Garena Free Fire 2022 Apk Sınırsız Elmas- Hileli Apk İndir

1.60.1

Free Fire - Garena, açıkça PUBG'den esinlenen üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Burada, silah ve araçlarla dolu muazzam bir adada 50'ye kadar oyuncuyla bir araya geleceksiniz.
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 84,223,049
Geliştirici
GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
Sürüm
1.60.1
Actualización
April 9, 2021
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
Varies with device
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Free Fire – Garena, açıkça PUBG’den esinlenen üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Burada, silah ve araçlarla dolu muazzam bir adada 50’ye kadar oyuncuyla bir araya geleceksiniz. Fakat bu adadan sadece bir oyuncu kurtulacak.

Free Fire, oyunculara hem Android hem de iOS cihazlarda destek dahil olmak üzere çoğu silahlı çatışmada en heyecan verici anları yaşatıyor. Bilgelik, yetenek, cesaret ve en önemlisi, insanın hayatta kalma içgüdüsü sınırlarının ötesinde test edilecek. Bu hayatta kalma savaşında güçlü bir avcı mı yoksa çaresiz bir av mı olmak istiyorsun?

Garena Free Fire kontroller basittir: ekranın sol tarafında, karakterinizi kontrol etmek için sanal d-pad’iniz mevcut, sağ tarafta ise, ateş etmek, çömelmek, uzanmak ve atlamak için tuşlar bulunuyor. Bir silah, sandık, araç veya bir kapı bulduğunuzda, ekranda görüntülenen tuşa dokunarak bununla etkileşime girersiniz. Sağ üst köşede ise kullanmak istediğiniz silahı seçebileceğiniz envanterinizi de bulabilirsiniz.

Garena Free Fire Apk Hileli

Oyunun Garena Free Fire gelişim şekli, yukarıda bahsedilen PlayerUnknown’s Battlegrounds veya başka bir royale türü oyuna çok benzer. Oyun paraşütle adaya inen tüm oyuncularla başlar. İner inmez, silah bulmak ve diğer oyuncuların saldırılarından hayatta kalmak için koşmaya başlamak zorundalar. Ayrıca, oyun devam ederken yavaş yavaş size yaklaşacak olan kuvvet alanına dikkat etmelisiniz. Eğer size ulaşırsa ölürsünüz. Neyse ki, çok geride kalmış olursanız araçları kullanabilirsiniz.

Garena Free Fire ve diğer benzer oyunlar arasındaki en büyük fark, 100 oyuncuya ev sahipliği yapmak yerine, sadece 50 tane olması ve sürenin buna göre ayarlanmasıdır. 30 dakika oynamak yerine, çoğu tur sadece 15 dakika sürer. Temel olarak, daha hızlı ve daha telaşlı olan bir PUBG.

Garena Free Fire, inanılmaz derecede eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun deneyimi sunan bir savaş oyunu. Oyun aynı zamanda diğer benzer oyunlardan daha az hafıza alanı kaplar ve Android’inizi de daha az zorlar, bu yüzden pratik olarak herkes oynamaktan keyif alabilir.

Yenilikler

Free Fire - Garena, açıkça PUBG'den esinlenen üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Burada, silah ve araçlarla dolu muazzam bir adada 50'ye kadar oyuncuyla bir araya geleceksiniz.

garena free fire,
free fıre max,
garena free fire hileli,
garena fire fire,
garena free fire oyna,
ff garen,
fi fayar game,
firi fire apk,
garena free fire apk,
garena free fire hileli,
free fire hileli apk

Video

Mod Özellikleri

 • Reklamsız
 • Sınırsız Para
 • Vip Açık
 • Hileli Mod

3 comentarios en "Garena Free Fire 2022 Apk Sınırsız Elmas- Hileli Apk İndir"

 1. Mehmethan Diyor:

  Çok cok

 2. Fatih Diyor:

  İyi

 3. Furkan Diyor:

  10 bin elmas 💎 💎 ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.