Game Turbo Apk İndir (Son Sürüm) 2023

5.0

Game Turbo 5.0 APK, Xiaomi'nin oyun deneyimlerini ve mobil performanslarını iyileştirmek için kullanıcıların kullanımına sunduğu bir uygulamadır. Xiaomi, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının çoğunun oyunların mobil oyunlardaki ve mobil cihazlarındaki performansına önem verdiğini biliyor.
Buradan İndir
4.8/5 Oylar: 5,454,549
Güncellendi
2022
Boyut
63.8 MB
Sürüm
5.0
Gereksinimler
Xiaomi
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Game Turbo 5.0 APK, Xiaomi’nin oyun deneyimlerini ve mobil performanslarını iyileştirmek için kullanıcıların kullanımına sunduğu bir uygulamadır. Xiaomi, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının çoğunun oyunların mobil oyunlardaki ve mobil cihazlarındaki performansına önem verdiğini biliyor.

Game Turbo 5.0 Apk nedir?

Miui tarafından geliştirilen uygulama cihaz performansını artırmak ve ayrıca oyuncuların çeşitli oyunları düşük uçlu bir cihazda bile herhangi bir gecikme veya ara belleğe alma olmadan sorunsuz bir şekilde oynamak için tam cihaz RAM’ini kullanmalarına yardımcı olmak için miui tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Xiaomi cihazları için yeni bir reklam en son güçlendirici uygulamasıdır.

Bu nedenle, bu markanın cihazlarında, grafik ve işlemci performansına bazı iyileştirmeler eklemenize olanak tanıyan Game Turbo bulunur, oyun oynarken bu iyileştirmeler mümkün olan en iyi şekilde kullanıcılara sunulur. 

Game Turbo 5.0
Game Turbo 5.0

Game Turbo 5.0 APK Özellikleri

  • GPU ve işlemci kullanarak işlemleri optimize etme.
  • Bellek verileri çıkarılabilir.
  • Her sahneye uyan otomatik parlaklık seçeneği.
  • Wi-Fi veya mobil veri açılıp kapatılabilir.
  • Oyunda dosya yöneticileri veya kayan pencereler açılabilir.
  • Kullanıcılar, maç videoları yayınlamak veya oluşturmak için videoları veya ekran görüntülerini görüntüleyebilir.

Xiaomi Game Turbo apk son sürüm ile oyun modundayken cihazımızı güçlendirerek bu sorunların çoğunu düzeltir ve ayrıca oyun oynarken diğer uygulamaları açmamıza olanak tanır.

Game Turbo 5.0 APK
Game Turbo 5.0 APK

Bu yazımızda, Game Turbo yeni sürüm 5.0’ın tüm yeni ve ekstra özelliklerinden bahsetmeye çalıştık ve ayrıca kullanıcılara diğer android uygulamaları gibi ücretsiz olarak Xiaomi cihazlarına kolayca yükleyebilecekleri bir uygulamaya doğrudan indirme bağlantısı sağladık.

Game Turbo 4.0 APK İndir yazımız ilginizi çekebilir. Okumanızı tavsiye ederiz.

Game Turbo 5.0 Apk İndir (Yeni Sürüm) 2023

Hileli pc olarak sizlere vereceğimiz bağlantıdan Game Turbo 5.0 Apk uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir