworn (Sword)
New Monster: Maguu Kenki

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *