Gcam Apk İndir – Tüm Android Telefonlar için Google Kamera

2022

Google kamera ve kuklacıların Gcam Apk İndir veya Pixel kamera, Google Pixel diye aradığı ve Android cihazlar için varsayılan kamera uygulamasıdır. Google, ilk Pixel cihazını piyasaya sürdüğünde, tek bir lensle portre çekimleri yapabildi ve sektördeki en iyisi. Uygulamanın detayları yazımızın devamında....
APK indir
4.8/5 Oylar: 458,978
Güncellendi
18 Eki 2022
Sürüm
2022
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google kamera ve kuklacıların Gcam Apk İndir veya Pixel kamera, Google Pixel diye aradığı ve Android cihazlar için varsayılan kamera uygulamasıdır. Google, ilk Pixel cihazını piyasaya sürdüğünde, tek bir lensle portre çekimleri yapabildi ve sektördeki en iyisi. Uygulamanın detayları yazımızın devamında….

Gcam Apk İndir
Gcam Apk İndir

Gcam Hakkında

Peki, Google kamera uygulamasını kimin geliştirdiğini biliyor musunuz? – Marc Levoy, Google Pixel cihazları için efsanevi Pixel kamerasının arkasındaki adamdır. Hesaplamalı fotoğrafçılığa olan tutkusu ve bağlılığı, teknoloji devi Google’ın Pixel akıllı telefonlarını pazardaki saygın kameralı telefonlardan birine dönüştürmesine izin verdi.

Gcam Apk (Google Kamera) Android Akıllı Telefon Nasıl Kurulur –

 • 1. Öncelikle akıllı telefonunuzun Camera2 API’yi destekleyip desteklemediğini kontrol etmeniz gerekir. Desteğini kontrol etmek için “ Camera2 API Probe ” uygulamasını kullanabilirsiniz. Telefonunuz Android 9 veya üzerini çalıştırıyorsa, Camera2 API desteğine sahip olması muhtemeldir.
 • 2. Google kamera ayrıca cihazınızda Google Play Hizmetlerinin etkin olmasını gerektirir. Bu nedenle, Google hizmetlerinin bulunmadığı bir ülkede yaşıyorsanız, öncelikle belirli hizmetleri kullanarak cihazınıza Google hizmetlerini yüklemeniz gerekir. Ancak, Google Play Hizmetlerini kandırmak için Gcam Hizmetleri sağlayıcısı gibi hizmetleri kullanabilirsiniz.
 • 3. Şimdi, Gcam’in en uyumlu sürümünü indirmeniz ve cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.
 • 4. Uygulama yüklendikten sonra, onu açmanız ve tüm özelliklerin iyi çalışıp çalışmadığını kontrol etmeniz gerekir. Uygulama kilitleniyorsa, Gcam Apk’nin diğer sürümlerini bulmanız ve yüklemeniz gerekir.
 • 5. Hepsi bu kadar Mükemmel Gcam apk başarıyla yüklendikten sonra uygulamanın keyfini çıkarın.

Gcam Apk Özellikleri –

 • Fotoğraf ve video modu arasında hızlı geçiş – Muhtemelen, Google Kamera’nın   en az değerlendirilen özelliklerinden biri,   fotoğraf ve video modu arasında hızlı geçiştir. Google Kamera, herhangi bir gecikme veya gecikme olmadan iki mod arasında geçiş yapmanızı sağlar. Bu nedenle, fotoğraf çekerken bir anın kaydedilmeye değer olduğunu düşündüğünüzde, bunu kullanıcı arayüzünde Video modunu bulmakta gecikmeden yapabilirsiniz.
 • Hareketli Fotoğraflar –  Google Kamera’nın bir başka harika özelliği de Hareketli Fotoğraflar. Eh, bu benzersiz veya türünün ilk örneği değil. Apple, Samsung gibi OEM’ler, amiral gemisi cihazlarında aynı özellikleri getirdi. Gcam uygulaması, Hareketli Fotoğraflar özelliğinde, fotoğraf çekimleriyle birlikte GIF gibi küçük bir video kaydeder. Bu özellik ile size canlı olarak gelen görüntüleri görebilirsiniz.
Gcam Apk Özellikleri –
Gcam Apk Özellikleri –

HDR+ ve HDR+ geliştirilmiş –  HDR, çok uzun süredir akıllı telefonlarda bulunan bir özelliktir. Özelliğin cihazın donanımı veya kamera sensörü ile ilgisi yoktur. Büyü, makine öğrenimi ve yapay zeka tarafından yapılır. HDR özelliğinde cihaz, herhangi bir görüntünün birden fazla versiyonunu yakalar. Daha iyi görünen, yüksek detaylı bir görüntü oluşturmak için bunları birleştirir. Bir tane oluşturmak için izlenen prosedürü açıklamada daha derine inemeyeceğiz. Bunu, kameranın, bazılarının daha iyi ayrıntılara, bazılarının daha iyi renklere, bazılarının ise daha iyi pozlamaya sahip olduğu çeşitli özelliklere sahip birden fazla görüntüye tıkladığını varsayarak anlayabilirsiniz. Bunun bir kombinasyonu daha iyi görünen bir fotoğraf oluşturur.

 • Ağır Çekim –  Ağır çekim, orada birden fazla akıllı telefon şirketi tarafından sağlanan görülebilen özelliklerden biridir. HDR’den farklı olarak, ağır çekim, makine öğreniminin yanı sıra daha iyi işlem gücüne ihtiyaç duyar. Bu nedenle amiral gemisi cihazlar diğerlerine göre daha kaliteli ağır çekim çekimler sunabilir. Aynı şey Google Kamera için de geçerli; Daha iyi bir işlemciye sahip bir cihazınız varsa, bununla daha iyi ağır çekim videolar çekme şansınız var. GCam’ın devrim niteliğindeki makine öğrenimi sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.
 • Lens bulanıklığı, geniş açı, fotosfer, portre – Piyasadaki hemen hemen her akıllı telefon bu özellikleri kutudan çıktığı gibi sunduğundan, bu çok ilginç gelmeyebilir. Tek bir arka kamera sistemine bile sahip olan akıllı telefonlar, size portre tipi görüntüler sağlayabilir. Ancak, hiçbir kamera veya OEM, Google’ın Google Kamera ile yaptığı şekilde portre görüntüleri yakalama sanatında başarılı bir şekilde ustalaşamadı. Yine, tüm krediler devrim niteliğindeki Makine Öğrenimi destekli GCam uygulamasına gider. Uygulama yalnızca portre modu değil, aynı zamanda fotosfer, lens bulanıklığı ve daha fazlası gibi özellikler sunar.
 • Panorama – Panorama, Google Kamera’da kullanıma sunulan bir diğer popüler özelliktir. Yine, bu özellik iyi biliniyor ve OEM’ler bunu akıllı telefonlara uzun yıllardır dahil ediyor. Panorama, bir grup fotoğrafın sürekli olarak çekildiği ve tek bir uzun çekimin görselini oluşturmak için birleştirildiği bir prosedürden oluşur. Ve zaten bildiğiniz gibi, bu özellikten en iyi şekilde yararlanmak için yetkin bir görüntü işleme gücüne ihtiyaç duyar.
 • Top Shot – Google, Google Pixel 3’te yeni bir Gcam sürümünün tanıtılmasıyla Smartburst adlı popüler bir özelliği Top Shot olarak yeniden adlandırdı. Eh, çalışma benzer kaldı. Top Shot’ta kullanıcılar, tek bir deklanşör tıklamasıyla sadece bir saniyede 10 fotoğrafa tıklayabilir. Ve Google Kamera netlik, keskinlik, pozlama ve diğer özellikler açısından en iyi çekimi bulacaktır.
 • Gece görüşü – Gece Görüşü, muhtemelen bir akıllı telefon kamerasının sunduğu en iyi özelliktir. Google, ilk Pixel cihazıyla Night Sight’ı tanıttı. Ve başka hiçbir OEM bunu düşünmediği için önemli bir atılımdı. Daha önce, Samsung gibi şirketler, düşük ışıklı bir ortamda en iyi performansı elde etmek için her kamera donanımını en iyi şekilde kullanıyordu. Ancak, Google Kamera, bir akıllı telefon kamerası için şimdiye kadarki ilk makine öğrenimi tabanlı Gece Modu ile diğer şirketleri parkın dışına attı. O zamandan beri, hemen hemen her akıllı telefon şirketi, düşük ışıkta kamera sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmak için adamlarının en iyisini işe koymaya çalıştı, ancak yine de Pixel, Apple’ın 2. olduğu listelerin başında geliyor.
 • Ham fotoğraflar – Ham fotoğraflar veya Ham format, bugünlerde tüm OEM’lerin sağlamadığı bir özelliktir. Nedeni basit, Raw formatı profesyonel seviyedeki formatın altına düşüyor ve herkes bunu kullanmayacak. Bu yüzden bir avuç akıllı telefon şirketi bunu destekliyor.
 • Düşük ışığı otomatik olarak algılama – Google Kamera ile ilgili en iyi şey, yalnızca güçlü makine öğrenimi değil, aynı zamanda gelişmiş yapay zekadır. Hem yapay zeka hem de makine öğrenimi, en iyi sonuçları sağlamak için bir çift olarak çalışır. AI veya Yapay Zeka, belirli bir senaryoda hangi modun veya hangi özelliğin kullanılması gerektiğini seçer. En iyi örnek, Gcam’deki düşük ışık özelliğinin Otomatik olarak algılanmasıdır. Kullanıcıların Gece Modu veya Gece Görüşü özelliğini manuel olarak açmaları gerekmez, bunların hepsi kendi kendine çalışır. Ancak bu özelliği kapatabilir ve gerektiğinde Night Sight’ı manuel olarak kullanmayı seçebilirsiniz.
 • Super Res Zoom –  Güçlü yazılımın bir başka özelliği. Bu nedenle, genellikle bir akıllı telefon kamerası iki tür yakınlaştırmaya sahiptir – optik yakınlaştırma ve dijital yakınlaştırma. Optik yakınlaştırma, akıllı telefonunuzdaki bir yakınlaştırma merceğinin gücünü kullanır. Buna karşılık, dijital yakınlaştırma, galerinizdeki fotoğrafları büyütmek için kullandığınız sıkıştırarak yakınlaştırma özelliğine benzer. Süper Çözünürlüklü Yakınlaştırma veya Süper Çözünürlüklü Yakınlaştırma, gerçek zamanlı olarak netlik, renk, pozlama gibi daha fazla ayrıntıyı akıllıca ekleyerek yüksek kaliteli bir dijital yakınlaştırma sağlar.
 • Çift pozlama kontrolleri – Gcam’in en gelişmiş ve benzersiz özelliklerinden biri, Çift Pozlama Kontrolü özelliğidir. Anlaması biraz karmaşık ama anlamanız için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Farklı konularda değişen ışık yoğunluklarına sahip zorlu bir durumda bir resme tıklandığında akıllı telefon HDR modunu kullanıyor. HDR modu, farklı fotoğraflar çeker ve bunları mükemmel bir görüntü oluşturmak için birleştirir. Çift Pozlama, bu farklı konulardan düşmesi gereken parlaklık miktarını bile seçebileceğiniz gelişmiş bir HDR modu modundan başka bir şey değildir.
 • Astrofotografi Modu –  Şimdi en sevdiğimiz ve en gelişmiş özelliğimizden bahsedelim. Evet, Astrofotografi Modu, Google Kamera’nın en iyi özelliğidir. Cihazınızın arkasında tek bir kamera sensörü olduğunu ve bunun Samsung’un amiral gemisi sınıfı üçlü arka kamera kurulumu olan iPhone gibi akıllı telefonları yenebileceğini hayal edin. Ve aynı kamera, gece gökyüzünün mümkün olan en iyi fotoğraflarını çekebilir. Evet, hepsi Google Kamera ile yapılabilir. Astrofotografi Modu, gece gökyüzünü yakalamak için açıkça kullanılan Gece Görüşü veya Gece Modunun gelişmiş modudur.
 • Hızlı geçiş seçeneği –  Son olarak, Google Kamera, modlar arasında çok hızlı geçiş yapmak için özelliklerle birlikte gelir. Örneğin, Gece Görüşü modu varsayılan olarak açıktır, ancak bazen, geliştirme istemiyorsanız, geçişleri kullanarak kolayca kapatabilirsiniz.

Tüm telefonlar için Gcam Apk

Asus Telefonlar için Gcam Apk İndir

Huawei telefonlar için Gcam Apk İndir

Honor Telefonlar için Gcam Apk İndir

LG Telefonlar için Gcam Apk İndir

Micromax Telefonlar için Gcam Apk İndir

Motorola Telefonlar için Gcam Apk İndir

Nokia Telefonlar için Gcam Apk İndir

Realme Telefonları için Gcam Apk İndir

Redmi Telefonlar için Gcam Apk İndir

Oppo Telefonlar için Gcam Apk İndir

Vivo Telefonlar için Gcam Apk İndir

OnePlus Telefonlar için Gcam Apk İndir

Samsung Telefonlar için Gcam Apk İndir

HTC Telefonlar için Gcam Apk İndir

Xiaomi ve Poco Telefonları için Gcam Apk İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir